На головну

Хто працює старанніше: ви або ваші гроші?

1.  В яких фазах працює протокол IEEE 802.2 в режимі з встановленням логічного з'єднання і з підтвердженням правильності доставки даних (LLC2)? Поясніть всі ці фази.
  2.  Де взяти гроші?
  3.  Якщо термін договору закінчився, а працівник працює, то він перетворюється в безстроковий і звільнення з загальних підставах
  4.  КОЖНЕ ІЗ ЦИХ представництв ПРАЦЮЄ З КЛІЄНТАМИ ЩОДО ЄДИНОГО СТАНДАРТУ ВИДАВНИЧОГО ДОМУ. (ПІТЕР ».
  5.  Як він влаштований і працює?
  6.  ЯК ПРАЦЮЄ ГОЛОС
  7.  Як працює детектор брехні

12 березня 2001 року всі канали телебачення проливали сльози з приводу краху ринку акцій. А за рік до цього, 10 березня 2000 року, індекс Насдак піднявся до неймовірної цифри - 5048,62. Зараз, 12 березня 2001 року, той же індекс дорівнював 1923 тобто за рік впав на 62 відсотка. Крім того, в цей самий день акціонери втратили 554 мільярдів доларів у всіх видах цінних паперів. Ясно, що багато людей були дуже стурбовані, налякані і розлючені.

По одному з каналів телебачення коментатор сказав те, що турбувало мене вже протягом багатьох років: «Багато багаті інвестори стають тільки ще багатшими при падінні ринку акцій. Вони збагачуються, бо то входять в цей ринок, то виходять з нього. Для того ж, хто працює за наймом, на мою думку, це загрожує повним розладом пенсійного плану. Ці люди можуть запросто втратити на цьому хиткому ринку всі свої пенсійні накопичення ».

Моя дружина Кім теж дивилася цю програму і слухала висловлювання коментатора. А потім сказала: «Бачити, як знищують твій пенсійний план, - це все одно що дивитися, як горить твій будинок і не мати під руками шланга, щоб загасити вогонь».

У книзі «Керівництво багатого тата по інвестуванню» я писав, що представники бідного і середнього класів інвестують у взаємні фонди, а багаті - до фондів хеджування. У той час як багато людей заявляють, що хеджингові фонди занадто ризиковані, я зазвичай не погоджуюся з цим. Набагато більш ризикованими я вважаю взаємні фонди, тому що вони приносять хороший дохід, як правило, тільки в тих випадках, коли ринок йде вгору. По крайней мере, маючи якісь хеджингові фонди, ви можете робити гроші на ринку як в періоди підйому, так і в періоди спаду. То який же з цих типів фондів можна вважати більш ризикованим? Як би ви себе почували, якби зібралися піти на пенсію і раптом виявили, що ваш пенсійний фонд виявився урізаним наполовину? Якщо у вас є страховка від пожежі, ви можете, принаймні, заново відбудувати свій будинок менш ніж за рік, якщо він, припустимо, згорів дотла. Але у більшості людей просто не вистачить часу, щоб заново відбудувати свій пенсійний фонд, якщо він виявиться знищеним на заході їхнього життя.

зберегти віру |  Ваші гроші просто лежать там без руху?

сила монополії |  Мережевий маркетинг |  Мережі використовують силу щедрості |  Як швидка розбагатіти |  Мільярда потенційних споживачів |  Ще одне слово про щедрість |  Спочатку навчіться бути щедрими до себе |  Чи може кожен стати багатим? |  ВАЖЕЛІ звичок |  Постійно практикуйте це |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати