Головна

Правила введення тривимірних посилань на вихідні області в формулах консолідації даних

  1.  BDECiientDataSet - клієнтський набір даних.
  2.  Colorspace: - відео рівні даних рівнів
  3.  CSS - Урок 3. Правила і селектори CSS
  4.  E. променева терапія щелепно-лицьової області.
  5.  ER-модель бази даних. Основні нотації зображення ER-моделі.
  6.  II. У чому відмінність дидактичного правила від дидактичного принципу? Знайдіть правильну відповідь.
  7.  II. Вихідні дані і порядок виконання курсової роботи

На тому ж аркуші Якщо вихідні області і область призначення знаходяться на одному аркуші, використовуйте імена або посилання на діапазони.

На різних аркушах Якщо вихідні області і область призначення знаходяться на різних аркушах, використовуйте ім'я листа і ім'я або посилання на діапазон. Наприклад, щоб включити діапазон із заголовком «Зарплата», Що знаходиться в книзі на аркуші«Січень», Введіть:

Январь! Зарплата.

У різних книгах Якщо вихідні області і область призначення знаходяться в різних книгах, використовуйте ім'я книги, ім'я листа, а потім - ім'я або посилання на діапазон. Наприклад, щоб включити діапазон «Зарплата»З листа«Січень»Книги«Заробітна плата 2002 рік», Введіть:

'[Заробітна плата 2002 год.xls] сiчень'! Зарплата

На різних пристроях Якщо вихідні області і область призначення знаходяться в різних книгах різних каталогів диска, використовуйте повний шлях до файлу книги, ім'я книги, ім'я листа, а потім - ім'я або посилання на діапазон. Наприклад, щоб включити діапазон «Зарплата»З листа«Січень»Книги«Заробітна плата 2002 рік», Яка знаходиться в папці«звітність», Введіть:

'[З: \ Звітність \ Заробітна плата 2002 год.xls] сiчень'! Зарплата

Примітка Так само необхідно пам'ятати, що для того щоб задати опис джерела даних, не натискаючи клавіші клавіатури, вкажіть полі Посилання, А потім виділіть вихідну область. Щоб задати вихідну область в іншій книзі, натисніть кнопку огляд. Щоб прибрати діалогове вікно консолідація на час вибору вихідної області, натисніть кнопку Згорнути діалогове вікно.

 Створіть кілька тривимірних посилань на: інший аркуш поточної книги, довільний лист іншої книги
 Створіть новий файл Excel і створіть посилання на його листи

 Консолідація даних з використанням тривимірних посилань |  Консолідація даних по категорії


 Експоненціальне згладжування. |  Лінійний регресійний аналіз |  Таблиці даних для однієї змінної |  Таблиці даних з однієї змінної і декількома формулами |  Таблиці даних для двох змінних |  Диспетчер сценаріїв. |  застосування сценаріїв |  Методи консолідації даних |  Консолідація даних по розташуванню |  Перелік доступних функцій для консолідації даних |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати