На головну

Глава 17: Скорбота св. Іоакима і Анни, що перейшла в радість і виклопотати світу втіха - Богородицю і Спасителя Бога. Уподібнення голубко Ноєвой

1.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  2.  Ананда просив князя і Анну залишатися в магазині до нашого повернення, що Анна виконала протестуючи, а князь з великою радістю.
  3.  Благожеланія і розраду болять
  4.  У магазині вже з'явилося кілька капелюхів, зроблених руками Жанни, і через пару днів передбачалося його відкрити.
  5.  Зустрічати нас вийшов князь. Проти звичаю особа його було засмучене, хоча вітав він сера Уомі з великою радістю, навіть захопленням, так йому властивим.
  6.  Ви, Федір Шахбубовіч, цілитель від Бога. Я передаю переконання своєї мами.
  7.  Де моя Радість? Зі мною її немає!

Подібно до всіх праведним, жертву правди принесли і ці двоє праведників, говоримо: Йоаким і Анна, - які скорботно молитвою своєю піднесли самі себе в жертву Богу. Іоаким остаточно вирішив не повертатися більше до свого дому і, молячись там (т. Е. В печері хозевітской) сокрушенною молитвою, всесожигающий серце своє перед Вишнім. Прийнята була Всевишнім жертва моління їх, і була їм послана допомогу понад, як то кажуть: «Допомога моя від Господа, що створив небо і землю» (Пс.120, 2). Хто ж можливий нам витлумачити, що це за допомогу, про яку тут сказано? Під образ цього прийму Ноя, випросити від Господа допомогу, гілка олійну. Коли послав він голубку з ковчега, подивитися, чи є суша чи ні, голубка вирушила, знайшла землю, суху від води; присівши на олійному дереві, кілька відпочила; відламала від маслини гілочку і принесла в ковчег. Все в ковчезі, побачивши її, зраділи і втішилися: люди, тварини і плазуни ... Нині люди, бачачи Пані Богородицю, що тримає в обіймах Своїх Порятунок людське, яко немовляти, бачачи це, всі роди християнські, архієреї, ієромонахи, ієреї, миряни побачивши Її, Пані Богородиці, живописно зображеної і тримає в обіймах Своїх Немовля - втішалися, втішаються Нею донині, і будуть тішитися до кінця віку.

Хто ж приніс світові таку втіху? Втіха світу було принесено через муку безчестя Иоакимом і благання * (Досл .: звернення) Анни. Прийняв Бог моління їх, зійшло воно на середу Божества і збулося у Всесвятості Дусі. Відірвався колір прекрасний, і був принесений світу на втіху людині ... Як голубка принесла гілку олійну в ковчег в запевнення про позбавлення ковчега, так молитва Іоакима і Анни принесла колір Святого Духа на середу іудеїв.

* «Іоаким і Анна ганьби бездітності (т. Е. Паплюження за бездітність) ... свободістася, Пречиста, у святім Різдві Твоєму», - оспівує св. Церква на свято Різдва Пресвятої Богородиці. Кондак свята, глас 4.

Глава 16: Повість про те, як премудрий раму довів вельможам і мудрецям ніневітскім достовірність проповіді Іони |  Глава 18: Порівняння людства Христового з квіткою троянди і Божества Його - з пахощами її, роду ж іудейського - з колючим кущем рожевим

Глава 1: Тлумачення того, як невіра і хіть народжують гріх, а гріх народжує смерть. Пояснення гріхопадіння прабатьків |  Глава 2: Як велика була втрата людьми раю і блаженства. перше вбивство |  Глава 4: Про те, як упав Денница, які властивості придбали полеглі духи і яку лайку ведуть вони з чоловіком |  Глава 7: Подвижник, хоча і впадає в гріх, не повинен впадати у відчай. Бог приймає покаяння від всякого, і чому неможливо покаяння для злих духів |  Глава 9: Неможливо не прийти спокусі ... Як був спокушаємо Несоблазняемий. Хто блаженний і хто треблажен |  Глава 10: Чому один з розп'ятих з Христом розбійників пізнав у Христі Бога, а інший похулив |  Глава 12: Чому не всяка молитва святими виповнюється |  Глава 13: Про потребу самопонужденія до очищення серця свого |  Глава 14: Пшениця орача для посіву та пшениця мельника для розмелювання; справи благодатні і справи вражий |  Глава 15: Втеча Іони відбулося промислітельного попущением Божим. покаяння Ніневії |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати