Головна

І заключні їхні листи.

  1.  V. Заключні зауваження про суперечку генезису і клімату
  2.  Глава 14. Заключні положення
  3.  Глава 15. Заключні положення
  4.  Глава 15: Прикінцеві слова святого і його зникнення
  5.  Глава 19. Заключні положення
  6.  Глава 47. Заключні положення
  7.  Глава III. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

посланник

1 170 повідомлень

Любов Фролова Місто Талди Московська область

Відправлено Вчора, 18:57

Здрастуйте, Ірина-Марія! БлагоДарю, вас за турботу про нас - маленькі люди! "Буква мертвить, а Дух обожнює". (Ап. Павло) Нас всіх вчать стислості. Моя відповідь на ваші публікації на цьому сайті - НІ. З Миром і повагою, Любов.

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Бачите, з миром і повагою, як і водиться у них, АЛЕ БОГУ БАТЬКА Абсолют - НІ! Ніби як з повагою до МЕНІ БОГУ відносяться і навіть зі МНОЮ миряться, з моїм існуванням (правда тільки в астралі), а СЛОВА не дають.

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 Мар'яна-ІРИНА |  Cпокойствіе - сильніше емоцій. Мовчання - голосніше крику. Байдужість - страшніше за війну.


 У чому полягав Порядок на Великому ВІЧЕ ??? |  Вам би, Со-Творці Руху, навчитися спочатку, МЕНІ просто ВІРИТИ на СЛОВО. І Приймати кожне МОЄ СЛОВО до керівництва, неухильно, без міркувань і суджень. |  Пам'ятайте ще, хто Я-то ??? |  Прокляття немічних, ТОМУ ЩО, стерті, БУДУТЬ, С ОСОБИ ЗЕМЛІ ». |  І у МЕНЕ БОГА є для всіх дуже неприємний відомий - такого кінця, як ви собі уявляєте, не може бути апріорі. |  Раз самі не вмієте любити, не відчуваєте Бога, не відчуваєте нічого від МОЇХ СЛІВ, крім страху і неприйняття, то знайте, куди буде відкрити для всіх вас шлях. |  Сценарій МІЙ був не такий спочатку. Але, МЕНЕ, не прийнявши, ви відкинули себе далеко назад від можливих досягнень вже в цьому втіленні. |  І знову Повторюю - переродження БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ, ЦЕ ОСТАННІЙ ВАШЕ ЖИТТЯ, КОЛИ ВИ ЩЕ МОЖЕТЕ ВІДПРАЦЮВАТИ СВОЮ КАРМУ І ВИЙТИ В МІЙ СВІТЛО. |  Пора перестати опиратися на старі знання та навички виживання. |  І Я в такий день ВСІХ ЗАКЛИКАЮ - прокидатися! Знову просить вас САМ БОГ. Знову до вас Звертаюся лише з Надією на ваш промисел, на вашу ВІРУ МЕНІ ОДНОМУ, і більше нікому іншому. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати