Головна

НАЙШВИДШИЙ СПОСІБ СТАТИ багатим: З'ЄДНАННЯ ментальності ВАЖЕЛІВ

1.  B.2.4 Поглинаюча здатність полум'я
  2.  B.5.3 Поглинаюча здатність полум'я
  3.  D.2.1 Несуча спроможність по вигинає моменту
  4.  D.2.2 Несуча спроможність при зсуві
  5.  I. Органічна будова привертає людини до здатності розуму
  6.  I. Людині здається, що він все робить зсередини свого істоти, а насправді розвиток його здібностей залежить від інших
  7.  II. Один на Землі рід людський пристосувався до всіх існуючих клімату

Незабаром після виходу моєї четвертої книги із серії «Багатий тато рекомендує», «Багата дитина, розумна дитина», в одній з великих газет з'явилася стаття з підбіркою відгуків про неї засобів масової інформації. Майже всі вони були надзвичайно сприятливими, але в той же час досить об'єктивними. Однак автор даної статті, висловлюючи свою думку про книгу «Багатий дитина, розумна дитина», пішов наперекір усім іншим. Він почав з того, що обрушився на мої літературні здібності і заявив, що мені непогано було б повернутися в середню школу і заново повчитися писати. Іронія полягає в тому, що я сам відкрито розповідаю в книзі, що двічі зрізався на іспитах з англійської мови при спробі вступити до вищого навчального закладу. Через це мене затаврували як тупицю, і це подія, що трапилася, коли мені було 15 років, залишило дуже болючий слід у моєму житті.

З тих пір я ніколи не стверджував, що можу бути письменником. Я не вмів писати творів, і це було причиною того, що в школі мені доводилося несолодко. Четверта книга з серії «Багатий тато рекомендує» розповідає про те, як я все-таки зміг закінчити коледж, подолавши свою нездатність читати і писати. Книга «Багата дитина, розумна дитина» - про те, як знайти і розвинути унікальні здібності вашої дитини (які можуть полягати не в читанні і письмі), а також про нагальну необхідність розвивати в ньому навички фінансового виживання. Так що критичні зауваження цього журналіста стосувалися не змісту, а тільки стилістичних навичок, тобто тієї проблеми, яка постійно переслідувала мене в школі.

Завершуючи свій огляд, журналіст як би ненароком вставив одну фразу, яку думав мені полестити і тим самим збалансувати зміст статті і показати свою об'єктивність. Він написав: «Ця книга допоможе вашій дитині стати більш працьовитим». Я ще можу змиритися з випадами на адресу моєї манери писати. Але писати в статті, що моя книга корисна тільки тим, що допоможе зробити вашу дитину більш працьовитим, настільки не відповідає моїм ідеям, що я вважав себе ображеним. Я став сумніватися, чи читав взагалі автор статті мою книгу. У ній зовсім нічого не говориться про те, як зробити вашу дитину більш працьовитим. Книга «Багата дитина, розумна дитина» присвячена тому, як навчити вашої дитини трудитися якомога менше. Якщо ви хочете відійти від справ молодими та багатими, то повинні думати над тим, як працювати все менше, а не більше. А різницю можна знайти у відмінності ментальних реальностей.

Чому краще працювати безкоштовно |  Як перестати любити працю

Чому багатий тато не любив зароблений дохід |  Чому багатому папі подобався пасивний дохід |  процентні гроші |  процентні гроші |  процентні гроші |  Не обкладаються податками гроші |  Найкраща дірка в законодавстві |  Невелике попередження і застереження. |  Так за який же тип грошей ви працюєте в поті чола? |  Як заробляти більше грошей, оподатковуваних низьким податком |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати