На головну

Катрін від Ісуса

1.  Дяка Богові, що дає нам перемогу через Господа нашого Ісуса Христа!
  2.  Втілення і вочеловечение. Єдність Особи Господа Ісуса Христа
  3.  Глава 10 Втілюючи в життя перемогу Ісуса
  4.  Найголовніше Ісуса?
  5.  Ісуса завжди слухав, що хотів сказати Батько. Те ж повинні робити і ми, служачи людям. Те, що Бог говорить про людину, важливіше, ніж те, що ми думаємо.
  6.  Іудаїзм за часів Ісуса

«Для цієї мети ти народжена, щоб написати і розповісти про те, що Я покажу і розкажу тобі. Тому що це вірно і істинно. Твоє покликання - дати людям знати, що пекло існує і що Я, Ісус, був посланий Богом, врятувати їх від цієї муки ».

Глава 1.

В пекло

У березні 1976 року, коли я молилася вдома, у мене було відвідування від Господа Ісуса Христа. Протягом багатьох днів я молилася в Дусі, коли одного разу відчула сильну присутність Бога. Його сила і його Слава заповнили будинок. Яскраве світло висвітлив кімнату, де я молилася, і радісне дивовижне відчуття зійшло на мене.

Світло виливався хвилями, які котилися і загортали одна в іншу, накочувалися одна на одну, виходили один з одного. Це було захоплююче видовище! А потім голос Господа почав говорити зі мною.

Він сказав: "Я - Ісус Христос, твій Господь. І Я бажаю дати тобі одкровення, щоб приготувати святих до Мого повернення і повернути багатьох до праведності. Сили темряви реальні, і Мої суди істинні.

Чадо Моє, Я візьму тебе в пекло Моїм Духом і покажу тобі багато того, що Я бажаю, щоб світ знав про це. Я являюся тобі багато разів; Я візьму твій дух з твого тіла і дійсно поведу тебе в пекло.

Я хочу, щоб ти написала книгу і розповіла бачення і все, що Я відкриваю тобі. Ти і Я, пройдемо через пекло разом. Запиши про все, що було, є і буде. Мої слова правдиві, вірні і правдою, Це Я, Я - і немає Бога, крім Мене ".

"Дорогий Господь, - скрикнула я, - що Ти хочеш, щоб я зробила?" Все моє єство хотіло кричати Ісусу, дякувати за Його присутність. Щоб описати це найкращим чином, я можу сказати, що любов зійшла на мене. Це була найпрекрасніша, заспокійлива, радісна і сильна любов, яку я коли-небудь відчувала. Хвали Бога почали виливатися з мене. Раптом, відразу я захотіла віддати Йому все моє життя, щоб Він використовував її в справі порятунку людей від їх гріха. Я знала Його Духом, що це дійсно був Ісус - Син Бога, і Він був тут у кімнаті зі мною. Я не можу знайти слів, щоб висловити Його помазав присутність. Але я знаю, що я знаю, що це був Господь.

"Ось, чадо моє, - сказав Ісус, - Я маю намір взяти тебе Моїм Духом в пекло з тим, щоб ти могла записати про його реальності, розповісти всій землі, що пекло існує, і вивести заблукалих із темряви до світло Доброї Новини Ісуса Христа" .

Миттєво моя душа була взята з мого тіла. Я піднялася з Ісусом з кімнати вгору, в небо. Я усвідомлювала все, що відбувалося зі мною. Я бачила внизу мого чоловіка і дітей, що спали в нашому домі. Це було так, наче я померла, і моє тіло залишилося на ліжку, в той час як мій дух піднімається з Ісусом крізь горницю. Здавалося, вся дах відкотилася назад, і я могла бачити всю мою родину, сплячу в своїх ліжках.

Я відчула дотик Ісуса, коли він сказав: "Не бійся. Вони будуть врятовані". Він знав мої думки.

Я постараюся, використовуючи свої здібності найкращим чином, розповісти вам, крок за кроком, що я бачила і відчувала. Деякі речі я не зрозуміла. Господь Ісус розповів мені значення більшості з них, але деякі Він не пояснив мені.

Я знала тоді і знаю тепер, що ці речі дійсно відбуваються, і тільки Бог міг показати їх мені. Хвала Його святому Імені. Люди, повірте мені, пекло реальний: я була водимо туди Духом багато разів під час підготовки цього повідомлення.

Скоро ми були високо в небесах. Я озирнулася Ісуса. Він був сповнений слави і сили, і такий спокій виходив з Нього. Він взяв мене за руку: "Я люблю тебе. Не бійся, бо Я з тобою".

Потім ми стали підніматися ще вище в небо, і тепер я могла бачити землю внизу. За багатьма місцях були розкидані воронки, які виступали із землі і закручувалося навколо центральної точки, а потім знову розкручувалися. Вони рухалися високо над землею і виглядали як гігантські брудні Слінки, які рухалися безперервно. Вони піднімалися по всій землі. "Що це?" - Я запитала у Господа Ісуса, коли ми наблизилися до однієї.

"Це ворота в пекло, - сказав Він. - Ми увійдемо в пекло через одну з них". Відразу ж ми увійшли в одну з воронок. Усередині вона виглядала як тунель, скручується і розкручується, як Слінко. Глибока темрява зійшла на нас, і з темрявою прийшов запах такий жахливий, що перехопив моє дихання. По боках, вздовж тунелю, в стінах були вставлені живі фігури. Темно-сірого кольору, фігури рухалися і кричали нам, коли ми проходили повз. Без пояснення я знала, що вони були злими.

Хоти фігури були прикріплені до стін, проте, вони могли рухатися. Огидний запах виходив від них, вони зловісно кричали нам, видаючи найстрашніші звуки. Я відчула невидиму, злу силу, що рухається всередині тунелю.

Часом в темряві я могла розрізняти фігури. Брудний туман покривав більшість з них. "Господь, що це?" - Запитала я, міцно тримаючись за руку Ісуса, Він відповів: "Це злі духи, готові бути викинутими на землю, коли сатана дасть наказ".

Коли ми спускалися всередині тунелю, злі фігури сміялися і гукали нас. Вони намагалися торкнутися нас, але не могли через владу Ісуса. Сам повітря було спаплюжений і брудний, тільки присутність Ісуса стримувало мене, щоб не закричати від одного тільки жаху.

О так, я володіла всіма моїми почуттями: я могла чути, бачити, переживати, відчувати запах і навіть відчувати зло в цьому місці. Мабуть, мої органи чуття стали більш сприйнятливі, і за пах, і бруд майже зробили мене хворий.

Крики наповнювали повітря, коли ми підходили до основи тунелю. Роздирають пронизливі крики піднімалися по темному тунелю назустріч нам. Всілякі звуки наповнювали повітря. Скрізь навколо мене я могла відчувати страх, смерть і гріх.

Самий огидний запах, який я коли-небудь відчувала, наповнив повітря. Це був запах розкладається плоті і, здавалося, виходив звідусіль. Ніколи на землі я не відчувала такого зла і не чула таких криків відчаю, безнадії. Незабаром я виявила, що це були крики мертвих, і пекло наповнений їх криками (криками).

Я відчула порив злого вітру і слабку засмоктує силу попереду нас. Світло, схожий на блискавку або шішкообразние спалаху,

пронизував чорну темряву і кидав сірі тіні на стіни. Я з трудом могла розрізнити обриси чогось попереду мене. Я в жаху відсахнулася, коли зрозуміла, що це величезна змія рухалася попереду нас, Коли я придивилася, я побачила цих мерзенних змій, що ковзають всюди.

Ісус сказав мені: "Ми скоро ввійдемо в ліву ногу пекла. Попереду ти побачиш велику біду, несамовиту печаль і невимовний жах. Будь поруч зі Мною, і Я дам тобі силу і захист, коли ми підемо через пекло".

"Те, що ти побачиш - попередження, - сказав Він. - Книга, яку ти напишеш, врятує багато душ від пекла. Що ти бачиш - дійсно існує. Не бійся, Я буду з тобою".

Зрештою, Господь Ісус і я досягли до дна тунелю. Ми вступили в пекло. Я постараюся напружити всі мої здібності, щоб розповісти, що я бачила, і розповісти в тому порядку як Господь давав це мені.

Попереду нас, наскільки я могла бачити, літало щось, метаясь туди-сюди. Звуки стогонів і жалібний плач наповнювали повітря. Вгорі попереду я побачила тьмяне світло, і ми почали рухатися до нього. Стежка була суха, але брудна від шару сухого пилу. Незабаром ми були біля входу в маленький темний тунель.

Деякі речі я не можу висловити на папері; вони занадто страшні, щоб описати їх. Страх в пеклі можна випробувати, і я знаю, що якби я не була з Ісусом, я не повернулася б звідти. Записуючи це, деякі речі, які я бачила, я не розуміла, але Господь знає все, і Він допоміг мені зрозуміти більшу частину того, що я бачила.

Дозвольте попередити вас - не ходіть в те місце. Це жахливе місце мук, пекучого болю і вічної скорботи. Ваша душа завжди буде жива. Душа живе вічно. І це реально для вас і вашої душі піти на небеса або в пекло.

Ті, хто думає, що пекло тут, на землі, - ви маєте рацію! Пекло в центрі землі, і душі в муках там ніч і день. У пеклі немає ні свят, ні вечірок, немає любові, немає співчуття, ні відпочинку. Тільки немислиме місце печалі.

вступ |  Ліва нога пекла

про автора |  Права нога пекла |  ще ями |  тунель страху |  Діяльність в пеклі |  живіт пекла |  Камери в пеклі |  жахи пекла |  серце пекла |  зовнішня тьма |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати