Головна

Уміння бачити майбутнє робить вас багатим

  1.  XXVIII. 85% ОПЕРАЦІЙ РОБИТЬСЯ неправомірними.
  2.  А. Спрямованість у майбутнє, професійне самовизначення
  3.  Ананда засміявся, сказавши, що буде радий бачити його на моїй руці, вважаючи мене добрим вісником і відчуваючи себе зобов'язаним і мені.
  4.  Ах, мама, мама, якби батько був живий, він зажадав би від Вас, щоб Ви відвідували мене з Алісою, а не кинули так одну напризволяще, як ви обидві це робите зараз.
  5.  Найближче майбутнє
  6.  Браццано, який звик бачити в Строгановой беззаперечно повинною його капризам рабу, - скам'янів від подиву і сказу.
  7.  майбутнє

Багатий тато часто говорив нам з Майком: «Якщо ви хочете розбагатіти, вам потрібно розвивати своє бачення. Ви повинні йти в ногу з часом, пильно дивлячись в майбутнє ».

Багатий тато часто розповідав нам історії про те, як Джон Д. Рокфеллер став багатим: він бачив, що неухильно зростаючий попит на автомобілі викличе підвищення цін на нафту. Він нагадував нам також про Генрі Форді, який знав, що не тільки багаті, а й представники середнього класу хотіли б мати власні автомобілі в ті часи, коли їх могли дозволити собі тільки дуже багаті люди. Сьогодні, вже в наш час, Білл Гейтс став мільярдером, бо побачив величезні можливості зростання для персональних комп'ютерів, в той час як представники більш раннього і більш досвідченого покоління менеджерів «IBM» все ще вважали, що майбутнє за великими ЕОМ. Старше покоління керівників «IBM» не вміла мислити так, як мислив Генрі Форд, і тому втратило можливості для розвитку своєї компанії, поступившись першістю «Microsoft». Якби я був інвестором «IBM», то звільнив би цих людей, що страждали сліпотою по відношенню до нового, і змусив би їх повернути компанії все виплачені їм зарплати. А замість цього вони отримували надбавки, в той час як інвестори втратили майбутнє. Молоді люди, які подарували нам «Yahoo», «Netscape», «AOL» та інші відомі компанії, що працюють в сфері Інтернету, стали мільярдерами до того, як закінчили коледж, - тому що вони бачили майбутнє.

Якщо ви не встигли сісти на судно, яке прямує до нафтових полях, в еру комп'ютерів та Інтернету, не переживайте, є й інше судно, вже готове до відплиття. Але якщо ви загрузли в минулому, то дуже висока ймовірність, що ви пропустите і наступне судно або, що ще гірше, зійдете на борт «Титаніка», тому що він великий і нібито безпечний, - особливо сьогодні, коли контекст і зміст світу змінюються так стрімко.

У фільмі «Школа асів» є класична сцена, в якій всі стрілки-пілоти кричать: «Вогонь! Вогонь! »Якщо ви бачили цей фільм, то, можливо, пам'ятаєте, що час, допустимий для того, щоб натиснути на гашетку, стріляючи по ворожому літаку, вимірюється частками секунди. Якщо ви занадто довго чекаєте або не підготували, то пропустіть сприятливу можливість. Те ж справді вона в світі грошей, де віконце слушної нагоди потрапити в ціль теж дуже вузьке. Якщо ви застигли в часі, «приклеїлися до минулого», одягаєтеся як ваші мама або тато, відчуваєте брак в необхідних навичках в області бізнесу або інвестування, то, можливо, навіть не помітите цю сприятливу можливість. Ви можете не тільки не потрапити в ціль, але і застигнути в часі, будучи не в змозі рухатися вперед.

У 1999 році до мене прийшов один мій друг і сказав: «Я пішов твоєму старому раді і інвестував гроші у власність з рентних доходом. Я купив двоквартирний будинок в хорошому районі за 150 тисяч доларів. Прекрасне початок, чи не так? »

Я привітав його, тому що це дійсно був прекрасний будинок. Але проблема була в тому, що він зробив постріл по мішені, час якої минув. Він прийшов на святковий вечір із запізненням. Він не зробив пострілу в потрібний час. Проте я вважаю, що це був хороший початок, оскільки добре почати - це все ж краще, ніж не почати взагалі. Це гарний початок, тому що навіть якщо він втратить гроші, то, як мінімум, отримає безцінні знання і досвід.

Але все-таки краще б він зробив постріл тоді, коли його дійсно слід було зробити. Я говорю це, тому що він був тоді - в період між 1989 і 1994 роком - зі мною і моєю дружиною і ми розмовляли про наших «пострілах». Кім і я купували нерухомість в умовах падаючого ринку. Коли ми сказали, що і йому слід було б купувати, він відповів: «Ні, це занадто ризиковано. Може трапитися так, що я втрачу роботу. Ви ж знаєте що зараз скорочують масу людей. Крім того, ціни на нерухомість дуже низькі і продовжують падати. А що, якщо вони будуть продовжувати падати і далі? Що, якщо ми потрапимо в смугу депресії? »

Віконце сприятливих можливостей відкрилося і закрилося. Зараз, через 10 років, коли ціни на нерухомість знаходяться в самому піку, а ринок акцій починає коливатися, мій друг розуміє, що йому слід було б відкривати вогонь. Але тепер він стріляє в застарілі мішені, які нікуди не ведуть, так само як стоїть на місці і він сам. По крайней мере, він хоча б почав щось робити, але я боюся, що за цю партію він дорого заплатить. Ця ціна вище, ніж ціна за його занадто дорого куплений двоквартирний будинок, - актив, який дає йому дуже незначний грошовий потік і який в майбутньому можна буде продати лише за дуже невелику ціну, якщо взагалі вдасться це зробити. Але принаймні, він врешті-решт зробив свій постріл, нехай навіть по мішені, час якої минув. Я дуже пишаюся ним за те, що він зробив цей перший крок в сторону від второваною його батьками доріжки, доріжки індустріального століття.

Ми з Кім все ще інвестуємо в наш бізнес і в нерухомість. Різниця в тому, що тепер ми виглядаємо мішені сприятливих можливостей, які ведуть в майбутнє, а не в минуле. Ось чому ви повинні прагнути йти в ногу з часом і готуватися зробити постріл, коли відкриється віконце слушної нагоди, як це сталося між 1989 і 1993 роком. Віконця сприятливих можливостей в ті роки відкрилися як щодо нерухомості, так і щодо ринку акцій. Зараз, в 2001 році, коли я пишу цей розділ книги, ринок акцій терпить крах. Біржові індекси впали більш ніж на 50 відсотків. Нижче - до 42 відсотків - ринок акцій падав тільки в 1929 році. Знову настав час повальних скорочень. Мій друг починає панікувати. Він розуміє, що, можливо, заплатив за свою покупку занадто дорого; що ж стосується мене, то віконця сприятливих можливостей готові відкритися знову.

На своїх семінарах з інвестування я час від часу прошу Кім поділитися своїм досвідом. Вона часто говорить, що ми почали інвестувати в 1989 році і перестали купувати нерухомість в 1994-му. Потім додає, що в період між 1985 і 1989 роком ми, згідно з нашим планом, готувалися до інвестування. Протягом цього періоду ми будували свій бізнес і вивчали інвестування в нерухомість. Ви, напевно, пам'ятаєте, що був час дуже високих цін на нерухомість. Кім і я готувалися «зробити свій постріл», коли відкриється віконце сприятливих можливостей. Коли воно відкрилося, наш приятель запанікував, а ми почали купувати. У його план не входила підготовка до того, що відкриється віконце сприятливих можливостей. Сьогодні він запізнився на званий обід, вкладаючи гроші в занадто дорогі інвестиції, але, що найгірше, він не підготовлений до того, що буде потім. Він одягається по-старечому, хоча за віком молодша за мене, і інвестує теж як старий.

В американському футболі хороший квотербек [5] - це людина, яка може послати м'яч туди, де в цей момент немає ресивера [6], тобто на хід йому. Іншими словами, квотербек повинен прорахувати, де буде знаходитися ресивер, і послати м'яч туди, навіть якщо ресивера там немає ... поки що немає. Якщо квотербек вміє це робити, то він заробить на цьому великі гроші. Інший здатністю футболіста є правильним ударом послати м'яч в те місце, де немає противника-воротаря. Людина, що планує піти на пенсію молодим і багатим, повинен робити те ж саме. Він повинен складати свій план з урахуванням готовності до слушної нагоди, якої поки що немає. Ось чому важливо в даний час йти в ногу з часом і дивитися в майбутнє.

План на майбутнє

Якщо ви щирі у своєму бажанні відійти від справ молодими та багатими, то ваш план повинен складатися з урахуванням майбутнього, якого поки що не існує. Точно так же, як Джон Д. Рокфеллер готував майбутнє автомобіля, а Білл Гейтс і Майкл Делл готувалися до епохи персональних комп'ютерів, ви повинні підготуватися до сприятливих можливостей майбутнього. Якщо ви не готові, то будете робити вклади в інвестиції минулого, які часто не мають майбутнього.

 Ви теж застигли в часі? |  Як ви бачите майбутнє?


 Як підвищити вашу здатність стати багатим |  Чому люди не стають багатими |  розділ II |  СПОЧАТКУ ВИБЕРІТЬ СТРАТЕГІЮ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ |  Який дохід ви будете мати, коли перестанете працювати? |  Яка мета вашої стратегії виходу? |  Візьміть квиток на швидкісний потяг |  зміна контексту |  Як впоратися зі швидкими змінами в нашому житті? |  Як побачити майбутнє |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати