Головна

Це, ти ... давно сидиш тут?

1.  C. Запитати постраждалого чи давно у него Почаїв кровотеча, дати Попит теплого чаю
  2.  V. Позовна давність
  3.  А Китай? Там же чоловік теж жив давно. І що - близько 10 тис. Років до н.е. приходять китайські арії, підпорядковують місцевих і навчаються до 8 тис. років до н.е. обробляти рис?
  4.  А продовжити ВІДПОВІДДЮ НА ПИТАННЯ, ЩО, НАПЕВНЕ, ДАВНО вібрує на кінчиках ваших губ.
  5.  Вік (давність) даних
  6.  Питання про вплив давності
  7.  Відновлення терміну позовної давності. Виконання після закінчення терміну позовної давності. Вимоги, на які позовна давність не поширюється.

Досить-таки да.

Я дивлюся перед тобою тут тарілка супу? Чому ти його не будеш їсти?

Суп нехай стоїть, не чіпай його.

Гаразд. А ця дивна маска на твоєму обличчі? Вона якось впливає на твій суп?

Так. Я не можу зняти її. Мого обличчя ніхто не бачив, навіть я сам.

Не пощастило тобі. Звідки ти?

А ти клірик?

Ні. Що за питання? Хіба я схожий на клірика? Я лицар.

А так допитуєш і оглядаєш, ніби лікувати зібрався.

Дуже смішно. Я не знаю магії зцілення, проте, я хороший воїн. Бачу, ти теж. - Тут Дейвіону принесли його окости із яловичини. Він зняв свій шолом, рукавички і приступив до трапези. Незнайомець навпаки просто сидів і дивився на Дейвіона. Лицаря це трохи відволікало. Тоді він вирішив продовжити опитування.

Так звідки ти?

Далеко на сході є острів, іменований, як острів масок. Мій клан жив і процвітав там. Нас було багато. Але так вже вийшло, що я пішов звідти. Незабаром після цього, я дізнався, що острів затонув.

Зрозуміло. - Відповідав Дейвіон, відкушуючи черговий раз шматок м'яса.

Мене звуть Юрнеро, якщо вже тобі все розповідати. Твій адже наступне питання був би, «як мене звуть»?

Саме. - Знову відкусив.

У цей момент в трактир забігає хлопець, на вигляд селянин. Всі зустріли його так само, як і всіх. Але він почав говорити.

Вибачте за турботу, герої. Чи не бачили ви Хлопця, на ім'я Джагернаут. - Говорив він, отдихіваясь від бігу. Юрнеро трошки рушив, але цього ніхто не помітив. Всі спостерігали за хлопцем, що прибіг до шинку.

Чого тобі? |  Мимоволі Дейвіон встає і підходить до селянина.

Лицар йшов до своєї мети, щоб здійснити свою примху. |  Випадково, його нога намацала щось в траві. Дейвіон звернув на це увагу і обережно подивився. |  Частина друга: Останній з острова масок. |  Раптом із заїзду вийшов Дейвіон. Він був обурений, що йому ніхто не повірив. Всю решту дня Юрнеро бігав по дахах, стежачи за Дейвіоном. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати