Головна

ПРАЦЮЙТЕ, ЩОБ НАВЧИТИСЯ ТОМУ, ЯК НЕ ПРАЦЮВАТИ НА ГРОШІ

  1.  C4. Уміння працювати зі статистичними даними, представленими в табличній формі
  2.  II. ГРОШІ, КРЕДИТ, БАНКИ (СД.02.)
  3.  Rule # 1Чтоби задати питання в англійській мові допоміжне дієслово потрібно поставити на перше місце
  4.  VI. Людина створена, щоб засвоїти дух гуманності і релігії
  5.  VII. Людина створена, щоб сподіватися безсмертя
  6.  XXXII. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ І РОБИТИ ЩОДЕННО, ЩОБ НЕ ХВОРІТИ, А ЯКЩО хворієш, ТО ЯК витягти себе ПРОТЯГОМ ДНЯ, МАЙЖЕ, С ТОГО СВІТУ. 1 сторінка
  7.  XXXII. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ І РОБИТИ ЩОДЕННО, ЩОБ НЕ ХВОРІТИ, А ЯКЩО хворієш, ТО ЯК витягти себе ПРОТЯГОМ ДНЯ, МАЙЖЕ, С ТОГО СВІТУ. 2 сторінка

У 1995 р я давав інтерв'ю одній газеті в Сінгапурі. Молода жінка-репортер прийшла в призначений час, і інтерв'ю негайно почалося. Ми сиділи у вестибюлі розкішного готелю, сьорбаючи каву і обговорюючи мета мого візиту до Сінгапуру. У Сінгапурі я мав намір розділити трибуну з Зіг Зіглар, Він збирався розповідати про мотиваціях, а я про «Секрети багатих».

«Коли-небудь мені хотілося б стати автором, чиї книги продавалися б так само здорово, як ваші» - сказала репортер. Я читав деякі статті для газети, які вона написала, і був вражений її манерою написання статей. Вона писала досить жорстко, без натяків. Її статті викликали читацький інтерес.

«У вас прекрасна манера написання» - сказав я. «Що заважає вам здійснити свою мрію?»

«Здається, моя робота нікого не цікавить» - тихо сказала жінка. «Всі говорять, що мої романи - чудові, але нічого не відбувається. Тому я продовжую працювати в газеті. Тут, по крайней мені платять. А ви щось можете мені запропонувати? »

«Можу» - чітко вимовив я. «Мій приятель тут, в Сінгапурі, веде заняття, на яких навчає людей продавати. Він веде курси з навчання продажу для багатьох провідних сінгапурських корпорацій, і я вважаю, що відвідування одного з його курсів могло б здорово допомогти вашій кар'єрі ».

Вона завмерла. «Ви хочете сказати, що мені слід ходити на курси, де навчають торгувати?»

Я кивнув головою.

«Ви ж не серйозно це говорите, да?»

Я кивком голови дав їй зрозуміти, що говорю цілком серйозно. «А що вас бентежить?» - Запитав я. Було помітно, що жінка на щось ображена, але я не міг зрозуміти на що. Я намагався надати послугу, а тут треба було, мало не захищати свою пропозицію.

«Я - Магістр Англійської літератури. Навіщо мені вчитися, як бути продавцем. Я професіонал. Я навчалася професії, яка мені подобається, і я не бачу потреби ставати продавцем. Я ненавиджу продавців. Вони схиблені на грошах. Скажіть, чому я повинна вчитися продавати? »Говорячи, вона з силою запихали паперу в кейс. Інтерв'ю скінчилося.

На кавовому столику лежав примірник мого вийшов раніше бестселера. Я підняв книгу зі столу разом з блокнотом, в якому журналістка робила записи по ходу нашої бесіди. «Ви бачите це?" - Запитав я, вказуючи на її позначки.

Вона глянула на записи. «Що?» - Запитала жінка збентежений.

Я знову неквапливо вказав на її позначки. У блокноті був запис: «Роберт Кіосакі - автор найбільш ходових книг». «Тут сказано" автор найбільш добре продаваних книг ", а не" автор, який пише краще за всіх ".

Її очі відразу розширилися.

«Я - жахливий письменник. Ви - чудовий письменник. Я вчився продавати. У вас є ступінь магістра. Якщо з'єднати вміння продавати і вміння писати, то можна стати і "автором найбільш продаваних книг", і "автором пишуть краще всіх".

Гнів відбився в її очах. «Я ніколи не принижуючи до того, щоб вчитися продавати. Люди, подібні вам, пишуть не професійно. Я - професійно навчений письменник, а ви - продавець. Це не одне і те ж".

Через мить вона вилетіла через великі скляні двері у вологе сінгапурський ранок.

По крайней мере, на наступний ранок, журналістка передала мені прийнятно оформлений письмовий інтерв'ю про нашу зустріч.

У нашому світі повно розумних, талановитих, освічених і обдарованих людей. Ми зустрічаємо їх щодня. Вони поруч з нами.

Кілька днів тому в моїй машині виявилися технічні неполадки. Я затягнув її в гараж, а прийшов молодий механік в лічені хвилини машину відремонтував. Він дізнався, в чому була проблема, просто прослухавши роботу двигуна. Я був захоплений.

Але сумна правда життя в тому, що одного таланта, навіть великого, недостатньо. Мене постійно шокує, як мало заробляють талановиті люди. Якось я почув, що менше 5% американців заробляють більше 100000 $ в рік. А хіба мало я зустрічаю неабиякий, високоосвічених людей, які заробляють менше 20000 $ в рік. Бізнес-консультант спеціалізується на медичній торгівлі розповідав мені, як багато лікарів, дантистів, інших медспеціалістов поглинені боротьбою з фінансовими негараздами. Я весь час думав, що на людей медичних професій гроші сиплються з усіх боків.

Той же самий бізнес-консультант якось видав фразу: «Вони в одному знанні від великого багатства».

Це фраза позначає наступне: більшості людей потрібно навчитися і опанувати ще одним знанням, і їх дохід помітно підскочить. Я вже говорив про те, що фінансова мудрість включає в себе бухгалтерську справу, інвестування, маркетинг, закони. Об'єднайте ці чотири фактори, і заробляти гроші за допомогою грошей стане легше. Однак, коли доходить до грошей, єдине, до чого більшість людей можуть додуматися - це гарувати щосили.

Класичним прикладом симбіозу знань могла б стати та молода жінка-репортер з сінгапурської газети. Якби вона, як слід, опанувала б знаннями в сфері торгівлі і маркетингу, її дохід зріс би неймовірно. Якби я був на її місці, то повчився б, як рекламувати друковану продукцію, так як її продавати. Потім, замість того, щоб працювати в газеті, я б пошукав роботу в рекламному агентстві. Навіть якби вона втратила в зарплаті, то вона б навчилася ємко викладати свої думки, що важливо і для письменницької праці, і для успішної реклами. Потрібно було б витратити деякий час, щоб навчитися спілкуватися з людьми, це теж важливо. Вона навчилася б як через рекламу залучати інтерес мільйонів. Потім, вечорами і на вихідних, вона могла б писати свій великий роман. Коли роман був би закінчений, їй було б простіше продати свою книгу. Через якийсь час ця жінка змогла б стати автором, чиї книги найкраще продаються.

Коли я в перший раз прийшов до видавця зі своєю книгою «Якщо ви хочете стати багатим і щасливим, не ходіть до школи?», Він запропонував мені поміняти назву книги на «Економічна освіта». Я сказав видавцеві, що з подібним назву я б продав 2 книги: одну - свою сім'ю, іншу - свого кращого Друга. Та й ці дві книги вони захотіли б отримати безкоштовно, А настільки противне назву моєї книги «Якщо ви хочете стати багатим і щасливим, не ходіть до школи?» І було вибрано тому, що ми знали - воно приверне величезний інтерес. Я - за освіту і вірю в освітню реформу. Інакше, навіщо б мені треба було продовжувати наполягати на зміні нашої застарілої освітньої системи? Отже, я вибрав назву, яке допомогло б мені частіше з'являтися в тілі - і радіошоу, просто тому, що я прагнув до відкритої полеміки. Багато людей вважали, що я - «собі на умі», але книга продавалася і продавалася.

Коли я закінчив Американську комерційну морську академію в 1969 році, мій освічений батько був щасливий. «Стандарт Ойл оф Каліфорнія» найняла мене на свій нафтоналивний флот. Я був третім помічником капітана, а моя зарплата була нижчою, ніж у моїх однокласників, а й це було не погано для першої цієї роботи після коледжу. Моя первісна зарплата була близько 42000 $ в рік, включаючи понаднормові години, а працювати мені потрібно було лише 7 місяців. У мене було 5 місяців відпустки. При бажанні я міг відправитися до В'єтнаму в складі допоміжного торгового флоту і легко подвоїв би свою зарплату, замість того, щоб відпочивати 5 місяців. На мене чекала велика кар'єра попереду, але я через б місяців пішов з цієї роботи і пішов служити в ВМФ, бажаючи навчитися літати, стати пілотом ВМФ. Мій утворений батько був ошелешений. Багатий батько привітав мене.

У школі і на робочому місці існує думка про потребу в «спеціалізації». Треба спеціалізуватися, щоб заробляти більше грошей, рухатися вгору по службових сходах. Ось чому люди, які вчаться на лікаря, починають підбирати собі спеціальність ортопеда або педіатра. Інші вибирають собі спеціальності бухгалтерів, архітекторів, адвокатів, пілотів і т.д.

Мій утворений батько вірив в цю догму. Ось чому він був на сьомому небі від щастя, коли, врешті-решт, отримав докторський ступінь. Він не сумнівався, що знання допомагають людині досягти в житті більшого.

Багатий батько надихав мене робити прямо протилежне. «Ти мусиш знати потроху про все» - говорив він. Ось чому ряд років я працював в різних сферах зайнятості в його компаніях.

Деякий час я працював в його бухгалтерії. Я і не збирався присвячувати себе бухгалтерській роботі, а багатий батько бажав, щоб я спробував, що це таке. Він знав, що я ближче познайомлюся з бухгалтерським «жаргоном» і потихеньку стану усвідомлювати, що важливо, а що - ні. Я працював прибиральником посуду в ресторані, працював на будівництві, займався торгівлею, маркетингом, бронював місця в готелях і на транспорті. Багатий батько натаскував Майка і мене. Він наполягав на нашій присутності на його зустрічах з банкірами, адвокатами, бухгалтерами-експертами і брокерами. Він хотів, щоб ми мали уявлення про кожному аспекті його імперії.

Коли я залишив свою високооплачувану роботу в «Стандарт

Ойл », мій освічений батько захотів довірливо поговорити зі мною. Він був збитий з пантелику. Він не міг зрозуміти моє рішення відмовитися від кар'єри, яка високо оплачувалася, від кар'єри, що мала неабиякий зиск, масу вільного часу, можливість підніматися по службовим сходам. Він запитав мене: «Чому ти кинув роботу?» Але я, як не старався, не міг пояснити йому своє рішення. Моя логіка не вписувалася в його логіку. Велика проблема була в тому, що моя логіка була логікою мого багатого батька.

Надійність роботи означала все для мого утвореного батька. Пізнання означало все для мого багатого батька.

Утворений батько вважав, що я пішов в академію, щоб вивчитися на помічника капітана на торговому судні. Багатий батько знав, що я пішов в академію, щоб навчитися міжнародної торгівлі. Будучи студентом академії, я керував великими вантажними суднами, нафтоналивними танкерами, пасажирськими кораблями ходили на Далекий Схід і в південну частину Тихого океану, займався доставкою вантажів на Далекий Схід, в південну частину Тихого океану. Багатий батько надавав особливого значення тому, щоб я залишався працювати на Тихому океані, а не плавав до Європи, тому що знав, що не в Європі, а в Азії виростали держави, що мали велику економічну перспективу. У той час, як більшість моїх однокласників, включаючи Майка, тусувалися в студентських братствах, я вивчав торгівлю, людей, напрямок бізнесу і культури в Японії, на Тайвані, в Таїланді, Сінгапурі, Гонконгу, В'єтнамі, Кореї, на Таїті, Самоа і Філіппінах .

Я теж десь тусувався, але не в студентських братствах. Я швидко зростав.

Утворений батько ніяк не міг зрозуміти, чому я вирішив піти з «Стандарт Ойл» і пішов служити в ВМФ. Я сказав йому, що хотів навчитися літати, але в дійсності я бажав навчитися командувати військами. Багатий батько пояснював мені, що найважча штука в управлінні компанією - це керівництво людьми. Він провів три роки в армії. Мій утворений батько був звільнений від військової служби. Багатий батько говорив про те, як важливо навчитися подавати людям приклад в небезпечних ситуаціях. «Керівництво - це те, чого потрібно вчитися другою справою» - говорив він. «Якщо ти - неважливий лідер, то отримаєш кулю в спину, та й в бізнесі постраждаєш».

Повернувшись з В'єтнаму в 1973 р, я подав у відставку з військової служби, хоча літати і любив. Я знайшов роботу в корпорації «Ксерокс». Я пішов на цю роботу з однієї причини. І ця причина полягала не в якійсь вигоді. Я був дуже боязка людина, і думка про продаж лякала мене більше всього на світі. Корпорація «Ксерокс» мала одну з найкращих тренінг-програм з продажу в Америці.

Багатий батько пишався мною. Мій утворений батько відчував сором через мене. Будучи інтелектуалом, він вважав, що торгаші стоять за рівнем розвитку нижче, ніж він. Я пропрацював в «Ксерокс» 4 роки, поки не подолав свій страх, постукавши в двері, отримати відмову. Після подолання страху, я регулярно був в п'ятірці кращих продавців ксероксів. Отже, після 4-х років роботи в «Ксерокс», я знову звільнився і пішов далі, залишивши за спиною ще одну велику кар'єру у відмінній компанії.

У 1977 р я створив свою першу компанію. Багатий батько добре наносив Майка і мене, як давати раду компанією і тепер залишалося сформувати компанію і почати бізнес, що й було зроблено. Моєю першою продукцією стали гаманці з нейлону, які робилися на Далекому Сході і доставлялися на склад в Нью-Йорку, що знаходився недалеко від школи, в яку, я ходив. Моє формальне освіта була завершено і настав час випробувати свої можливості. Якби мене чекала невдача, то я б розорився. Багатий батько вважав, що краще за все розорятися до 30-ти років. «Ще є час все виправити» - говорив він. Напередодні мого 30-го дня народження перша партія товару вирушила з Кореї в Нью-Йорк.

Сьогодні я продовжую займатися міжнародним бізнесом. Я роблю те, що радив мені багатий батько - я шукаю країну, де дешева робоча сила, де намічається економічне зростання. Сьогодні моя інвестиційна компанія вкладає гроші в Південній Америці, Азії, Норвегії і Росії.

Є така заяложена фраза, яка говорить, що англійське слово «JOB» можна взявши кожну букву слова за початок нового слова розшифрувати як «Тільки що розорився - Just Over Вroke». На жаль, я повинен сказати, що це зачіпає мільйони людей. Так як школа вважає, що такого поняття, як «фінансова мудрість» не існує, більшість працівників живуть на свою зарплату. Вони працюють і сплачують рахунки.

Існує жахлива теорія, яка говорить, що працівники досить старанно працюють, щоб не бути звільненими, а власники лише платять досить. Щоб працівники не звільнилися. Якщо ви подивіться, скільки платять людям в більшості компаній, то переконаєтеся, що наведене твердження не позбавлене сенсу.

Цілком закономірно, що більшість працівників ні до чого не прагнуть. Вони роблять тільки те, що їх навчили робити - ганятися за надійною роботою. Більшість працівників трудяться за зарплату, фокусуються на тому, щоб швидше отримати якусь вигоду для себе, але, врешті-решт, це для них обертається катастрофою.

Я ж рекомендую молодим людям шукати ту роботу, на якій вони чогось навчаться, а не ту, де вони стануть лише отримувати зарплату. Перш, ніж вибрати якусь професію і догодити в капкан «щурячих перегонів», придбайте навички, знання, які допоможуть вам не звести все своє життя до боротьби за виживання.

Навіть одного разу, на протязі життя, потрапивши в вічний процес оплати рахунків, люди уподібнюються тим маленьким хом'якам, мчить

в обертових, подібних колесу механізмах. Чим швидше миготять маленькі пухнасті лапки, тим швидше обертається круглий механізм, приходить новий день. Але хом'яки все там же, де і були: відмінна робота.

У кінофільмі «Джеррі Магвайер», де в головній ролі знявся Том Круз, є багато відмінних виразів. Ймовірно саме пам'ятне з них: «Покажіть мені гроші». Є і ще один вислів, фраза, якої не відмовиш в правдивості. Вона звучить у сцені, де Том Круз йде з фірми. Його тільки що звільнили, і він звертається до стовпилися співробітникам: «Хто хоче піти зі мною?» Навколо мертва тиша. І тільки одна жінка вимовляє фразу:

«Я б пішла з тобою, але мене повинні підвищити через 3 місяці».

Ця фраза, ймовірно найбільш правдива у всьому фільмі. Ця фраза одна з тих, якими люди виправдовують себе, продовжуючи працювати, щоб платити за рахунками. Я знаю, з яким нетерпінням мій освічений батько щороку очікував підвищення платні, але роки йшли, приносячи батькові не гроші, а розчарування. Батько навчався, щоб підвищити свою кваліфікацію і отримати підвищення платні, але знову не отримував нічого, крім розчарування.

Я часто запитую людей: «Куди заведе вас ваша повсякденна робота?» Мені цікаво, припускають чи люди, яким буде результат їх наполегливої ??праці, або роль хом'яка їх стелю. Що чекає людей в майбутньому?

Сиріл Брікфілд - колишній виконавчий директор «Американської асоціації пенсіонерів» повідомляє, що «приватні пенсії перебувають в стані хаосу». Перш за все, 50% робочої сили сьогодні не мають пенсії. Одне це повинно викликати велике занепокоєння. Від 75 до 80% з інших 50% мають незначні пенсії, рівні 55 $, 150 $ або 300 $ в місяць.

У своїй книзі «Міф про вихід на пенсію» Крейг С. Карпель пише: «Я побував у головному управлінні великої консалтингової фірми, що займається державними пенсіями, і зустрівся з керуючим директором, який спеціалізується в розрахунках солідних пенсій для вищого керівництва. Пост керуючого директора займала жінка, і я запитав її, що слід очікувати простим смертним, які не мають офісів, в плані пенсійного доходу, і вона відповіла з впевненою посмішкою: "Срібну Кулю".

«Що значить" Срібну кулю? " - Запитав я. Жінка відповіла: "Якщо люди виявлять, ставши старими, що їм нема на що жити вони завжди можуть випустити собі мізки".

У своїй книзі Карпель пояснює різницю між старими і новими більш сміливими проектами пенсійного забезпечення. Карпель малює невтішну картину для більшості працюючих сьогодні людей. І це лише те, що стосується виходу на пенсію. Коли ж до цієї невтішної картини додаються виплати за медичне обслуговування і довгостроковий догляд за хворими, людьми похилого віку в приватних лікарнях, то картина того, що відбувається просто лякає. У своїй книзі, що вийшла в 1995 р Карпель зазначає. Що плата в приватній лікарні доходить від 30000 $ до 125000 $ в рік. Він відправився в охайну, без будь-яких надмірностей, приватної лікарні в своєму районі і знайшов там ціну за догляд рівну 88000 $, це в 1995 р

Уже багато лікарень в країнах з усуспільненої медициною мають потребу приймати жорсткі рішення, такі як: «Хто буде жити, а хто помре?». Такі рішення приймаються, виключно, в залежності від того, скільки грошей мають пацієнти і наскільки вони старі. Якщо пацієнт старий, то часто медична допомога з корисливих міркувань виявляється комусь молодший. Старий бідний пацієнт відтісняється в хвіст черги. Багатий же людина може дозволити собі і освіту отримати краще і життя собі зберегти, завдяки грошам, в той час як ті, хто має мало коштів помруть.

От мені й цікаво, заглядають працівники в майбутнє, або їх погляд впирається в убогий грошовий чек? Питають вони себе - куди йдуть?

Коли я говорю з дорослими, які бажають заробляти більше грошей я завжди рекомендую одну і ту ж річ. Я пропоную їм поглянути на своє життя по всій її протяжності, що є зараз, що буде потім. Замість того, щоб просто працювати за гроші, заради грошей, шукати надійну роботу, що важливо, в певній мірі, я пропоную людям взятися за другу роботу, яка дасть їм другої кваліфікації, новий практичний досвід. Часто я рекомендую приєднатися до компанії, що займається мережевим маркетингом, або багаторівневим маркетингом, якщо люди хочуть навчитися продавати. Деякі з цих компаній мають відмінні навчальні програми, які допомагають людям подолати свій страх, невдачі, відмова. Страх, невдача, відмова - головні причини того, що люди бувають неуспішними. Освіта я вважаю більш цінним, ніж гроші, в кінцевому рахунку.

Коли я пропоную людям зайнятися мережевим маркетингом, то часто чую у відповідь: «О, ця робота надто метушлива» або «Я хочу робити тільки те, що мені цікаво». Почувши перше твердження про надмірну метушливість мережевого маркетингу, я питаю людей:

«Значить, ви краще все своє життя будете працювати, віддаючи 50% заробленого уряду?» Почувши іншу сентенцію про бажання людей робити тільки те, що їм цікаво, я говорю: «Я не відчуваю великого задоволення від ходіння в гімнастичний зал (мені це не страшно цікаво), але я ходжу туди, в зал, тому що хочу відчувати себе краще і прожити довше ».

На жаль, є частка правди в старому затвердження. Не можна навчити стару собаку новим трюкам ». Щоб людина змінилася, він повинен хотіти цього.

Для тих з вас, хто займає вичікувальну позицію, коли мова заходить про ідею працювати, щоб навчитися чомусь новому, я скажу наступне. Життя багато в чому нагадує ходіння в гімнастичний зал. Найважче - прийняти рішення піти туди. Рішення ходити в гімнастичний зал прийнято, і ви втягуєтеся. Я довго боявся ходити в гімнастичний зал, але один раз побувавши там, виконавши вправи і отримавши задоволення, я став відвідувати зал регулярно. Тепер, кожен раз, закінчивши займатися на снарядах, я тільки радію, що умовив себе ходити.

Якщо ви не прагнете працювати, щоб навчитися чомусь новому, а горите бажанням стати класним фахівцем у своїй професії, переконайтеся в тому, що в компанії, де ви працюєте, є профспілка. Профспілки призначені для того, щоб захищати фахівців. Мій утворений батько, після того, як втратив прихильність губернатора, став керівником профспілки вчителів на Гаваях. Він розповідав, що ніколи не займався важкою роботою, ніж це. Мій багатий батько, з іншого боку, все життя робив все, що було в його силах, щоб в його компаніях профспілок не було. Йому це вдалося. Профспілки у нього так і не з'явилися.

Особисто я, в цьому питанні, що не встаю ні на чию сторону. Певна потреба в профспілках є. Якщо ви робите те, що рекомендує школа, стаєте висококваліфікованим фахівцем, а потім шукайте профспілкову захист. Так, якби я не розлучився зі своєю пілотської кар'єрою, я б знайшов компанію, де був би сильний профспілка пілотів. Чому? Тому, що моє життя було б присвячена навчанню вмінню, яке було б цінним лише в одній сфері діяльності. Якби мене виставили з цієї сфери діяльності, моє вміння не представлялося б цінним для іншої сфери діяльності. Звільнений старший пілот, який налітав 10000 годин у важкій транспортної авіації, який заробляє 150000 $ в рік, мав би важкі часи, шукаючи еквівалентну високооплачувану роботу, припустимо, в шкільному викладанні. Знання, набуті в одній сфері діяльності, не потрібні в якійсь іншій сфері діяльності. Знання, за які пілотам платять в авіації, в тій же шкільної системі не дуже важливі.

Те ж саме стосується і лікарів сьогодні. З усіма цими змінами в медицині, багато медичних фахівців змушені звертатися до Міністерства охорони здоров'я. Шкільним вчителям безумовно необхідно бути членами профспілки вчителів. Сьогодні в Америці учительський профспілка - найбільший і найбагатший профспілка з усіх інших. Національна Асоціація освіти має величезний політичний вплив. Вчителі потребують захисту своєї профспілки, так як їх знання можуть застосовуватися лише у сфері освіти, і не є настільки цінними в іншій сфері діяльності. Отже, фахівці потребують профспілках.

Коли я питаю тих, кого навчаю: «Хто з вас може приготувати гамбургер краще, ніж МакДональдс?» - Майже всі студенти піднімають свої руки. А потім я їх запитую: «Так якщо більшість з вас може приготувати гамбургер краще, чого ж тоді МакДональдс заробляє більше грошей, ніж ви?»

Відповідь очевидна: МакДональдс чудовий в системі бізнесу. Причина, чому так багато талановитих людей бідні, в тому, що вони акцентують увагу на приготуванні кращого гамбургера і майже нічого не знають про СИСТЕМАХ бізнесу.

Один мій друг на Гаваях - відомий художник. Заробляє дуже пристойно. Одного разу повірений його матері зателефонував йому, щоб повідомити, що вона залишила йому за заповітом 35000 $. Це те, що залишилося від її майна, після того як повірений і уряд забрали свою частку. Мій друг побачив можливість дати поштовх своєму бізнесу, скориставшись частиною цих грошей для реклами. 2 місяці по тому його перша чотириколірна, на всю сторінку, реклама з'явилася в дорогому журналі, призначеному для дуже багатих людей. Реклама з'являлася протягом трьох місяців. Реклама нічого не дала, а спадок пропало. Тепер мій друг хоче розбиратися з журналом в судовому порядку за зрив його рекламної компанії.

Це зразок типової ситуації, в яку потрапляє людина, що вміє приготувати прекрасний гамбургер, але мало що знає про бізнес. Коли я запитав художника, який же урок він виніс з того, що сталося, він вимовив єдину фразу: «Торговці рекламою - шахраї». Я ще задав йому питання, чи не хотів би він пройти курси навчання, навчитися збуту без посередників, на що він відповів: «У мене немає часу, і я не бажаю викидати гроші на вітер».

У світі багато талановитих бідних людей. Дуже часто люди бідні і борються за виживання, і заробляють менше, ніж могли б, не через те, що вони знають, а через те, чого не знають. Вони зациклені на вдосконаленні своїх навичок в куховаріння кращого гамбургера і не думають, як продати і доставити той же гамбургер. Може бути, МакДональдс і не робить найкращий гамбургер, зате тут найкраще справи з продажем і доставкою найбільш ходового середнього бургера.

Бідний батько хотів, щоб я отримав якусь спеціальність, вважаючи, що так я зможу заробляти більше. Навіть після того, як губернатор Гаваїв сказав йому, що він уже не працює в державному уряді, мій освічений батько продовжував переконувати мене спеціалізуватися. Утворений батько, очоливши потім профспілка вчителів, проводив компанію по захисту інтересів, пільг цих висококваліфікованих і високоосвічених професіоналів. Ми часто сперечалися, але я знаю, що він ніколи не погоджувався, що саме надмірна прихильність до спеціалізації, професії і викликала потребу в профспілкової захисту. Він ніколи не розумів, що чим більше ти спеціалізуєшся. Тим більше потрапляєш в залежність від своєї спеціалізації.

Багатий батько радив нам з Майком готувати себе до майбутнього. Багато корпорацій роблять те ж саме, готують себе до майбутнього. Вони знаходять молодого, перспективного студента в школі бізнесу і починають готувати його до того, щоб він коли-небудь прийняв на себе керівництво бізнесом. І ці обдаровані молоді працівники не спеціалізуються в одній галузі знань, вони переміщаються з одного відділу в інший, щоб вивчити всі аспекти системи бізнесу. Багаті часто натаскувати своїх дітей або дітей інших людей для майбутнього керівництва бізнесом. Завдяки системі натаскування, діти багатих людей отримують максимальне знання ділових операцій і дізнаються, як взаємодіють один з одним різні відділи корпорації.

Для покоління II-ї Світової війни вважалося, що стрибати з компанії в компанію - погано. Сьогодні це вважається звичайною справою. А вже коли люди будуть переходити з однієї компанії в іншу охочіше, ніж шукати більш глибоку спеціалізацію, чому б не пошукати, чому можна було б навчитися, та віддати перевагу цьому процесу пізнання, а не пошуку великих заробітків. Спочатку цей процес пізнання може і не стати вам у великій пригоді. Але, в кінцевому рахунку, обернеться для вас великими дивідендами.

Для досягнення успіху потрібні міцні навички в таких сферах управління як:

 Інвестиційні стратегії. Наука про гроші, які роблять гроші. |  Управління людьми.


 Суботня зустріч |  УРОК 1: Багаті не працюють на гроші |  Побачити те, що не бачать інші |  НАВІЩО НАВЧАТИСЯ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ? |  Найбагатші бізнесмени |  Розповідь про те, як гонитва за фінансової мрією обертається фінансовим кошмаром. |  ДУМАЙТЕ Про СВОЄМУ ВЛАСНОМУ БІЗНЕСІ |  ІСТОРІЯ ПОДАТКІВ І СИЛА КОРПОРАЦІЙ |  Захист від судових процесів. |  БАГАТІ винаходити ГРОШІ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати