Головна

Ви теж застигли в часі?

  1.  Wie fragen wir nach der Zeit? Як нам запитати про час?
  2.  Які філософи відносяться до реляційному підходу до проблеми простору і часу?
  3.  Який показник в фінансових розрахунках є відносний характеризує інтенсивність нарахування відсотків за одиницю часу? У чому він виражається. Метод розрахунку?

Багато з нас дивилися по телевізору шоу під назвою «Перевтілення», коли ведучий запрошує на сцену якогось жахливо одягненого, з непривабливою зовнішністю людини і буквально на очах за допомогою мистецтва створення іміджу перетворює його, перетворюючи з опудала в картинку. Ціла команда, що складається з перукарів, консультантів по створенню іміджу та інших фахівців, накидається на цю людину, на якого і дивитися-то ніяково, і перетворюють його в диво моди. Іноді такі перевтілення просто вражають несподіванкою результату, але буває і так, що вони абсолютно змінюють життя людини.

Один мій приятель є висококваліфікованим консультантом по створенню іміджу - одним з кращих в світі, а це означає, що йому платять за роботу багаті люди. Він один з тих, кому і я плачу за свій зовнішній вигляд. Причина, по якій я плачу за те, щоб хтось вибирав для мене одяг і кожен раз по-новому стриг волосся, полягає в тому, що я не хочу застигнути в часі. Навпаки, я хочу рухатися разом з часом, синхронно зі змінами, не відстаючи від загального контексту, дотримуючись моди, слідуючи її змін. Причина, по якій я міняю свій імідж, полягає в тому, що це допомагає мені йти в ногу з часом, а не заскніти в минулому.

Це професійне консультант по іміджу (до речі, його теж звати Роберт) якось сказав мені:

- Часто люди застигають в часі в тому періоді, коли переживали найбільший емоційний підйом. Це може статися в той період, коли вони відчували найбільший успіх, отримували найбільше задоволень, відчували себе повними життєвих сил, сексуальної активності і т. Д. Ось чому ти бачиш чоловіків і жінок мого віку, які все ще виглядають як щасливі люди. Багато з них відчували себе повними енергії та сил в роки протесту проти війни у ??В'єтнамі. Але ось зворотна сторона медалі - ти бачиш також багато ветеранів того ж періоду, які все ще носять свою військову форму. Війна для них була періодом, коли вони теж відчували себе повними життєвих сил і знали, що їхнє життя щось значить.

Коли ви бачите людей, які носять спортивні светри часів їх навчання в коледжі, навіть якщо вони закінчили його багато років тому, то це також говорить про тугу за минулим, що виражається в стилі їх одягу. Іншим показником того, що люди застигають в часі, є те, що вони, ставши старше, починають діяти, виглядати і одягатися як їх батьки. І навпаки, є люди, які починають слідувати молодіжній моді, намагаючись як би повернутися назад, в той час, коли вони були найбільш привабливими. У разі прихильності людей до минулого порушується їх гармонія з часом. Це помітно по манері людей одягатися. По суті, мова йде не про зміни в одязі, а про те, що вони застигли в певному контексті. Такі люди з віком часто стають все менш і менш гнучкими, нездатними перебудовуватися, пристосовуючись до мінливої ??обстановці.

 Як побачити майбутнє |  Уміння бачити майбутнє робить вас багатим


 Як перестати любити працю |  Як підвищити вашу здатність стати багатим |  Чому люди не стають багатими |  розділ II |  СПОЧАТКУ ВИБЕРІТЬ СТРАТЕГІЮ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ |  Який дохід ви будете мати, коли перестанете працювати? |  Яка мета вашої стратегії виходу? |  Візьміть квиток на швидкісний потяг |  зміна контексту |  Як впоратися зі швидкими змінами в нашому житті? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати