Головна

І. замовк. Ми зупинилися в пустелі, навколо панувала повна тиша, навіть дихання тварин її не порушувало. Я кликав так глибоко до флорентійців, як ще ні разу не кликав Його.

1.  I. Повна санітарна обробка
  2.  I. Порівняння органічної будови рослин і тварин у зв'язку з будовою людини
  3.  II. Вимоги до полювання на копитних тварин
  4.  II. Вимоги до полювання на копитних тварин
  5.  III. Світ тварин в зв'язку з історією людства
  6.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  7.  IV. Земля - ??куля, що обертається навколо своєї осі і навколо Сонця в похилому положенні

"Тки мережу захисну разом зі мною навколо всього каравану, - почув я Його голос. - Тки мережу захисну вдвічі більш пильними навколо себе і дорученої тобі в дорозі жінки. Пам'ятай, що лицар Мій не може стояти один в своєму завданню землі, але завжди варто з мною. Чаша в руці Моїй це твої справи і поведінку в дні. Мужайся і сплітаються Вогонь Моїй чаші з Вогнем серця тієї, чиїм лицарем тобі ведено бути в дорозі. І. велів тобі опікувати її тільки в дорозі, я ж велю тобі опікувати її і в Громаді. Чи не розмикати мережі захисної між тобою і нею по всі дні, тут, аж до повернення додому. Будь благословенний, йди за Моєї вірністю ".

На цей раз я особливо пережив миттєве злиття моїм дорогим Вчителем.

Я не відчув ніякого здригання в тілі, мене наповнювало радість, кордонів між "я" і "не я" я не усвідомлював ...

Коли я отямився, мехарі І. стояв перед нами, І. у нас посміхаючись. У мене немає слів описати цю посмішку. Це була посмішка Бога і немовляти, невинності і Мудрості, доброти і сили.

- Амінь, діти мої. Несіть же сміливо і радісно, ??радісно і просто дари своєї Любові. Перше випробування Їй вже йде.

Ми знову рушили в путь. Я не зрозумів, про яке випробуванні говорив І., але дуже скоро мені довелося це дізнатися. Не встигли ми перейти в галоп, як назустріч нам видали понеслося маленьке хмарка пилу.

- Ось, Левко, перше випробування, про який говорив І., - вказуючи на запорошене хмара, сказала мені Андрєєва, яка продовжувала бути мовчазною, і це були її перші слова.

Я з подивом глянув на неї, вважаючи запорошене хмара раптовим поривом вітру, дуже неприємного, сухого, що забиває піском очі і ніздрі, з яким ми вже кілька разів зустрічалися в дорозі.

- Це не вітер, а людина, - додала вона, так серйозно і пильно глянувши на мене, що я в сотий раз був здивований виразом її величезних очей.

Все її обличчя, зазвичай носила в собі щось від іронії, точно вона знала так багато, що внутрішній зміст кожного здавалося їй кумедним дрібницею, не заслуговує на серйозну увагу, тепер було не тільки строго, але якась невблаганна суворість на ньому мене вразила. Більше вона не додала ні слова, точно раптом забула про мене і про все, крім наближався до нас хмари, з якого не спускала очей.

Підкоряючись наказу флорентійців, я наблизив свого мехарі до тварини Андрєєвої. Розумні тварини пішли зовсім поруч один з одним, так що я міг спостерігати за всіма відтінками виразу обличчя Наталії Володимирівни. Через деякий час далеко стали вимальовуватися верхівки пальм. І. стримав хід свого верблюда, і незабаром весь караван перейшов на крок. Хмара пилу було вже близько до нас, і тепер я розрізняють в ньому ясно фігуру вершника на коні.

Вершник шалено мчав до нас. Чи не сповільнюючи біг, він під'їхав до самого каравану, зупинивши свого коня кроків за п'ятдесят від нас. Він поставив коня впоперек нашого шляху, точно наказуючи нам зупинитися. Пил ще не вляглася, я не міг розгледіти обличчя вершника. Але кінь його був чудовий, і сам він сидів на ньому як класично виліплена скульптура. Його зухвалий намір зупинити наш караван всім нам було ясно. Але І. ні на хвилину не сповільнював кроку свого верблюда, ми наближалися до свого господаря, і мені здалося, що неминуче верблюд І. зіткнеться з конем вершника. Коли ми були не більше ніж кроках в п'ятнадцяти від вершника, він підняв руку і прокричав:

- Хіба ви не розумієте мови пустелі? Якщо я став поперек дороги, караван повинен зупинитися.

Голос незнайомця був грубий і різкий. Тепер я бачив і його фігуру, і його обличчя зовсім чітко. Він був молодий і досить гарний. І при всій своїй порівняльній красі він був огидний тими нахабством і викликає зухвалістю, які лежали на всій її образі. У мене промайнула думка, що це розбійник, хоча його зовнішність була радше елегантною, ніж недбалої.

І. все так же рухався вперед, а вершник все так же тримав свою руку витягнутої у напрямку до нього. Ось-ось, здавалося мені, повинна була відбутися сутичка тварин. Не доїжджаючи кроків п'яти, І, злегка підняв праву руку і зробив ледь помітний легкий рух, як би струшуючи щось з кінчиків пальців, у напрямку до коня і вершника. Рука вершника миттєво впала, як батіг, на шию його коня, кінь, точно скажений, став дибки, закружляв, вмить виніс вершника геть з нашої дороги, і досить довгий час вершник не міг впоратися з схвильованим тваринам.

Я згадав наказ флорентійців, старанно закликав Його ім'я, будуючи захисну мережу навколо всього нашого каравану і особливо навколо Андрєєвої і себе. Вона, очевидно, відчула моє духовне напруга, відвела очі від вершника і дуже тихо сказала мені:

- Дякую, Левко. Коли Алі кілька хвилин наказав мені бути під Вашим покровительством не тільки в дорозі, але і по всі дні, в Громаді, у мене був момент майже протесту і обурення. Ваша любовна турбота зворушила мене. Я зрозуміла, що Ви саме та сила самовладання, яка може бути гасників моєї дратівливості. Спасибі, мій вірний лицар, я абсолютно спокійна. Ця людина тільки і розраховував на можливість викликати в будь-кого з нас пристрасть і скористатися нею, щоб знайти пролом в нашій волі. Але він не знав, що І. Йому не суперник. Будьте, друже мій, і далі так само уважні і захищайте весь караван своєю мережею. Я буду Вам допомагати зліва, Ви захищайте праву сторону, спереду І. - непроникний, а ззаду Ясса - захист вірна.

Вершник встиг нарешті впорається зі своїм конем і різко закричав:

- Що таке? Чому Ви не зупинили караван і перелякали мого коня, що не звик до такого неввічливо зверненням? Адже Ви не дикун і не дикунів ведете за собою? Мені треба з Вами говорити, тому я і зупинив Ваш караван.

А темні окультисти навчаються з найперших кроків читати ознаки людських пристрастей і розбиратися в ступені дратівливості людини. |  В голосі незнайомця мене здивувала гамма дуже різноманітних відтінків.

Рухаючись по світу часу і простору, несіть Силу Світу, не рахуючи своїм подвигом такий спосіб життя, але живіть так, легко вловлюючи всюди і в усьому Звук Вічного. |  Професор вклонився І., витер сльози, які втекли з його щоках, кінцем плаща, вклонився всім нам і легко сів на мехарі, майже без допомоги Кастанді. |  Я був радий, що обидві дами щебетали з Ігорем з особливим інтересом, дізнавшись, що він теж артист і нерідко виступав разом з Бронський в його спектаклях. Я мчав думками за професором. |  Велетень посадив мене - тепер зовсім сконфуженого - поруч з собою перед запаленою чашкою кави. |  Він доручив мене однієї зі своїх онучок, наказавши нагодувати мене досхочу. |  Іди попрощайся з господарем. Я займу твоє місце лицаря на цей час біля Наталії Володимирівни. |  Закінчивши цими словами свою промову, Рассул обійняв мене і звелів своїм двом онукам подати мені ряд посилок, призначених тим же людям, до кого він дав мені листи. |  Нічого більше не додала Наталія Володимирівна, але я зрозумів, що вогонь генія Станіслава розбив в ній щось, що заважало їй досягти в собі гармонії. |  Дійсно, хвилин через сорок ми побачили маленький оазис і незабаром благополучно поєдналося з І. та його супутниками. |  Працюючи, знайдете знову здоров'я. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати