Головна

Число місяця джумада аль-ахира 1370 р хиджре

1.  Арифметичні дії над числовими послідовностями
  2.  Б) Дослідження структури числових уявлень
  3.  Безрозмірні ЧИСЛО ОБОРОТОВ
  4.  Біноміальний розподіл. Найімовірніше число настання подій
  5.  У математичному описі обов'язково використовуються операція вимірювання фізичної величини, тобто сполучення її з числом.
  6.  У відповіді запиши тільки число. Відповідь: 12
  7.  У відповіді запиши тільки число. Відповідь: 18

(21 березня 1951 року - прим. Перекладача)

Мухаммад Насіруддін аль-Албані

Деякі сумніви і відповіді на них

Вищевикладене є тим, що я написав у передмові даної книги десять років тому. За минулий час нам стало очевидно, що наші слова вплинули позитивний вплив на ряди віруючої молоді, вказавши їй на обов'язковість звернення у справах релігії і поклоніння до пречистих джерел Ісламу: Книзі Аллаха і Сунні. Серед них зросла кількість тих, хвала Аллаху, хто почав втілювати Сунну в життя і присвячувати себе їй так, що стали відомі цій (прихильністю Сунні). Однак з боку деяких з них я помітив відмову в прагненні чинити відповідно до Сунной.

Це сталося не вследсвіе будь-яких сумнівів щодо обов'язковості її виконання після приведення нами аятов Корану і висловлювань імамів, що містять веління звертатися до Сунні, а внаслідок різних сумнівів, які вони чули від деяких шейхов-мукаллідов. Тому я вважав за доцільне привести ці сумніви і спростувати їх, щоб це могло спонукати більше людей виконувати Сунну вшити з тими, хто вже надходить відповідно до неї, опинившись тим самим в числі тих, хто врятувався Групи (аль-фірка ан-наджійа) З дозволу Всевишнього Аллаха!

Відмова від проходження деяких висловлювань своїх імамів заради проходження Сунні |  сумнів перший

Про заборону здійснювати намаз, повернувшись обличчям до могили |  Короткі відомості про автора книги |  В Ім'я Аллаха Всемилостивого, Милосердного! |  Причини написання даної книги і деякі з її особливостей |  Методологія даної книги |  Імам Малик ібн Анас |  Імам аш-Шафі'і |  Імам Ахмад ібн Ханбал |  сумнів другого |  сумнів третій |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати