На головну

Стати сильніше

1.  Cпокойствіе - сильніше емоцій. Мовчання - голосніше крику. Байдужість - страшніше за війну.
  2.  V Ніколи не випрошувати чого-небудь сильніше.
  3.  Раптом я відчув, що рука Владики сильніше стиснула моє плече, електричний струм, що йшов від нього до мене, посилився. Я підняв очі вгору ...
  4.  Встаньте, прийдіть до тями, подивіться, хто в кімнаті, - продовжувала Герда, піднімаючи Аріадну і підбираючи її впали коси.
  5.  ГАЗЕТИ СИЛЬНІШИЙ гармат
  6.  Є серед людей і такі, які надають Аллаху рівних; вони люблять їх так, як люблять Аллаха. Але ті, які увірували, сильніше люблять Аллаха »* *. (Корова, 165).
  7.  Ще разок, та сильніше, а потім ще і ще раз

Нижче я хочу виділити два моменти, що стосуються слів, дій і цілісності. Один з них полягає в тому, що знання кількох простих визначень, формул і чисел може зробити ту чи іншу людину значно сильніше у фінансовому відношенні. Точно так само, як будь-який нормальний покупець хотів би знати ціну фунта свинячого окосту, кожному з нас варто було б знати своє співвідношення борг / цінні папери, особисте співвідношення багатства і інші прості математичні формули, в які я тут заглиблюватися не буду.

Другий момент полягає в тому, що все це стосується не просто визначень слів або вміння користуватися модними жаргонними слівцями з лексикону біржових ділків в спробі здаватися розумною людиною, а успішного підсумку усього вашого життя. Занадто багато людей сьогодні використовують слова, яких вони насправді не розуміють. Багато ділки з області фінансів користуються термінами, зміст яких їм насправді незрозумілий (наприклад, такими як «співвідношення ц / д»), намагаючись за рахунок цього здаватися розумнішим своїх клієнтів. Суть же полягає в тому, що якщо ви хочете відійти від справ молодими та багатими, то важливо постійно вдосконалювати свій фінансовий словник. Але для того щоб кардинально поліпшити свою лексику, важливо знати більше, ніж тільки певні слова. На мою думку, важливо зробити ці слова частиною вашого життя і вашої реальності. Наприклад, слова пасивний дохід япроізношу з пристрастю, так як це важлива частина мого життя. Пасивний дохід означає для мене так само багато, як для інших людей слова підвищення зарплати. Причина, по якій я не надихаюся при словах підвищення зарплати, в тому, що це, з моєї точки зору, дохід, який не має майбутнього.

Я витратив роки, навчаючись конвертувати дохід, зароблений працею, в пасивний. Чим більше часу я витрачав на цю операцію, тим більше набував цінного життєвого досвіду. Проблема, з якою я стикаюся, маючи справи з численними дрібними несамостійними ділками фінансової сфери, такими як біржові маклери, брокери з нерухомості і фінансові консультанти, полягає в тому, що в той час, як вони продають вам інвестиційну продукцію, тобто таку, яка , як хотілося б сподіватися, одного разу принесе вам пасивний або портфельний дохід, самі вони працюють заради заробленого доходу. У мене постійно виникають сумніви, чи сумісна така ситуація з принципами ділової чесності.

Співвідношення, що застосовуються у вашому житті |  Якої довжини ніс у вашого фінансового порадника?

Ваше майбутнє твориться сьогодні |  зміна реальностей |  Почніть своє майбутнє сьогодні |  БАЧЕННЯ - це те, що ти бачиш розумом. |  Робочі інструменти вашого розуму |  Вас оподатковують навіть після того, як ви перестаєте працювати |  Чи не час перестати брати участь в «щурячих перегонах»? |  ЦІЛІСНІСТЬ - НАЙВАЖЛИВІШИЙ ВАЖІЛЬ |  Щось більше, ніж точне визначення |  Використання сили слів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати