На головну

Як побачити майбутнє

1.  А. Спрямованість у майбутнє, професійне самовизначення
  2.  Найближче майбутнє
  3.  майбутнє
  4.  МАЙБУТНЄ АМЕРИКАНСЬКОЇ СІМ'Ї
  5.  Майбутній час (Future Tenses)
  6.  Майбутнє держави за розвитком інтелектуального потенціалу нації
  7.  Майбутнє демократичного процесу: від експансії до консолідації

У літаку, який прямував з Лондона в Нью-Йорк, я сидів поруч з одним з представників вищого керівництва компанії «IBM». Після того як ми познайомилися, я запитав його:

- Як ви готуєтеся до майбутнього?

- Помилка, яку здійснюють дорослі, коли дивляться в майбутнє, - відповів він, - полягає в тому, що вони бачать його на власні очі. Ось чому багато хто з них не можуть побачити, що насуваються. Якщо ви хочете побачити, яким буде світ через 10 років, просто поспостерігайте за 15-річними хлопчиком або дівчинкою. Подивіться на світ їхніми очима - і ви побачите майбутнє. Якщо ви зможете позбутися від забобонів свого віку і справді подивитися на світ з точки зору більш молодої людини, то побачите все в іншому світлі. Світ здасться вам набагато більшим і наповненим колосальними змінами, а також сприятливими можливостями, яким ще тільки належить з'явитися. Перед нами відкривається море можливостей для створення нового бізнесу, областей для інвестування, в яких будуть створені набагато більші багатства, ніж ті, що зробили свого часу автомобілі для Генрі Форда, нафта - для Джона Д. Рокфеллера, комп'ютери - для Білла Гейтса і Інтернет - для молодих засновників компаній «Yahoo», «AOL» і «Netscape».

Тоді я запитав:

- І ми скоро зможемо побачити, як підліток, не закінчив середню школу, стане самостійним мільярдером?

- Я готовий поставити на це всі свої гроші, - була відповідь.

Якщо ви не стали багатою людиною сьогодні, тому що пропустили останній судно, не переживайте, інший корабель, що прямує в землі багатства і сприятливих можливостей, ось-ось підніме вітрила. Питання в тому, чи будете на ньому ви.

Як впоратися зі швидкими змінами в нашому житті? |  Ви теж застигли в часі?

НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ СТАТИ багатим: З'ЄДНАННЯ ментальності ВАЖЕЛІВ |  Як перестати любити працю |  Як підвищити вашу здатність стати багатим |  Чому люди не стають багатими |  розділ II |  СПОЧАТКУ ВИБЕРІТЬ СТРАТЕГІЮ ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ |  Який дохід ви будете мати, коли перестанете працювати? |  Яка мета вашої стратегії виходу? |  Візьміть квиток на швидкісний потяг |  зміна контексту |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати