Головна

РОЗДІЛ 5. 3 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Ось це і є початок нової ери в Білорусі, Росії, Україні і в людстві - БІЛІЙ, КРАСИВОЙ ери, тобто порятунку і перетворення світу Красою, повернення людей до висхідній еволюції до Краси і Досконалості! А це і є Божественний Прогрес,який не змогла принести жодна віра, жодне земне вчення. Навіть якщо хоча б одна людина зрозуміє і усвідомлює найбільший сенс цих рядків, відірветься від приземної життя і відкриє свою свідомість Всесвіту, стане слідувати Істині, застосовувати Істину, стане мислити себе ПЕРЕМОЖЦЕМ, земним Богом-Творцем, наповнювати своє життя і світ, Всесвіт Білими Енергіями любові, Щастя, Краси і Досконалості, руйнувати і витісняти з Простору навколо себе, країни, світу, Всесвіту, енергії, що несуть людям зло, відкриє себе Всесвіту, багатство, добробут, достатку, і буде так діяти, моделювати таким своє Майбутнє і впевнено йти вперед, то це вже процес зростання - від однієї точки, від однієї людини. Навколо нього поступово почне виправлятися і підніматися його рід, стануть виправлятися і рятуватися тисячі. Звичайно, чим більше людей усвідомлює це і почне нову, справжню ЖИТТЯ, тим швидше піде Білий Процес виправлення світу. Енергії воління кожної людини і колективного воління, колективної волі, думки і слів про перетворення ворогів - своїх, Росії, світу та Всесвіту - в нерухомий манекен з танучого льоду і їх самознищення, Щасливого і гарні, багаті Майбутньому без зла і воєн - це велике початок формування вібрації і резонансу в Божественної Всесвіту на матеріалізацію нового світу, нової цивілізації. Будь-яке таке випромінювання розумової енергії з Землі, нехай навіть найслабше, невідворотно завібрує у Великому Космосі і включить процес матеріалізації. З самої Божественної Сфери ніхто таку енергію не запуститься, якщо вона не вийде з самої Землі. А з Землі до сих пір йшли тільки мішанина бетономішалки думок щодо проблем і невдач власного життя і прокльони на адресу сил війни і зла, енергії горя, бідності, рабської нікчемності, які резонують на повернення подібних же енергій для планети і людей, їх випромінюючих. На жаль, це факт, який не усвідомлюється людьми. Запитайте знайомих, як життя, і послухайте, що скаже більшість, це і буде віддзеркаленням рівня їх вібрації у Всесвіті. Мета «Білої Книги Життя» провести до людей Істину і покликати людей творить не примітивну, а справжню ВЕЛИКУ ЖИТТЯ - Гарну, Досконалу, багаті!

Для того щоб щось змоделювати, здійснити, матеріалізувати для себе, країни та світу нове Майбутнє, потрібно тільки з Землі запустити енергію такого ж бажання, воління, мрії, прагнення. Саме з Землі! Ніхто в Великому Космосі за Землян їх долю, майбутнє не визначить. Всі люди, всі земляни вже створені за образом і подобою Божою - земними богами-Творцями! І всім дано спочатку Божественний Механізм Творіння Життя - моделювання та матеріалізації свого і світу Майбутнього енергією своїх Думок, Слів, помисли, вільний! Генерування енергії колективного воління, колективної волі, бажання, помислу, мрії якомога більшою масою людей про знерухомлення сил зла і війни в вигляді манекена, про його таненні, згортання і самознищення, разом з конкретними діями - запрацює, викличе резонанс у Всесвіті і, рано чи пізно, призведе до матеріалізації, тобто до їх зникнення. Слабку силу і швидкість думки кожної сучасної людини компенсують зростання маси енергії воління все більшої кількості людей, і час! Дослідження показують, що вже 12-17 відсотків населення, випромінюючих єдиний загальний помисел, єдину ідею, впливають на наступ оздоровлення та позитивних змін в країні.

Причому зауважимо, що воління про самознищення сил зла і війни не порушують заповідей і догматів «не убий» і про всепрощення. Воління про самознищення значить думка про вбивство, не генерує і не насилає енергії вбивства. Йдеться про включення самими силами зла і війни своїх же енергій на самознищення. Таке воління не позбавляє ці сили права вибору, воно лише означає, що скінчилося вільне час розгулу сил зла і війни на Землі й у Всесвіті. Відтепер немає для них вільної території в Білорусі, Росії, світі, у Всесвіті, а енергія їх розкладання і руйнування стискається, звужується, зменшується. Повільно але вірно! Світ - тільки Світлим, Добрим Людям! Воління про самознищення, що не генеруючи енергій вбивства, дає право і шанс вибору силам зла і війни: перетворитися, переродитися і полинути Вгору, або прискорити рух вниз, до самознищення на базі своїх же порочних ідей і концепцій, які нав'язує світу. Шанс повернути від деградації і дегенерації до відродження, воскресіння та перетворення існує завжди. Не дарма ж сказано в святому писанні, що і останні можуть бути першими! (Від Луки, 13:30).

А тепер увага, наводимо універсальну Формулу-Мрію-Пророцтво-Образ Майбутнього для індивідуального і колективного воління, яка здатна змінити життя кожної людини, країни та світу, по суті, ФОРМУЛУ ЖИТТЯ. Нагадуємо, щоб Щастя, Любов, Краса, Достаток утвердилися в житті кожного, потрібно обов'язково бажати їх країні, світу і Всесвіту, і входити в єдність з Цілим. Ця формула прийшла Понад, це Імпульс всім землянам до підйому на інший рівень вібрації у Всесвіті, до іншого життя - висхідній еволюційно Вгору до Краси і Досконалості, а це і є Божественний Прогрес. Отже, ФОРМУЛА ЖИТТЯ в висхідній еволюції: «Дякуємо Господу-Спасителю, Творцю Всевишньому і Всемогутнього! (Тут і далі кожен вибирає свою формулу відповідно до своєї віри, а атеїсти-матеріалісти повинні пам'ятати, що навіть в еволюції матерії закладена творить енергії)Спасибі Сонця і Всесвіту за Життя даровану і за Світло! Я каюсь за гріхи свої, що були в минулому, сьогоденні, будуть в майбутньому, нехай знімуться наслідки їх на людей, особливо дітей. Я - БОГ земної-ТВОРЕЦЬ / БОГИНЯ Я ТВОРЕЦЬ, не знаю страху, ні сумнівів, забобонів! Живу, творю, парю в найвищих станах буття, Вселенської радості, найвищого і прихованою захоплення, в енергіях Великий Любові, єдності, со-творіння з Землею, Природою і Всесвітом, з Богом! (Піднести себе в навислі стану прихованості, Вселенської радості і захоплення, з прихованим диханням сонячної думкою через кінчик носа і шкіру тіла, з вищої внутрішньої усвідомленістю сенсу промисліваемих і промовляти слова Формули Життя, не пасивно і скоромовкою, і в такому високому стані промислівать і проговорювати весь текст, краще представляючи себе не на приземному рівні, а на висоті земної орбіти, у Вселенському Просторі. Будь-які сумніви підривають енергію Формули).Я - БОГ земної-ТВОРЕЦЬ / БОГИНЯ Я ТВОРЕЦЬ І ПЕРЕМОЖЕЦЬ! Всі сили світового зла, вороги мої, сім'ї, людського роду, Росії, Білорусі, України, світу та Всесвіту, вся даллесова рать і люди з «звіриного числа» стиснулися, перетворилися в нерухомий манекен з танучого льоду! Енергії їх негативні все руйнуються і розсипаються!(Представляти якомога більше образно, візуалізувати в яскравих образах і процесах).Тепер ми заповнюємо Білорусь, Росію, Україну, Мир, Всесвіт Енергіями тільки Білими і Світлими Любові, Енергіями Краси і Досконалості, провідними в Божественний Прогрес!(Як можна більш образно уявляти, візуалізувати в найяскравіших образах і процесах світло і білий колір, що заповнюють наші країни, світ і всю величезну, нескінченну Всесвіт, і далі по всіх фразах, а для кращої, більш подібною візуалізації представляти себе перебувають у Всесвіті і дивитися на Землю з космосу - завжди). Я життя і майбутнє для себе, сім'ї і роду, для Росії, Білорусі, України, світу та Всесвіту моделюю - Великими, Гарними і Досконалими, здоровим, багатим, Щасливими, Успішними, і в висхідній еволюції до висот Краси і Досконалості - а це і є Божественний Прогрес!

Я буду жити в своїй садибі родової, в хоромах благодатних, з Принцесою разом / с Красивим Принцом і з Божественними дітьми - в Любові і Щастя, в Ладі і багатство! Такому бути, я бачу це ясно!

Я - БОГ земної-ТВОРЕЦЬ / БОГИНЯ Я ТВОРЕЦЬ лише Краси і Досконалості - в усьому, і перш за все в дітях! Я со-творю і допоможу своїм нащадкам і іншим їх со-творити в енергіях Любові і в чистому непорочне тілі - Бажаними, здоровими, Гарними і Досконалими, багаті, Щасливими, божественний, Творцю, Всесвіту Гармонійними - Великими Рятівниками, які врятують, перетворять і піднесуть весь світ в Божественний Прогрес! Такі діти є мій обов'язок найважливіший перед Творцем, Всесвіту!

Я в світ несу БІЛИЙ ПРОЕКТ і повертаю людям Істину, згідно Третьому Пророцтву Фатімської, і відвожу людей від тупикового прогресу на шлях підйому Вгору в Божественний Прогрес! І будуть ЛІДЕРИ в Росії, Білорусі, Україні та на всій планеті БІЛІ, які ведуть людей у ??напрямку Вгору в Божественний Прогрес! І буде рай квітучий на Землі, у всьому Всесвіті і люди жити в ньому будуть лише Красиві і Вчинені! А решта все - кінцеві, саморазрушатся, підуть, зникнуть. У такому раю квітучому житимуть мої нащадки неодмінно!(Усвідомити, що немає сьогодні в світі ніде такої сильної словоформи про те, що Земля і весь Всесвіт повинні перетворитися і перетворяться в квітучий рай, в якому будуть жити тільки Красиві і Вчинені Люди, інші, хто є джерелом зла і всіх бід, люди « числа звіра »підуть, виродяться, зникнуть. Ви цю словоформу і вимовляєте вперше, моделюючи і формуючи енергію такого майбутнього. Нехай це буде не скоро, але це буде, якщо вал такої енергії буде збільшуватися! і відтепер треба піднятися вгору і візуалізувати, яскраво і образно представляти себе в такому квітучому раю, що тягнеться від Землі на весь Всесвіт - постійно, все життя! Це і буде моделювання вже зовсім іншого життя - у відриві від приземного рівня і підйомі до вищих станів буття!)

Я - центр, магніт, що притягує гроші, до мене прийдуть великі гроші!(Можна моделювати, що у вас неодмінно будуть мільйони, мільярди і будинок великий у своїй садибі, щоб спрацювало настільки, наскільки у вас вистачило сили і швидкості думки, образного і візуального представлення, а також внутрішньої впевненості, а, головне, готовність - будь-яка іскра сумніву, невпевненості, комплексування стирає силу енергії моделювання. Моделювати і представляти як можна більш образно і візуально потоки грошей, падаючих на вас зверху і засинають вас, що пливуть до вас з друкованого конвеєра, в пачках, кейсах, валізах, на візках і платформах, що перевозять гроші в банках, і при вигляді грошей по ТБ, в кіно, в банку, касі, магазині, ресторані і де б то не було усвідомлювати їх як сигнал і символ того, що гроші відтепер - ваші друзі і йдуть, пливуть, летять саме до вам - в ім'я БОГА, ТВОРЕННЯ СВОГО І ЗАГАЛЬНОГО БЛАГА, БІЛОГО ПРОЕКТУ.Ставити мету отримання сверхденег можна і навіть потрібно, але тільки не заради грошей, їх незліченної особистого накопичення і збагачення, а в гармонії із Всесвітом для просування висхідній еволюції - своєї, свого роду, піднесення його ролі і місця у Всесвіті, в світі, в своєму місті, селищі, для сприяння висхідній еволюції світу, Всесвіту, без іскри почуття жадібності, лише тільки для себе. І бути готовим до того, що воздасться вам рівно стільки, щоб підвищити вас, але не зруйнувати і перешкодити зростанню Вгору. І пам'ятати: щоб прийшли сверхденьгі, не приносячи руйнування, потрібно мати Сверхвелікіе, Сверхкрасівие і Гармонійні Всесвіту Мети. Боронь Боже ставити за мету життя гроші і присвятити все життя тільки грошей - щастя це не принесе, навіть якщо прийдуть мільярди. Але ж подумайте, заради чого живуть і працюють люди сьогодні !?).

Я славлю, множу силу творення грошей, і руйную в грошах корінь зла! Відтепер гроші попливуть все більше і до мене, і до табору Добра для множення в світі Краси, Любові та Досконалості, для піднесення в Божественний Прогрес!

Мені - лише 16 років (тільки тим, кому більше 16 років), а жити я буду довго, поки потрібен на Землі (Можна поставити будь-який кордон, і навіть надзавдання - 300 років, щоб, накрайняк, впало хоч би 100 або 200. Для цього важливо образно уявляти, що вам дійсно 16 і попереду образний ряд десятиліть - 20, 25, 30, 40, 50 і так до 100-150-300, по внутрішньому бажанню. А якщо ви в свідомості візуально не бачите далі 70- 80, то це і є ваша тимчасова програма життя, і як ви зможете дотягнути до 100). я - провідник Божественної Енергії і Сонячного Світла, я ними очищаю, просвітлювати, омолоджує тіло своє, клітини!

Чи не опинюся я там і тоді, де не треба, де небезпечно! Мене, мою рідню минуть усі небезпеки! Я - БОГ земної-ТВОРЕЦЬ / БОГИНЯ Я ТВОРЕЦЬ і ПЕРЕМОЖЕЦЬ! Народжений я / Я народжена, щоб казку зробити бувальщиною, щоб злетіти! Я - це зроблю, взлечу! Я со-творю Велике! Успіх мені в житті - забезпечити!

Я з Богом, з Сонцем і Всесвіту, з Ангелом охоронцем моїм і Підсвідомістю моїм в єдності на автопілоті і на автокомпасе, під їх захистом кожну мить, сьогодні, завтра, кожен день і вічно!

Я - складова частина Всесвіту, єдине з нею Ціле, я - є САМА ВЕЛИКА ВСЕСВІТ! »(Це входження в єдність з Цілим дуже важливо. Уявити себе якомога образніше нескінченного Всесвіту або будь-якою частиною Всесвіту, на яку впаде погляд - від квітки і рослини до Зірки і самого Всесвіту, щоб відсікти свою свідомість від Думок і Слов Формули, відсікти прихильність до ним, дати енергії Думок і Слов Формули полетіти у Всесвіт, в Вакуум Всесвіту і самостійно вібрувати на матеріалізацію. Вихід за межі себе і Землі - це вже зростання, як багато людей зациклені тільки на собі, і прикували себе намертво до приземному рівню, до матерії , яку наука досі вважає первинної. і відтепер частіше спілкуватися з Небом, Зірками, це надзвичайно важливо для росту, якщо ще й мати можливість зустрічати схід Сонця хоча б якийсь час і моделювати під час їх своє і світу майбутнє. Можна промислівать і проговорювати, ще краще, голосно декларувати на Природі, Формулу Життя багаторазово, скільки завгодно - з моменту прокидання і до засипання ввечері, але кожен раз відсікати свою свідомість від минулої енергії, не заважаючи їй вібрувати на матеріалізацію Майбутнього. Повторення корисно, чим більше, тим краще, але без постійних коригувань, бо воно буде створювати потоки ритмічних хвиль енергії Думок і Слов Формули в Вакуумі Всесвіту і посилювати матеріалізацію. Задумайтесь над тим, що пише вчений Покровська Г. А., фахівець з теорії хвиль і резонансу: навіть найменшим, але ритмічним зусиллям можна викликати найпотужніші процеси, наприклад, помахи крил метелика в певному ритмі можуть викликати сильні ефекти, а часто повторюване слово може зруйнувати або піднести людину, в залежності від того, який сенс і яку енергію воно несе. Не можна тільки весь час або часто міняти слова Формули Життя. Можна протягом дня промислівать і проговорювати окремі, найнеобхідніші на даний час фрази і інші бажання, але кожен раз відсікати себе від них, перемикаючи свідомість на Ціле або його частина - це Закон. Як і пам'ятати про Закон Гармонійності своїх бажань Творця, Всесвіту: гроші - не заради накопичення, а заради зовсім іншого рівня множення Краси і Досконалості в світі, вичищати з себе корисливу жадібність до накопичення тільки собі, не забувати про стару з відомої казки про рибака і рибку. Ви запитаєте, а чи можна представляти самого себе грошима? Можна, але тільки грошима творять, множимо Благо, Красу в самому / самій собі, в суспільстві, в світі, у Всесвіті, а не є коренем зла, так само як і водою, вогнем, які живлять і зігрівають життя, а не потопляют або спалюють . Але краще представляти себе тільки тим, що створено Творцем, а не людськими руками).

Якщо хочете, це - найсильніша в Просторі Землі і Всесвіту універсальна велика Молитва-Формула Життя, але не хто просить, як все молитви, а генеруюча енергії найсильнішої моделює сили іншого - Красивого, досконалого і Великого Майбутнього, здатна змінити, перетворити життя кожної людини, де б він не жив або в якій би ямі не опинився, підняти енергію його вібрації до рівня земної Бога-Творця-Переможця! Це - зовсім інша, вища Формула-Програма ЖИТТЯ! Вже сама постановка людиною таких завдань, без коливань, сумнівів, забобонів є рух вперед і зростання. Зрозумійте, цей текст у вигляді проекту прийшов по імпульсу з Джерела, і його зміст - універсальний, щоб уникнути помилок і руйнують негармонійних бажань. Але цей текст - не догма, а орієнтування, Його можна віддрукувати і тримати як Загальну Велику Стратегічну Життєву Формулу-Молитву, звертатися до неї періодично, а для найближчих років і повсякденних цілей скоротити до декількох ключових фраз. Залежно від віку, можна формулювати все бажання, мрії в минулому часі і записати на папері, як ніби вони вже збулися. Чому, самі здогадаєтеся, коли уважно прочитаєте всю цю книгу. Ось на додаток до великої Формулі Життя короткий текст одного з подвижників цієї книги: Мені лише 16 років! Я молодий і здоровий, красивий, багатий, щасливий, щасливий! До мене пливуть великі гроші для множення Краси, Любові і Щастя для себе, сім'ї, країни, планети і Всесвіту. Я буду жити з родиною, з Принцесою і Божественними дітьми в своїй садибі родової в Любові і Краси і буду допомагати Проекту Білому! Ми разом уведём світ з тупикового прогресу в Божественний Прогрес! Відтепер випромінюю, моделюю собі моїй родині, країні і всьому Всесвіті тільки Щастя і Любов, Достаток і багатство, Красу і Досконалість! Я з Богом, Сонцем і Всесвіту, з Ангелом охоронцем моїм і Підсвідомістю моїм в єдності на автопілоті і на автокомпасе, під їх захистом кожну мить, сьогодні, завтра, кожен день і вічно! Я складова частина Всесвіту, єдине з нею ціле, я сам / а - Велика Безмежна Всесвіт!

Бачите, він правильно поставив в центр свого життя Красу, Любов, Щастя і заради них Великі Гроші і багатство. Правильно, скільки нещасть і бід приносять гроші, якщо вони поставлені головною метою життя, як робить більшість людей. Ось чому в світі стільки багато грошей, а Любові і Щастя все менше і менше. Він повторює цей текст як Гімн якомога частіше, а більшу Формулу видрукував на папері, тримає на увазі і повторює, по можливості, вранці і ввечері - не пасивно, що не скоромовкою, а емоційно, в вищих станах буття, зробивши їх зміст головною метою і мрією свого життя. Тільки енергія найвищих емоцій і частот Людини-Творця викликає резонанс у Всесвіті на матеріалізацію. Чи не впускати в себе і не випускати з себе інших енергій, особливо негативних, агресивних, бетономішалки буттєвих думок, усвідомлено борючись з ними, на першому етапі навіть ведучи щоденник, позначаючи в кінці дня підсумок своїх думок і слів протягом дня і підбиваючи загальний баланс позитивного і негативного - дуже допомагає. Зрозумійте, це варто того, цим ви виправляли себе організуєте свій головний і найважливіший апарат для життя - розумовий і мовленнєвий. І вже сам такого руху і характер Величі Формули Життя допомагає переналаштувати, перепрограмувати себе на абсолютно нові вібрації в Просторі, у Всесвіті - вищі! Обидва тексти, великий і малий, - зразкові, для орієнтування при складанні Формули Життя для себе, в залежності від віку. Складайте свої. Міняйте на кожному новому життєвому етапі, виходячи з віку і життєвих планів і завдань, додавайте слова типу «У мене буде п'ять Божественних дітей!», «Я вступлю до університету», а краще «Я отримаю гармонійні мені і Всесвіту освіту і професію», «Я видужаю!» і т. д. Хоча в цій універсальної формули вже включено все, щоб людина не падав, був захищений від усіх нещасть, бід, поганих людей, якщо в минулому не були випущені сильніші фаталістичною, катастрофічні енергії, і піднімався вгору, в тому числі і отримав гідне, гармонійне освіту, гармонійну професію і злетів! Якщо тільки буде діяти, не сидіти сиднем і не чекати, що мішки грошей привезуть на самоскиді прямо на поріг будинку, та ще й піднімуть на п'ятий поверх і подзвонять у двері. І суть тексту повинна бути саме такою, всі думки і бажання повинні бути обов'язково гармонійні Всесвіту, Яка не терпить ніякої дисгармонії, ті є, включати і турботу про Спільний Благо світу і Всесвіту. Не бійтеся випромінювати з себе Доброго, Вічне, віддавати Всесвіту - все повернеться вам сторицею, але бійтеся випромінювати з себе погані енергії - отримаєте бурю вічних проблем! Чим щедріше віддаєте добрі енергії, тим більше і сильніше вони повернуться назад. Ось цього багато і не розуміють, тому й шкодять самі собі.

Відстежуйте баланс енергій, що випускаються вами протягом дня, краще фіксуючи на папері, намагайтеся контролювати їх, підніматися Вгору, до вищих стану і енергії буття, жити з гумором, не виходити з себе по кожному приводу, і вже тим більше, не слідувати плебейського правилом , трохи що, так відповідати різкістю, грубіянити, лізти в бійку. Жартуєте в будь-якої несподіваної ситуації, це руйнує погані енергії. А. Мазур, Владивосток, пише: «Все починається з мислеобраза, а закінчується реальним втіленням, якщо цей мислеобраз досить потужний. НЕ ДОПУСКАТЕ НЕГАТИВНИХ ДУМОК. НЕГАТИВНА ДУМКА В СОТНІ І ТИСЯЧІ РАЗ потужний протилежні, ПОЗИТИВНОЇ. Будь мислеобраз, спрямований на досягнення мети, може бути легко зруйнований будь-якої негативної думкою, наприклад, невір'ям у свої сили. Одна дрібна негативна думка може в частку секунди знищити наше уявне творіння ». І ні в якому разі не занижувати собі планку, а формулювати і ставити тільки надзавдання, тільки надцілі і тільки сверхмечти, гармонійні Всесвіту, щоб злетіти! Будь-які сумніви руйнують енергію моделювання. кожному бажано записати і відкоригувати для себе свою стратегічну на все життя і коротку деталізовану Формулу Життя на найближче майбутнє на папері, Краще робити це з дитинства, коригуючи з віком, вивчити напам'ять до автоматизму, щоб приділяти увагу не тексту, а ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ образно ВІЗУАЛІЗАЦІЇ, карбувативголос і про себе, як В. Маяковський, повторювати постійно як молитву, тим більше перед сном і після сну, і робити це, не змінюючи часто текст, уникаючи досилання корисливих поправок і думок. А промовивши, промисли яскраво словоформи, відключайтеся, входите в єдність з Цілим, даючи енергії вібрувати у Всесвіті. Якщо важко запам'ятати і повторювати весь текст, можна розбити на блоки і повторювати щодня по одній або декілька фраз. Чи не бентежитися, якщо будуть збої, відволікання, якщо заснете, не закінчивши, будьте спокійні, нехай іде енергія Формули Життя частинами. Бути може, так для вас спочатку і треба. Повертайтеся до перерваного місця і йдіть вперед, не забуваючи вводити себе в вищі стани буття, згадуючи, як читав вірші В. Маяковський, інші поети, як можна образніше представляючи і визуализируя зміст тексту! Потрібно пам'ятати, що воління, бажання, мрії, моделювання майбутнього з почуттями і візуалізацією, з емоційним сплеском - набагато сильніше, ніж просто пасивні думки. Про важливість візуалізації в моделюванні майбутнього можна і дуже корисно прочитати книгу Шакті Гевайн «творча візуалізація», яка дає краще уявлення про сам механізм моделювання майбутнього (http://pobeda.info/index.php). Ще, хто всерйоз хоче зростання і зльоту і готовий працювати над собою, можуть познайомитися з книгами А. Свіяша, В. Леві, Методом Сильва (центри знайти в Інеті) і ТРИЗ-педагогікою, які допомагають формуванню сильного позитивного мислення, фізичного оздоровлення, виховання творчої особистості, підготовленої до вирішення складних проблем в різних областях діяльності (книги Д. Н. Трифонов «Збірник завдань з НФЛ», Альтов Г. «І тут з'явився винахідник», Альтшуллер Г. С., Верткин І. М. «Як стати генієм: Життєва стратегія творчу особистість », І. В. Івайловскій« Роботи по ТРИЗ », http://www.bestreferat.ru/referat-9710.html, http://www.trizland.ru/trizba/pdf-books /tasks.pdf, http://tekne.narod.ru/ShcoolXXI.html. захоплюються програмуванням можуть відвідати сайт http://55522.ru. Корисний для розвитку думки буде набирає силу журнал «Мислителі», що видається в Вітебську Л. А . Поликовскій http://modernthinkers.narod.ru/index.html. Однак правильне моделювання майбутнього, правильна Формула Життя, власний досвід роботи над собою в спілкуванні з Небом і Зірками набагато цінніше читання моря книг різних авторів. Бо при правильній постановці Великої Цілі, при наявності правильно сформульованої Гарною Мрії та обіг поглядів в Небо, до Зіркам завжди Понад, рано чи пізно, направлять набагато точніше в потрібному напрямку, ніж книги, написані земними раціональними умами. А більшість книг адже написано заради грошей ... І вичищати з себе розпеченим залізом назавжди все забобони, сумніви, страхи. Як тільки ви про них подумали, ви тут же опускаєте себе з рівня Бога-Творця Великого Майбутнього на рівень раба і творця зла, невдач для себе - починаєте випускати з себе досить сильну енергію моделювання поганого майбутнього, бо все забобони, сумніви, страхи супроводжуються, як правило, сильними негативними емоційними сплесками, які матеріалізують таку ж життя. Особливо це небезпечно для вагітних, а їм слід жити тільки великими думками, моделювати ВЕЛИКИЙ АКТ ВХОДЖЕННЯ В ЖИТТЯ ВЕЛИКОГО ЛЮДИНИ! Власне, нічого іншого і не відбудеться - доведено життям. Крім одного винятку - народження птиці, в сенсі Білого Орла або Білій Орлиця! Тоді треба буде ... Втім, про це пізніше, коли мова піде про Білих пологах! Так хіба цього треба боятися? Замість цього змусьте страхи, сумніви, забобони, а вони завжди є породженням зла, працювати відтепер на Добро: кожне число 13, кожну чорну кішку на дорозі, повернення назад за забутою річчю і іншу нісенітницю відтепер вважати як добрий знак, сигнал і символ того, що це - до Щастю і Грошам, і Великим Грошам, представивши образно, як вал грошових пачок поплив до вас, або мішки грошей рухаються до вас на ... чорній кішці - для БІЛИХ справ в світі, для множення Любові і Краси! Гумор має дуже сильні моделирующими енергіями. Так ви швидко перекодіруете себе з низького, нікчемного менталітету, що моделює невдачі, на вищий, що моделює успіх, везіння і ширяння. Треба зрозуміти і завжди пам'ятати: що людина подумав і сказав, то і послав в майбутнє, така енергія і буде матеріалізувати його майбутнє. Накладіть минуле на сьогодення і отримаєте своє майбутнє. Щоб змінити майбутнє, треба порвати прихильність до минулого, змінити сьогодення, думки, мова. Поспішайте змінити своє справжнє, своє мислення, мова, щоб злетіти в майбутньому!(Детальніше про це - в главах 15, 16 нижче).

Дуже багато хто буде відчувати сумніви, зневіра, лінь, труднощі, опір, що відзначається і при освоєнні «Ока відродження», не всі зможуть вийти відразу на рівень такої високої вібрації енергіями найсильнішою, що моделює Майбутнє Формули-Молитви Життя з рівня низької вібрації, нікчемності, вкарбувалася в людей на генному рівні, відійти від злочинної філософії надії на Бога або на долю, на авось. Буде важко вимовляти слова, думки будуть йти від тексту і блукати, перериватися, кажучи словами священиків, ніби біси заважають. Але головне - докласти зусилля, вивчити напам'ять і відтепер почати мислити, вібрувати і жити в зовсім інших енергіях Формули Справжньою Життя! Важливо зрозуміти: які думки людини - така його і майбутнє. І жодної миті дорогою життя не втрачати більше на опускання вниз, в стадність натовпу, в бетономішалку жалюгідних, настирливих, нікчемних думок, що моделюють таке ж нікчемне майбутнє, і кожен раз, коли це відбувається, повертатися Вгору, до вищих думкам і вібрацій, до станом прихованою в енергіях Вселенської радості і захоплення в своїй Формулі життя, яка посилає у Всесвіт енергії Краси, Досконалості і Величі, гармонійні Великому Космосу і моделює таку ж життя - справжню жИТТЯ! Треба усвідомити, що кожну мить перемелювання низинних, негативних, агресивних, порожніх думок, слів - це назавжди втрачені миті для випромінювання з себе і для себе, для свого завтра вищих енергій і моделювання Великої Життя. У кращому випадку, порожні думки схожі на роботу машини або трактора на холостому ходу - абсолютно непродуктивна трата енергії. І, звичайно ж, потрібна наполегливість, від декількох повторень при слабкій швидкості і силі думки нічого не станеться. Спробуйте поставити собі за мету прожити з Формулою Життя хоча б 3-5 років, тоді побачите результат. І подружитися з Небом, Зірками, і, по-можливості, з висхідним Сонцем - найсильніша підживлення організму і найсильніший момент для моделювання Великого і Красивого Майбутнього! Тоді і почне перетворюватися життя, тоді почне вона підніматися до справжнього життя - в КРАСОТЕ, ДОСКОНАЛО і велич! І якщо житимете в таких високих енергіях, та ще й почистити, як зазначено в Книзі 3, то дуже скоро відчуєте крила, та такі, що захочеться схопити за ріг Місяця і всістися на неї, а там, гладиш, і до Сонця і Божественних сфер рукою подати...! Кожна людина здатна таким чином злетіти, де б він не жив, нехай в найдальшому селі, в самій дірявої хаті. Головне - не втратити час, але почати ніколи не пізно, навіть в самий останній день!

Принципи та механізми, закладені в Формулі Життя, можуть принести велику користь для виховання і психологічної підготовки спортсменів, яким для своєї спортивної кар'єри і для перемог на чемпіонатах і Олімпіадах потрібні спеціальні, розумно складені спільно спортсменом і тренером Формули Перемоги, краще з самого юного або навіть дитячого віку. Простий приклад, гасло «Внешторгбанка» до ХХ Зимових Олімпійських Ігор «Нам потрібна перемога!» Не моделює нічого - потрібна і що? Всім потрібна. Однак в рекламних роликах цього банку, «Банку Уралсиб» - як правило, добре продумані позитивні словоформи, що несуть енергії величезної моделює майбутнє сили. Для спортсменів Формули Перемоги працюватимуть при обов'язковому поєднанні з рекомендаціями щодо забезпечення вищої фізичної форми організму, наведеними в Книзі 3. При цьому треба пам'ятати, що спорт високих досягнень, як би це не сприйняли спортсмени, тренери та всі спортивні кола, - негармонічен Всесвіту, бо він не сприяє висхідній еволюції людей. Спорт давно перетворений на професію і бізнес, на плаху якого кладеться здоров'я. На жаль, це - безперечний факт! А мільйони людей спостерігають за тим, як спортсмени з надривами заробляють гроші, часто ціною свого здоров'я і здоров'я потомства. При цьому лаври отримує лише перша трійка переможців, інші, рівні їм, що відстають на частки, часом тисячні, секунд, десяті та соті балів залишаються ні з чим з витраченої даремно життям. Соті балів і тисячні секунд поступово скорочуються між призерами і всіма іншими, фактори фізичних можливостей досягають меж, зростає (про допінг не говоритимемо) роль і рівень духу, інтелекту самих спортсменів, позитивної енергії та добробуту в країні, єдності духу устремлінь народу, відчуття єдності з Всесвіту. А ось якщо всі гравці будуть виходити на гру з глибинним внутрішнім почуттям ПЕРЕМОЖЦІВ, з уже змоделювати перемогою, то шанси на перемогу піднімаються до вищого рівня. Тому поряд з фізичною підготовкою необхідно готувати кожного гравця, як і кожної людини, психологічно, вселяти ДУХ ПЕРЕМОЖЦЯ - з дитинства! Великий вплив на моральний стан спортсменів буде надавати обстановка в країні. Великий зліт в футболі, в хокеї, в спорті в цілому прийде тоді, коли почне підніматися і злетить сама країна, коли з'являться нові Білі Покоління - і тренерів, і гравців, з духом Перемоги! А це стане тоді, коли за проривами в Олімпіадах нова влада, нові лідери і сам народ почнуть робити пориви в регіонах, на селі, звідки і виходить вся країна.

РОЗДІЛ 5. 2 сторінка |  РОЗДІЛ 5. 4 сторінка

ГЛАВА 2 |  ГЛАВА 3 |  ГЛАВА 4 |  ГЛАВА 5 |  То він стане володарем всього Всесвіту. 1 сторінка |  То він стане володарем всього Всесвіту. 2 сторінка |  То він стане володарем всього Всесвіту. 3 сторінка |  То він стане володарем всього Всесвіту. 4 сторінка |  То він стане володарем всього Всесвіту. 5 сторінка |  РОЗДІЛ 5. 1 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати