Головна

Відповідь на питання, яке мені часто задають

  1.  A) Ділянка змінної б) вутів елемент в) вутів ділянку
  2.  C времяімпульсним, кодо-імпульсним і частотно-імпульсним перетворювачами. Похибки вимірювання.
  3.  ESD-TCL - Перетворювачі частоти для ліфтів
  4.  Exercise 6. Завершіть пропозиції, вставивши необхідні за змістом слова у відповідній формі (одне слово використовується двічі). Переведіть пропозиції на російську мову.
  5.  II. Обов'язки і відповідальність судових приставів
  6.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 1 сторінка
  7.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 2 сторінка

Найчастіше мені ставлять запитання: «Що допомагало вам з дружиною рухатися весь час вперед? Як у вас вистачало сил йти вперед, коли не було грошей, не було роботи, коли фінансова удача відверталася від вас? »Я відповідаю вже випробуваними, вірними і простими фразами:« Для цього була потрібна лише цілеспрямованість »або« Ми знали, що назад дороги немає ». Але ці фрази не пояснюють справжню суть справи. Я завжди перебуваю у великому сумніві, чи варто заглиблюватися в пояснення, тому що відповідь знаходиться поза реальністю більшості людей, так що зазвичай в таких випадках я буваю дуже небагатослівний.

Кілька тижнів тому на одному семінарі у мене було достатньо часу, щоб більш детально пояснити причину, по якій ми з Кім, незважаючи ні на що, продовжували наполегливо рухатися вперед. Оскільки ви вже прочитали так багато, я розповім вам те, чим поділився тоді з моєю аудиторією. Не думаю, що це буде вичерпну відповідь, але він дасть вам додаткову їжу для роздумів.

Коли семінар добігав кінця, один студент підняв руку і запитав:

- Що допомагало вам з дружиною наполегливо йти вперед в найважчі періоди життя? Я хочу почути справжню причину, а не ті відповіді, які ви давали нам до сих пір.

відповідь

Якийсь час я мовчки думав, чи варто мені задовольнити його прохання, і в кінці кінців вирішив відкрити, що допомогло нам з Кім відійти від справ молодими та багатими. Пояснення своє я почав так:

- Коли мені було близько 30, багатий тато почав свій черговий урок саме цим питанням. І урок наш розтягнувся на довгі роки ... Хоча багатого тата вже немає, я весь час повторюю цей урок і шукаю все нові відповіді.

 ЯК ВЕСЬ ЧАС ЙТИ ВПЕРЕД |  Світ, де немає ризику і не потрібно вкладати гроші


 РАДА № 3 |  Відсотків усіх людей - патологічні брехуни |  Бармалей |  Ще 12 рад |  Купуйте дорожче, продавайте дешевше |  Старі пси вчаться новим звичкам |  Багатий тато »- це всього лише два слова! |  Ви вже експерт |  ЗАКЛЮЧНИЙ ІСПИТ |  Яку життя ви хочете прожити? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати