На головну

Чого тобі?

1.  Чи готовий ти брати те, що саме йде до тебе?
  2.  Як вічно заряджений пістолет може допомогти тобі?
  3.  Що якщо тебе відшивають або взаємодія непідконтрольно тобі? Навіщо фокусуватися на цьому?

Зачекайте, я дивлюся. - Відповів Дейвіон.

Довго не вибирай, по тобі не скажеш, що ти цінитель вина.

А я і не буду вино. - Бармен відчинив очі.

Тоді навіщо ти на нього дивишся? - Запитав він. Легким помахом руки, Лицар доторкнувся до потилиці своєї голови, на якій був надітий шолом, і трохи потер його. Обернувшись до бармена особою, і не прибираючи руку з потилиці, Дейвіон з посмішкою сказав.

Ой, я просто задивився. Взагалі, я б хотів чогось м'ясного.

В асортименті є кілька страв з яловичини. - Бармен дістав блокнот і почав дивитися, що є в його такому асортименті. - У нас є окіст яловичини, салат з яловичиною і пару м'ясних котлет.

А що смачніше?

Мені почім знати? Я ж бармен, а не різник. Розумієш, хлопець, я продаю напої, а не м'ясо. - Сказав бармен, але у відповідь він побачив тільки незрозуміле особа Дейвіона. - Ех, ладно. Я скажу м'ясникові, щоб зробив тобі на свій смак. - Бармен підняв руку і вказав на стіл, за яким вже хтось сидів. - Більше місць немає. Скоро тобі принесуть твоє бенкет, лицар. - Бармен відправився на кухню, де і повинен був поговорити з м'ясником.

У цей час Дейвіон присів за стіл, на який вказав йому бармен. Напроти нього сидів, склавши руки, дивний хлопець в масці, білого кольору. На масці був візерунок. Спершу, Дейвіон довго вдивлявся в маску і, врешті-решт, залипнув, але пізніше відразу ж оклигав.

Хлопець, який сидить перед лицарем, був незвичайним. Маска на його обличчі, та й його жовта шкіра. Хутро, що висить у нього на шиї, був рудого відтінку, а в піхвах клинок. Після довгого огляду, Дейвіон вирішив заговорити з незнайомцем.

Частина друга: Останній з острова масок. |  Це, ти ... давно сидиш тут?

Лицар йшов до своєї мети, щоб здійснити свою примху. |  Випадково, його нога намацала щось в траві. Дейвіон звернув на це увагу і обережно подивився. |  Мимоволі Дейвіон встає і підходить до селянина. |  Раптом із заїзду вийшов Дейвіон. Він був обурений, що йому ніхто не повірив. Всю решту дня Юрнеро бігав по дахах, стежачи за Дейвіоном. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати