Головна

Лицар йшов до своєї мети, щоб здійснити свою примху.

1.  IV. Земля - ??куля, що обертається навколо своєї осі і навколо Сонця в похилому положенні
  2.  IV. Розум і справедливість за законами своєї внутрішньої природи повинні з часом набути більш широкий простір серед людей і сприяти стабільності гуманного духу людей
  3.  А тепер спробуйте уявити собі молодого амбітного єврейського вченого - (те ж Сергійка Бріна) в Росії, що потребує засобах для здійснення своєї ідеї.
  4.  Ананда не повірив мудрості сера Уомі, а поступився благання і клятв хлопчика за своєю божественною доброті - і тепер прийняв на себе удар і повинен відповідати за зраду Генрі.
  5.  Ананда подав йому руку і, затримавши його руку в своїй, пильно на нього подивився, точно пробив своїм поглядом.
  6.  Будь патріотом своєї компанії
  7.  Бюджетно-податкова (фіскальна) політика: сутність, цілі, інструменти, види.

Коли тільки створювалася життя, у великому космосі боролися дві люті сили: сили світла і сили темряви. Їх люті битви могли зруйнувати вже створене великими силами. І тоді, творці світів запечатали ці дві сили в одну сферу.

Ця сфера борознила простори космосу, поки, нарешті, не натрапила на планету, з дуже розвиненою життям. Жителі тієї планети помітили сферу і стали її тотально вивчати. Це призвело до її вибуху. Розвинені цивілізації були розгромлені, сфера зронила на планету свої осколки. У кого потрапляли ці осколки, змінювалися, але не тільки зовні. Змінювалася і їхня релігія. Ті, в кого потрапили темні осколки, ставали темними воїнами з червоними масками, а ті, в кого потрапляли світлі, ставали ходячими деревами, чиє обличчя могло бути закрито дерев'яної маскою. Так і з'явилися на планеті дві протиборчі сили, і нескінченна війна між ними.

Частина I: благословенний Драконом.

Коли ти потребуєш в силі, вона приходить, - думав я. Але звідки взятися силі, якій у тебе немає, і ніколи не було? Щоб була сила, потрібно її знайти. - Молодий лицар у срібних обладунках підняв свій щит, встромлений в землю, і відправився в шлях від свого чергового табору.

Цей ліс, навіщо я тут? - Лицар повільно і обережно переглядає всі можливі місця. Була страшна ніч, і буквально день тому він розбив табір, з якого щойно вийшов. Яку ж мету він переслідував в цьому лісі? Очевидно, було для всіх. У цей лісі водився древній дракон, знав ще створення світу. І ім'я його було дуже гордим, Слайрак.

Лицар йшов до своєї мети, щоб здійснити свою примху.

Битва з драконом, - ось, чого я хочу. - Лицар відсував кожен кущ, кожне перешкоду, щоб знайти гай, в якій і спочивав дракон. Пройшовши крізь густі ліси, він наткнувся на місцевість, де не було ні дерев, ні кущів. Лише в деяких місцях росли маки, - червоні квіти снів. Чи не помітно, на цьому зеленому лузі, розкинувся зелений дракон, якого Дейвіон не помітив через злиття кольорів. Дракон дрімав. Шум його дихання було чути як вітер. Молодий лицар вийшов на луг і довго, але повільно, йшов вперед.

ВПРАВИ |  Випадково, його нога намацала щось в траві. Дейвіон звернув на це увагу і обережно подивився.

Частина друга: Останній з острова масок. |  Чого тобі? |  Це, ти ... давно сидиш тут? |  Мимоволі Дейвіон встає і підходить до селянина. |  Раптом із заїзду вийшов Дейвіон. Він був обурений, що йому ніхто не повірив. Всю решту дня Юрнеро бігав по дахах, стежачи за Дейвіоном. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати