На головну

зміна контексту

1.  BB.3.3.1 Лінійне зміна моменту
  2.  III. Зміна обсягу і структури продукції
  3.  Аналіз продуктивності праці та факторів, що впливають на її зміну
  4.  Б) Зміна експортної політики
  5.  Швидка зміна в кращу сторону демографічної ситуації. Оздоровлення і омолодження населення.
  6.  Бюджетнаялінія. уравненіебюджетногоограніченія. Влияниенабюджетнуюлиниюизменениедоходаиизменениецен.
  7.  Поверніть параметру "High load%" колишнє значення 100% і підтвердіть зміна натисканням на "Update".

Історія друга. У мене є друг, Джефф, архітектор по ландшафту. Він розповів мені таку історію про одну прекрасній інвестиції в нерухомість.

Отже, Джефф почав свою розповідь:

- Приблизно рік тому мені зателефонувала одна жінка і сказала: «У мене є 40 акрів землі, і я хочу, щоб ви на неї глянули».

Вона купила цей шматок землі за 275 тисяч доларів за опціоном. Маленьке містечко, в якому перебувала ця земля, виступав проти будь-якого виду будівництва на своїй території.

- А чому вона подзвонила тобі? - Запитав я.

- Вона хотіла, щоб я накидав їй вид цієї ділянки в майбутньому, як з позиції цього містечка, так і самої власності. Вона також найняла архітектора, колись склав план цього містечка.

- І що ж сталося? - Запитав я.

- Ну ось, ми зробили начерки, написали свої пропозиції на майбутнє і представили це міській раді. Ми отримували відмову три рази, - сказав мій приятель.

- Чому? - Запитав я.

- Міська рада зацікавився, але весь час вимагав виправляти наші креслення і пропозиції.

- Вони що, запрошували вас приїжджати з новими варіантами?

- Не зовсім так. Насправді це ми продовжували наполегливо приходити туди знову і знову з нашими планами і кресленнями, переробленими за їх вказівками. Нарешті рада схвалила наш план, а потім передав цю власність з відомства сільського господарства в комерційне.

- Вони перевели вашу власність з розряду сільськогосподарської в комерційну? А наскільки це збільшило її вартість? - Запитав я.

- Після того як плани були схвалені, ця жінка продала свою власність Національної страхової компанії за 6,5 мільйона доларів. Вони збираються побудувати там величезний готель.

- Як довго тягнувся весь цей процес? - Поцікавився я.

- Загалом дев'ять місяців, - сказав Джефф. - Вона заплатила архітектору і мені по 25 тисяч доларів кожному, як і домовлялися.

- Значить, вона витратила 50 тисяч доларів і заробила майже шість мільйонів? - Видихнув я.

Мій приятель усміхнувся і кивнув головою.

- Ця власність стояла там без застосування роками. Кожен оглядав її і говорив, що це занадто дорого. Але вона змогла побачити те, чого не змогли побачити інші, і професійно провела вся справа, вказавши всім нам на те, що було у нас прямо під носом.

- І ти засмучений, що зробив на цьому тільки 25 тисяч доларів? - Запитав я.

- Ні. Це було прекрасне винагороду за виконану роботу. Крім того, я погодився на цю суму, а вона ж йшла на ризик. Якби ми не змогли перевести власність в іншу категорію, вона втратила б гроші. Але за що я буду вічно вдячний, так це за те, що вона дала мені нове бачення. Вона навчила мене бачити те, чого я не зміг би побачити ніколи. Вона навчила мене бачити достаток, яке лежить у кожного з нас під носом, якщо тільки ми будемо інвестувати час на тренування своїх мізків і очей, щоб навчитися правильно бачити.

Привітавши його з цієї новознайденої реальністю, я сказав:

- Ти отримав щось набагато цінніше, ніж свій гонорар в 25 тисяч доларів, хіба не так?

Кивнувши головою, Джефф сказав:

- Так, я дійсно отримав щось набагато цінніше. Архітектор містечка вважає, що нас пограбували, але я так не думаю. Я завжди чув, як ти розповідаєш про контекст і реальності свого багатого тата, але ці слова ніколи ні про що мені не говорили. А тепер це сталося. Я зрозумів, що в рамках свого контексту я мислив мовою тисяч доларів. Зрозумів також, що ця жінка багатшими тому, що її контекст ширше і вона мислить мільйонними сумами. У той час як я все ще думаю, як людина з квадранта «С», вона мислить як люди з квадрантів «Б» і «І». Навіть якби вона мені нічого не заплатила, то, що я дізнався, безцінне, тому що назавжди змінило моє життя. Вона навчила мене, як стати багатим людиною.

Зміна статусу шматка землі - це просто зміна контексту. Перехід від бідності до багатства - це також просто зміна контексту. Кожен може зробити це, якщо тільки захоче.

Перетворення проблем в сприятливі можливості |  Де зберігати свої гроші

Як довго може триматися «надійна» акція? |  Подвійте вартість вашого портфеля |  Потік, що витікає з взаємних фондів |  Принадність інвестування в нерухомість |  Погана порада від професійних порадників |  Як знайти прекрасну інвестицію |  Поцілувати багато жаб |  Одружитися на жабі |  Непередбачливість обходиться дорого |  Те, що може зробити кожен |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати