Головна

Хочу все і відразу

  1.  Очі ж тих, хто відразу при нашому вході в трапезну вп'явся в обличчя І., і тих, хто зустрів нас приязно з самого початку, зараз висловлювали повний захват і світ.
  2.  Гріхи не завжди шкодять відразу
  3.  Дженні відразу ж зажадала негайно повернутися в Лондон. Але леді Катаріна стала відмовляти дочка під різними приводами.
  4.  Жанна відразу притихла. Безсумнівно, - ласкавий, сумний, такий добрий і ніжний, - голос І. пробрався до самих надр серця Жанни, яке - я знав - було добрим.
  5.  І це був уже звичайний бадьорий голос мого друга. Я став відразу переводити йому текст.
  6.  Іноді в позначенні темпу беруть участь відразу два терміни, як, наприклад, Allegro moderato (помірно скоро).
  7.  Лена оглянула втраченим поглядом відразу спорожнілу кімнату ...

Сесілі фон Зігесар

Я хочу, щоб мене любили.

Група "Stone Roses"

Всі імена і назви змінені або скорочені до перших букв, щоб не постраждали невинні. Тобто я.

НАРОД!

У Нью-Йорку видалася чарівна різдвяна пора. У повітрі мерехтить сніг, носяться запахи випічки і затоплених камінів. Ми дивимося з висоти наших пентхаусів на Центральний парк, і він бачиться нам чарівної країною, закутаний в срібний сніг. А перед Рокфеллер-центром стоїть така величезна ялинка, що дух захоплює. Різдво буде казковим! Правда, ми, грішні, вип'ємо стільки шампанського, що навряд чи помітимо це. На П'ятій авеню вітрини магазинів пишно оздоблені; в натовпі покупців знайомі нам школярки в небесно-блакитних кашемірових пальто від Марка Джекобса. Ночами народ відтягується по повній програмі. Які там заліки, контрольні ... І ми погані дітки. Нам не до того, щоб допомогти матусі із закупівлею подарунків для прислуги, кухарів, водіїв, прачок і т.д. І ти, подружка, одягай свою чорну сукню від Прада, свої туфлі на тонких прозорих шпильках, не забудь помаранчеву сумочку від Гермес Біркін, відхопити хлопця симпатичніше і гайда зі мною!

огибаючи ПОГЛЯДОМ

Д і В зімкнули уста в поцілунку. Вони стоять біля ставка біля 79-ї вулиці. Нарешті до них дійшло, що вони подобаються один одному. Н купує червоні троянди для Дж. Виявляється, в цьому маріхуанщіке іноді звучить сентиментальна нотка! Б і С вирушили в салон Бендел за сукнями для сьогоднішнього Чорно-білого балу. Я чула, там буде виступати Флоу зі своєю групою «45». Флоу - колишній манекенник, а тепер класний співак і гітарист. За свій дебютний альбом «Komunik-8» їх група отримала приз MTV. Флоу повинен оголосити на балу, скільки грошей зібрано на користь товариства захисту тварин «Будьте ласкаві!», Членом якого він є. Да ладно. Ми-то всі знаємо, що йдемо на бал, щоб подивитися на нього. До зустрічі!

ВОНИ ЩО, ЗНОВ ПОДРУГИ?

Дійсно, С і Б поцілували один одного в щічку і помирилися. Давно пора. Так як взагалі можна сваритися, якщо ви в початковій школі, вважай, на одному горщику сиділи? Звичайно, Б не така висока, не така блондинистая, і життєвого досвіду у неї менше, ніж у С, але це ж не привід, щоб злитися! З іншого боку, С не така колючка, як Б, і не занурена в себе, але це теж не привід. Так що дві подружки вирішили забити на свої суперечності і знову зійтися. Але мене хвилює інше: тепер, коли вони разом, який номер вони викинуть?

Обіцяю, як тільки що-небудь дізнаюся, відразу ж розповім вам. Я все одно не вмію зберігати секрети.

Зізнайтеся, ви від мене без розуму.

Пліткарка

 З очищення від льоду і снігу ходових частин і подвагонного обладнання пасажирського вагона |  Красуні на балу


 Рок-зірка заводить народ |  Д береже себе для сімейного життя |  Дж шкодує, що примазалися |  Хочеш бути добрим, будь жорстоким |  Навіть круті дівчата складають іспит |  Секс, любов і Франкенштейн |  Н ніяк не може викинути з голови Б |  Примірявся хлопців як одяг |  Екстраординарний відповідь на ординарний питання |  Магазин «Барніз» загартовує характер |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати