На головну

У Вашому житті тут Ви будете постійно наражатися на труднощі, якщо духовна сила свідомості не буде вами враховуватися як перша сила людини.

1.  B. кісткова прошарок, що відокремлює зачаток постійного зуба і коріння тимчасового зу ба, відсутня;
  2.  D. на 3-5 році життя.
  3.  I. ДО ОДНОГО, що повернувся до розпусного життя
  4.  I. Перша стадія: Д - Т
  5.  I. Зберігати і зміцнювати здоров'я дітей, формувати у них звичку до здорового способу життя
  6.  III. ПЕРША ЗУСТРІЧ
  7.  III. Практичний розум роду людського всюди вирощений потребами життя, але всюди він - колір Генія народів, син традиції і звички

Жінка, яка сиділа на своєму звичайному місці Андрєєва зненацька пройняв Зальцмана своїми електричними колесами. Я внутрішньо зіщулився, так як чекав від не зараз же якийсь "штучки" бідному професору. Але вона перевела свої очиська на мене, і вся штучка дісталася мені. Я був радий, що бідний вчений, і без того випробував чимало "феноменів" за одну добу, уникнув ще одного удару по нервах.

- Так, Левко, захисником і ласкавці бути, звичайно, дуже приємно. Але, це зовсім не Ваша роль. Ви завадили не тільки моєму дотепності, але і швидкому прозріння цього старця. І чого це Вам заманулося грати роль милосердного самарянина? - Пронизує мене вогнем своїх очиськами, сказала Андрєєва.

- Або я не зовсім зрозумів Вас, або Ви не зовсім зрозуміли мою думку, Наталя Володимирівна. Повинно бути, я вже навчився трохи захищатися від Вас. Але я переконаний, що Ви не висловили того, що хотіли, не тільки тому, що я Вам завадив, а найбільше тому, що І. Вам заборонив, - відповів я сміючись.

- Прошу радіти, на що перетворюються невинні пташенята через кілька місяців в суспільстві І :, - і Андрєєва теж сміялася самим добродушним чином.

Вчений, що не розумів мови, на якому звернулася до мене Андрєєва, дивився пильно в її очі, потім перевів погляд на мене і, повернувшись нарешті до І., сказав:

- Якби я зустрівся з цією дамою один на один, я б, ймовірно, злякався. У Вашому суспільстві я відчуваю себе точно в захисній мережі, але все ж думаю, що ця дама володіє не зовсім нормальною психікою.

- Ця дама знає прекрасно все ті мови, на яких говорите Ви, професор. І, крім того, має настільки, що не подобається Вам властивістю: вгадувати думки іншого. Я готовий стверджувати, що вона чітко знає, про що Ви зараз думаєте, - посміхаючись, відповів І.

- О, це було б їй дуже неприємно, - безтурботно усміхнувся вчений. - Але, слава Богу, вона не вгадає того, про що я думав.

- Ви думали, що в моїх очах танцюють ті вогні, за які інквізитори Іспанії примовляли грішників до багаття, - пролунав добродушний голос Наталії Володимирівни. Навколо багато розсміялися, професор зніяковів і розгублено дивився на Андрєєву.

- Пийте Ваше какао, один, і, якщо Ви наполягаєте, всупереч моєю порадою, ходімо в бібліотеку. Залишимо цю саркастичну даму без задоволення піявіть Вас далі, - ласкаво сказав І.

Дуже мало їв, професор від какао відмовився, попросив дозволу взяти в кишеню фруктів, і ми вирушили в дорогу. І. наказав мені надіти капелюх з вуаллю і принести таку ж професору. Протестував і обурювався спочатку вчений із захопленням натягнув її на голову, як тільки ми вийшли з тіні в пекучу жар.

І. повів нас нової для мене дорогий. Ми не спускалися по схилах в долину і не піднімалися знову в гори. Якимось несподіваним чином, перейшовши за двома вузьким і тремтячим містках над глибокими проваллями, пройшовши три тунелю, ми опинилися у великому парку хвилин через сорок ходьби.

Для мене це було великим сюрпризом, тому що ми вийшли відразу на широку кедрову алею, дуже близько від оранжевого будиночка І. Ніяк не звертаючи уваги професора на чудовий будиночок, І. перевів нас через спекотну алею в іншу, тінисту частина парку, зробив кілька поворотів по доріжках, і ...

Ми опинилися біля входу в бібліотеку, але зовсім з іншого боку. Ми увійшли безпосередньо до круглої зали, за столами якого сиділи, заглибся в роботу, люди, які не звернули на нас ніякої уваги.

Професор був так вражений видом залу, багатьох людей в ньому і гір книг, що зупинився, і І. довелося взяти його за руку, шепнув:

- Тут можна тільки займатися, але ні зупинятися, ні розмовляти не можна.

Потрапити трохи, незабаром Вам постануть факти моєї незаперечною вченості, - весело сміявся І. |  Ми пройшли ще одну кімнату, де теж було зайнято багато столів, але де були і вільні столи і де також ніхто не відірвався від своєї роботи, щоб подивитися на нас.

Франциск пішов до дому лайкою недавно професора, увійшов у сіни і постукав у двері. |  Вчений, на мить допустивши можливість своєї помилки, знову гордо підняв голову. В його очах поблискував сарказм. |  Професор розреготався, як ніби він почув від Франциска саму забавну з жартів. |  Вчений мовчав кілька хвилин, зупинившись як вражений раптовим паралічем. |  Франциск забрав свої руки, вчений здригнувся, злегка похитнувся. |  Терезіта опустилася на коліна і дивилась на Франциска, тримаючи його руку в своїх. |  Я дуже був би Вам вдячний, поважна дама, якби Ви удостоїли мене честі почути все ж Ваша думка про причини мого обурення, якого я, здається, нічим Вам не виявив. |  Я пішов виконати наказ мого улюбленого друга. Якийсь спогад, вірніше, відгомін якихось константинопольських переживань вставав в мені. |  І. посадив професора в зручне крісло. Непомітне наголос, зроблене І. |  Обличчя його було зовсім зелено-блідим, ніс загострився, у мене навіть промайнула думка, що він, мабуть, помер. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати