На головну

архітектори матриці

1.  II. МАТРИЦІ
  2.  А) за формулами Крамера, б) методом зворотної матриці, в) методом Гаусса, г) за допомогою пакета прикладних математичних програм MathCAD (Excel).
  3.  АЛГОРИТМ ПОБУДОВИ МАТРИЦІ ЛОГІЧНОЇ НЕСУМІСНОСТІ ОПЕРАТОРІВ.
  4.  архітектори краху
  5.  В) Вирішити дану систему методом зворотної матриці.
  6.  Види матриць. Ранг матриці

Як і слід було очікувати, попередня тема декому не сподобалася.

«З Трансерфинг я знайомий вже близько року, і раптом зайшов на ваш сайт і підписався на розсилку. І ось прийшла стаття про паразитів тіла. Не те, щоб я був у подиві, але якось не то що не віриться, просто незрозуміло, навіщо такі статті? Для того, щоб тримати публіку? І подавати весь час щось гостреньке? До тих знань, якими ви поділилися, я відношення не змінив, а статтю про паразитів просто не приймаю всерйоз ».

Хоча з 26 з гаком тисяч читачів розсилки висловив своє «здивування» лише один, можна припустити, що деякі просто промовчали. Я ж попереджав, що паразити не тільки свідомості, а й тіла здатні впливати на поведінку і менталітет їх носіїв. «Тихі гості» не зацікавлені в тому, щоб їх присутність обговорювалося і віддавалося розголосу, а тому і «господарі тихою вечірки» не бажають нічого про це чути. Не всі, звичайно, а ті, що продовжує солодко спати, слухаючи «Казки про Силу». Так адже зручніше. Ти нам розповідай про чудеса Трансерфінга, а ми поки поспимо, тільки не піднімай незручні теми, не заважай насолоджуватися, в кінці кінців.

Якби я «тримав публіку", тоді дійсно не став би заводити мова про речі, які в нашому суспільстві не користуються популярністю. Мені чудово відомо, що людям подобається, а що ні. Навпаки, я нікого з собою не запрошую, і, уявіть, мені дуже втішно спостерігати коли відписуються від моєї розсилки. Це свого роду очищення. Набагато приємніше знаходитися в суспільстві людей, які вже зрозуміли, що таке Трансерфинг.

Квінтесенція цього Знання полягає в одній простій, але непомітною і дуже смутно усвідомлюваною істині. Життя в світі маятників побудована таким чином, щоб свідомість затуманити, а увагу відвести подалі від реального стану речей. Людина в матриці не бачить реальність такою, яка вона є насправді, не розуміє, звідки беруть початок всі «що, навіщо і чому». У нього відсутня бачення, Яке просто сповиє.

як затуманюється свідомість? Так дуже легко. Давайте ще раз згадаємо казку про Синдбада-мореплавці. Одного разу мандрівники прибули в країну, де місцеві жителі їх зустріли дуже радо і почали годувати смачною їжею. Мандрівники їли цю їжу протягом багатьох днів, і поступово їх тіла перетворилися в товсті туші, а свідомість помутніло. Вони перестали об'єктивно оцінювати реальність. Як виявилося, їх годували на забій. Я не припиняю повторювати, що казок і фантастики не буває - це всі аспекти нашої реальності, які вже були або ще будуть реалізовані. То, що ми впускаємо в себе безпосередньо, - тобто їжа, вода і повітря, - служить прямим інструментом для придушення ясності сознания. Коли харчуєшся живий, натуральною їжею і п'єш живу воду, свідомість досить відчутно прояснюється - Це перевірено. Але про це пізніше.

як виводиться увагу? Через те, що входить в нас опосередковано - через інформацію. Наприклад, увагу фіксується на хворобах і одночасно виводиться подалі від початкових причин. Є хвороби - треба їх лікувати. Ще є соціальні та особисті проблеми. Їх теж потрібно лікувати, методами психології, «селф-Хелп» й ін. Справжні ж причини, ніж треба реально займатися, навмисно приховуються. Кому це вигідно? Ось з цього треба починати. Може скластися враження, що вигідно це тим, хто займається лікуванням. Але якщо дістатися по ланцюжку причин і наслідків до джерела, то стане очевидно, що вигідний такий стан речей саме паразитам тіла та свідомості - архітекторам і ініціаторам будівництва матриці. Елементам матриці, які задіяні в будівництві, це стає вигідно вже внаслідок, Оскільки вони починають хотіти саме те, що потрібно системі.

Так ось, Трансерфинг займається не лікуванням проблем а усуненням причин їх виникнення. Причини не завжди очевидні, тому й здається «недоречність» тим, які тут піднімаються. А тепер продовжимо.

паразити тіла |  Жива вода

кредо Вершителя |  світ сновидінь |  Привіт, товариші кіборги! |  паразити свідомості |  Поговоримо про кексі |  Склянка води |  друга цивілізація |  Крок з ладу |  механіка старіння |  Прихована загроза |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати