Головна

Ось цей вираз сили, енергії, внутрішньої сили і вразило мене, викликавши в пам'яті образ флорентійців і палаючу міць очей Алі.

1.  A. аркообразной
  2.  C времяімпульсним, кодо-імпульсним і частотно-імпульсним перетворювачами. Похибки вимірювання.
  3.  Calibration memory. Вибір для збереження градуювання пам'яті, якщо це можливо.
  4.  ESD-TCL - Перетворювачі частоти для ліфтів
  5.  Gt; Генетичний контроль спорообразованія.
  6.  I. Земля - ??велика кузня найрізноманітніших органічних істот
  7.  I. Значення математичної освіти

Я був глибоко зворушений його ласкавими словами, увагою, якого я - перший зустрічний - ніяк не заслужив. І мимоволі подумав, що вже багато днів живу серед чужих людей, що дають мені захист, притулок і їжу, а я ... І я сумно опустив голову, подумавши про своє власному безсиллі, і сльози скотилися з моїх вій.

Господар зійшов з веранди, тихо і ніжно обійняв мене і повів до хати. Я не міг вгамувати сліз. Скорбота безсилля, свідомість великої доброти людей, які захищають брата, схиляння перед ними і повна моя невежественность, незнання навіть мотивів їхньої поведінки, жах від думки позбутися їх заступництва і дружби і залишитися зовсім самотнім - все розривало мені серце, і я припав гірким плачем, о-пліч мого супутника.

- Ось бачиш, друже, які контрасти грають життям людини. У страшну бурю, коли пароплаву загрожувала загибель, - ти весело сміявся і тим вразив і підбадьорив хоробрих людей. Зараз тебе змусила сміятися велика любов і відданість одному, - а в результаті ти плачеш, думаєш про самотність і впадаєш у відчай від ще неіснуючого майбутнього. Як можна втратити те, чого немає? Хіба ти знав хвилину назад, що будеш зараз плакати? Ти втратив миру і радості тільки тому, що перестав вірити своєму другові флорентійців, якому хочеш супроводжувати все життя. Будь мужній. Чи не піддавайся сумнівам.

Чим енергійніше ти будеш гнати від себе смуток, тим швидше і краще себе виховаєш, і внутрішня самодисципліна стане твоєю звичкою, легкої і простий. Нехай не буде тобі нас, твоїх нових друзів, людьми надприродними, щасливими володарями будь-яких таємниць. Ми такі ж люди, як і всі. А люди діляться тільки на знаючих, звільнених від забобонів і пристрастей, а тому добрих і радісних, - і на необізнаних, закутих у ланцюги забобонів і пристрастей, а тому сумовитих і злих. Вчися, сину мій. У житті є тільки один шлях: знання. Знання розкріпачує людини. І чим вільніше він стає, тим більше означає в творчій Всесвіту, тим вагомішим його працю на загальне благо і ширше область тієї атмосфери світу, яку він несе з собою. Візьми цей медальйон; в ньому портрет твого друга флорентійців. Прекрасно, що ти так відданий йому. Тепер ти сам бачиш, що і рідного, і нерідного брата, зовсім недавно знайденого, ти любиш однаково сильно. Чим більше будеш ти звільнятися від любові умовної, тим вірніше любов істинно людська буде прокидатися в тобі.

З цими словами він подав мені досить великий овальний медальйон на тонкій золотому ланцюжку, в кришку якого був вставлений темно-синій опуклий сапфір.

- Одягни його; і в хвилини сумнівів, небезпеки, зневіри або гіркого роздуми візьми його в руку, думаючи про флорентійців і про мене, твоєму новому, назавжди тобі відданого друга. І ти знайдеш в собі сили утримати сльози.

Пам'ятай: кожна пролита сльоза забирає, а кожна переможена зводить людину на новий щабель внутрішньої сили. Тут напис на одному з найдавніших мов людства: "Люблячи перемагай".

Молодий турок весело розсміявся і погодився, що змії дуже противні, але в цій тонкій і високій жінці він не бачить нічого зміїного. |  З цими словами він відкрив медальйон, і я побачив чудовий портрет флорентійців.

І. підштовхнув мене і шепнув, щоб я взяв дівчинку на руки і заспокоїв матір. |  Обидві жінки були глибоко зворушені долею бідної вдови і потягнулися за грошима. Але І. сказав, що грошей їй дістануть, а ось одягу і білизни у бідолахи немає. |  І у старого затремтів голос, він відвернувся від нас, закривши обличчя руками. |  Рідиною з іншого флакона він змазав хлопчикові віскі, за вухами і тім'я. |  Діти ще спали, а Жанна сиділа в кутку дивана, ретельно одязі та із зачіскою, але обличчя її було таким сумним і блідим, що у мене залоскотало в горлі. |  Я не зводив очей з Жанни, абсолютно так само, як вона в усі очі дивилася на І. |  Щоб дати мені можливість побути на самоті, І. піднявся назустріч капітану, і вони разом пройшли до нього в каюту. |  Уві сні я бачив флорентійців, і так реально було відчуття розмови і побачення з ним, що я навіть посміхнувся своїй здатності жити уявою. |  Городок був мальовничий. З масою зелені, величезними садами, рідкісної рослинністю і красивими, майже суцільно одноповерховими будинками, здебільшого білими, він був дуже затишний. |  Я почав з того, що представився, попросив вибачення, що ми не зробили цього раніше. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати