Головна

А темні окультисти навчаються з найперших кроків читати ознаки людських пристрастей і розбиратися в ступені дратівливості людини.

1.  I. Земля - ??велика кузня найрізноманітніших органічних істот
  2.  I. ПІДВИЩЕННЯ СТУПЕНЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРАЦІ
  3.  I. Ознаки порівняння рядів
  4.  I. Спілкування і культура мови. Ознаки культури мовлення.
  5.  IV. Чи можна вважати, що функція управління притаманний. лише окремим методам?
  6.  V. Благий, мудре початок править в долях людських, і немає тому гідності прекраснішого і щастя міцного і чистого, як сприяти благим звершень мудрості
  7.  V. Ознаки одержимості дияволом

Дратівливість - перший і головний козир темних в системі оволодівання людьми. Всякими способами вони намагаються порушити рівновагу людини, потім будять в ньому страх і жадібність, зачіпляються хваткою бульдога за ці пристрасті і поступово - з залізним самовладанням і витримкою - втягують людини, його волю, в орбіту власного свідомості. Це перші загальні всім темним правило їх євангелія сірого дня ... Друге незмінне правило поведінки - проносити в кожну зустріч брехня, лицемірство і плутати так свідомість і увагу зустрічного, щоб людина думала, що зустрів велику, доброзичливу силу, яка надасть йому протекцію і допомогу в тій чи іншій його кар'єрі життя. Наскільки світла сила вчить кожну людину розуміти, що все в ньому, що тільки він - незалежний і абсолютно вільний творець і майстер всього свого життя, настільки темні намагаються вселити кожному, що він безсилий і немічний без зовнішньої допомоги і опіки, які тільки і можуть розкрити двері до успіхів, багатства, слави і почестей. Світла сила говорить кожній людині, що він ніколи не самотній, що він завжди удвох: він і його Єдиний. А тому міць його не має меж як частка Безмежного, яку він носить у своїй формі та яким єдиний з людьми. У промовах ж темного завжди звучить призів до відокремлений. Обіцяючи за повне послух всі матеріальні блага, які тільки існують на землі, темний каже зустрічному: "Не шукай розділити свої блага з ким би то не було. Все, що я дам тобі, - все склади в склади і тримай про себе. Якщо це матеріальні скарби - копальні їх, бо вони сила і ними завойовується світ. Якщо це знання - пам'ятай, що ними купується вміння опановувати волею людей. Ні з ким ними не поділися, старайся завжди ставати в позицію сили і боротьби. Друзі тобі не потрібні, а ворогів перемогти треба, сварячи їх між собою. Ніяких інших можливостей перемагати немає. Можна тільки в їх сварці і ворожнечі виривати собі удачі і багатства. і чим жорсткіше ти звертаєшся з людьми, тим більше твоя сила, тим вище ти піднімаєшся як владика життя ". .. Ці настанови складають третє правило євангелія темних.

Діючи за цими трьома правилами, темні опановують величезною кількістю людей інертних і слабовільних, заздрісних і жодних, роздратованих і заперечують, спраглих зовнішніх благ, кар'єри і слави. Заперечення людини, його самість, його прагнення завжди в житті танцювати від свого "я" і всюди висувати це "я" часто призводять до зустрічі з темними. Людина може бути дуже добрим і чесним по суті. Його серце може бути повно любові і благородства. І все ж в його розумі може вирувати протест проти сучасності, вузьких рамок, які йому надані в якій-небудь справі, або він може протестувати проти участі в його роботі якихось йому неприємних людей; або ж він бунтує проти тих людей, від яких він отримує вести Світу ... І темній силі готовий новий раб, навіть не помітив, коли і як він потрапив в ланцюг залізних лап темних. Повторюю, темні можуть бути чарівні по зовнішності, їх манери можуть полонити м'якістю і їх умовляння можуть походити на дзюрчання гірських потічків для людей, мало які розпізнають, що не зібраних в своїй увазі. І тільки кілька разів попивши цієї гірської водички, необережний людина зможе розібрати смак її гіркий, запах її, п'янкий його пристрасті, усвідомити, куди він забрів, яке сам, своєю необережністю виткав зло. Навіщо я говорю вам про це і чому Франциск сказав вам, що безодня горя і відчаю карликів в трапезній була ніщо в порівнянні з нещастям тих людей, яких ми зустрінемо в Громаді? Я кажу вам про це, щоб ви оволоділи всіма силами Життя, що прокинулася в вас, і вилили її потоком радості з ваших сердець в привіт і зустріч новим знайомим. Щоб потік цієї непереможної Радості допоміг легше зітхнути, глибше увібрати в себе Світло тим потерпілим, що не знають все життя світу в серце. Франциск сказав вам про них тому, що знав в вас чистоту і вірність, знав, що ви можете звільнити в кожному з нових зустрічних якусь щілину, куди увіллє світ і доброту. Норовливого, що живуть в далекій Громаді, все без винятку, так чи інакше зіткнулися в своєму бунті з темною силою і послужили їй, навіть і не підозрюючи цього. Їх самість в більшості випадків була щілиною для темних; і вони проводили в світ свої справи і ідеї через бідних норовливого, яким і в голову не приходило, що саме вони йдуть провідниками злу. Все, кого ви побачите в далекій Громаді врятованими і влаштованими в ній, врятовані Білими Братами милосердя і охороною, захищені цілою мережею добрих, через невинні серця яких злим проходу немає. Вступаючи в зону цих охороняють, несіть їм свою допомогу, свою чистоту, мир і радість.

Ні на одну хвилину не думати про себе, але тільки про тих страждальців, до кого приїхали. Якщо в будь-кого з вас є сумнів, що він не зможе так забути про себе, щоб жодного разу не дійти до дратівливості, поверніть своїх мехарі назад в оазис. Тут, - додав І., зупинивши свого верблюда, -, живе пустельник, серед цієї маленької групи пальм. Хто в собі не впевнений, хто не має безмежного самовідданості, щоб служити проводом енергії свого Вчителя для допомоги нещасним, чия вірність тремтить перед необхідністю повного внутрішнього самовладання і злиття з діяльністю Вчителі, посидьте й почекайте першого випадку повернутися назад в оазис Дартана. Зосередьтеся, закличу кожен до свого Вчителя і слухайтеся беззаперечно, що б не сказав вам Він. Якщо накаже повернутися, знайте, що, порушивши Його наказ, що зробив це, як Вам здається прекрасним і потрібним, ви не тільки не створите добра, але витче ще одну нитку зла. Ви відріже собі самим надовго можливість просунутися вперед по шляху звільнення ...

Працюючи, знайдете знову здоров'я. |  І. замовк. Ми зупинилися в пустелі, навколо панувала повна тиша, навіть дихання тварин її не порушувало. Я кликав так глибоко до флорентійців, як ще ні разу не кликав Його.

Не встиг я отямитися від подиву, як відчув легкий поштовх і зрозумів, що Ясса бере з моїх рук Цю, якого я, по своїй неуважності, далеко не елегантно тримав. |  Рухаючись по світу часу і простору, несіть Силу Світу, не рахуючи своїм подвигом такий спосіб життя, але живіть так, легко вловлюючи всюди і в усьому Звук Вічного. |  Професор вклонився І., витер сльози, які втекли з його щоках, кінцем плаща, вклонився всім нам і легко сів на мехарі, майже без допомоги Кастанді. |  Я був радий, що обидві дами щебетали з Ігорем з особливим інтересом, дізнавшись, що він теж артист і нерідко виступав разом з Бронський в його спектаклях. Я мчав думками за професором. |  Велетень посадив мене - тепер зовсім сконфуженого - поруч з собою перед запаленою чашкою кави. |  Він доручив мене однієї зі своїх онучок, наказавши нагодувати мене досхочу. |  Іди попрощайся з господарем. Я займу твоє місце лицаря на цей час біля Наталії Володимирівни. |  Закінчивши цими словами свою промову, Рассул обійняв мене і звелів своїм двом онукам подати мені ряд посилок, призначених тим же людям, до кого він дав мені листи. |  Нічого більше не додала Наталія Володимирівна, але я зрозумів, що вогонь генія Станіслава розбив в ній щось, що заважало їй досягти в собі гармонії. |  Дійсно, хвилин через сорок ми побачили маленький оазис і незабаром благополучно поєдналося з І. та його супутниками. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати