Головна

Розвивайте в собі якості лідера

  1.  Авторитет - високо цінуються якості, якими підлеглі наділяють керівника і які визначають їх покору без переконання або загрози санкцій.
  2.  Аналіз якості продукції
  3.  Аналіз якості продукції.
  4.  Аналіз складу, структури і динаміки дебіторської і кредиторської заборгованості, оцінка якості боргових зобов'язань.
  5.  Асортимент і оцінка якості круп
  6.  Б 11 В 1. Управлінські рішення: методи і критерії якості
  7.  Б 36 В 2 Сертифікація та оцінка якості.

Необов'язково йти на війну, щоб розвинути в собі якості лідера. Все, що від вас вимагається, - це братися за справи, від яких інші біжать. Більшість з нас чули фрази на кшталт «Ініціатива карається». Для мене це кредо людини, який ніколи не досягне успіху в житті. Багатий тато любив повторювати: «Лідери відповідають на будь-який виклик життя, від якого все інші сахаються». Ще він говорив: «Масштаби лідера вимірюються масштабами завдань, за які він береться». Дуайт Ейзенхауер знаменитий тому, що взявся керувати висадкою союзних військ в Європі в роки другої світової війни. Джон Кеннеді взявся за те, щоб людина висадився на Місяць. Лідери шукають такого виклику, якого інші уникають. Дуже багато людей так і не розвивають в собі лідерських якостей просто тому, що у них виробилася звичка ухилятися від виклику, який кидає їм життя. У них виробилася звичка ніколи не проявляти ініціативу.

Будь-який бізнес, будь-яка церква, будь-благодійне товариство, будь-яка місцева громада постійно потребують нових лідерах. Будь-яка організація надає вам можливість запропонувати себе, взяти на себе відповідальність. Кожна така можливість дає вам шанс навчитися безцінним лідерським навичкам, необхідним в світі підприємництва.

Більшість людей не здатні брати участь в самій грошовій з усіх ігор - грі створення бізнесу - просто тому, що не хочуть навчитися навичкам лідерства.

Організовуючи благодійний обід у вашій церкві, ви купуєте нові лідерські навички. Навіть якщо ніхто не розділить ваш порив, ви навчитеся чогось важливого. Ви пробудити героя, дрімаючого в кожному з нас. Домігшись цього, ви зможете з легкістю виконати наступне лідерське доручення, причому зробити це більш успішно і, звичайно ж, отримавши ще більший досвід в області лідерства. Якщо ви не будете розвивати ваші лідерські навички, ви можете так ніколи і не створити свій бізнес і не взяти участь в самій грошовій грі на світлі. Я зустрічав дуже багато розумних людей з приголомшливими ідеями в області бізнесу, але у них просто були відсутні лідерські навички, необхідні для створення бізнес-команди і для того, щоб змусити цю команду перетворити ідеї в мільйони, а може, і мільярди доларів. У самій грошовій грі на світлі ключ - це лідерство, тому що тільки лідер може перетворити окремих індивідуумів в команду.

рекомендована література

Є кілька книг, які я читав і які можуть допомогти вам розвинути в собі підприємницькі якості. Ось ці книги:

1. Ренді Комісар. Чернець і загадка (Randy Komisar. The Monk and the Riddle, видавництво «Harvard Business School Press»). Цю книжку дав мені мій друг Том, біржовий брокер. Він прекрасний опціонний трейдер, але його найбільший дар - інвестувати в маленькі початківці компанії в міру того, як вони стають все більше і більше. Том дав мені цю книгу в момент, коли я вже був готовий продати одну з моїх компаній і рухатися далі. Але, прочитавши книгу «Чернець і загадка», я залишив компанію за собою і почав зміцнювати її. Це чудова книга про одну з найбільших загадок в життя.

2. Маркус Букінгем і Курт Коффман. головне - порушити всі правила (Marcus Buckingham end Curt Coffinan. First, Break All the Rules, видавництво «Simon and Schuster»). Відмінна книга для будь-якого, хто керує людьми або працює з ними. Вона заснована на проведених інститутом Геллапа поглиблених інтерв'ю з більш ніж 80 тисячами менеджерів з більш ніж 400 компаній.

В індустріальному столітті управляти людьми було все одно що розводити овець. В інформаційному столітті управляти людьми - все одно що розводити котів. Це означає, що сьогодні до кожної людини треба ставитися як до індивідуума, а не як до члена групи. Ця книга містить чудові думки про те, як мати справу з різними типами людей, що йдуть в різних напрямках, і при цьому перетворювати їх в єдину команду.

3. Деріл Трейвіс. Емоції і бренди (Daryl Travis. Emotional Branding, видавництво «Prima Publishing»). Скільки коштує бренд, чи торгова марка? Нещодавно я прочитав, що заводи «Coca-Cola» разом з усім обладнанням та іншими активами коштують приблизно вісім мільярдів доларів, в той час як торгова марка коштує 80 мільярдів.

Одна з найменш відомих користей від інвестування часу в створення бізнесу - це вигода від одночасного створення торгової марки. Чим краще ви вмієте створювати бізнес і торгову марку в наше століття зростаючої глобальної конкуренції, тим багатшими стаєте.

Уявіть собі на мить, що має більшого мають комп'ютери «IBM» над комп'ютерами якоїсь фірми «XYZ». Комп'ютери «XYZ» самі по собі можуть бути краще за якістю, але у «IBM» найкраща торгова марка. Ми в richdad.com усвідомлюємо, що ціна нашого бренду виходить далеко за рамки наших книг, ігор і іншої продукції. Ми дуже серйозно ставимося до створення всесвітньої відомої торгової марки одночасно зі створенням бізнесу.

4. Майкл Лектер. Захисти свій актив № 1 (Michael Lechter. Protecting Your № 1 Asset, видавництво «Warner Books»). Це книга з серії «Багатий тато рекомендує». Майкл Лектер - один з моїх юридичних консультантів. А ще він чоловік мого партнера по бізнесу і співавтора Шерон Лектер. Майкл - один з провідних адвокатів по захисту інтелектуальної власності, такий як бренди, торговельні марки і патенти. Як ви можете судити за прикладом з заводом «Coca-Cola», бренд або ідея можуть коштувати мільярди доларів.

Для тих з вас, у кого в голові є ідея на мільйон доларів - який-небудь бізнес або новий продукт, - це абсолютно необхідне читання. В інформаційний вік актив № 1 - це ваші ідеї. Перш ніж розкривати свою ідею, потрібно неодмінно прочитати цю книгу. Гонорари Майкла високі, тому дана книга - вигідне придбання і джерело безцінної інформації.

5. Блейр Сінгер. собаки продажів (Blair Singer. SalesDogs, видавництво «Warner Books»). Це теж книга з серії «Багатий тато рекомендує». А її автор - один з моїх кращих друзів ось вже більше 20 років. Ми разом починали як комівояжери і стоптаних не одну пару черевиків на вулицях гавайських міст, умовляючи людей купити наш товар.

Моїми найважливішими університетами стали, по-перше, оволодіння мистецтвом продавати і, по-друге, оволодіння мистецтвом керувати командою з більш ніж 350 комівояжерів, розкиданих по всій Америці і Канаді. Це був нелегкий труд, але завдяки йому я багато чому навчився. Спочатку я був кепським комівояжером і неважливим менеджером зі збуту. Процес навчання мистецтву продавати і мистецтва торгового менеджменту виявився безцінним, хоча часом і дуже болючим.

Книга Сінгера буде виключно корисна будь-якому, хто хоче вдосконалити своє вміння продавати - найважливіший навик для того, хто працює з людьми і кому доводиться вести людей за собою. Вона буде важлива і для менеджерів з продажу, тому що навчитися керувати командою комівояжерів - вельми нелегке завдання. Якщо в наш час управляти людьми - це те ж саме, що керувати котами, то управляти командою комівояжерів - це те ж саме, що керувати собачої зграєю, де кожна гавкає по-своєму і у кожної свій характер. Ось чому книга названа «Собаки продажів». Навіть кімната, де зібралися комівояжери, більше нагадує псарню, ніж офіс. У цій книзі міститься багато корисних ідей з області управління і бізнесу, їх підносили в гумористичній формі на прикладі різних порід собак, з яких складається торгова команда.

«Собаки продажів» - дуже важлива книга для будь-якого, хто хоче відточити свій бізнес-навик № 1, а саме вміння продати ідею іншим людям. У своєму житті я зустрічав чимало розумних людей, ледь зводили кінці з кінцями просто тому, що вони не вміють продавати і не вміють керувати іншими людьми.

 Що таке підприємець? |  Чому можна навчитися, служачи в морській піхоті


 Ціна впала до 35 доларів |  контекст переможця |  Як перемагати, програючи |  Те, що може зробити кожен |  Ризикована це заняття - інвестування? |  Сама грошова гра на світі |  стратегія виходу |  Керівництво багатого тата по інвестуванню |  Якщо ви вмієте працювати з різними людьми, то можете стати таким багатим, що вам і не снилося |  різні навички |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати