На головну

Важелі є всюди

1.  I. У яких би різних будівлях ні був рід людський на Землі, всюди тільки одна і та ж людська природа
  2.  II. Уява людини всюди кліматично і органічно визначено, і повсюдно традиція керує уявою
  3.  III. Практичний розум роду людського всюди вирощений потребами життя, але всюди він - колір Генія народів, син традиції і звички
  4.  IV. Почуття і потягу людей всюди погодяться з їх життєвими умовами і органічним будовою, але повсюдно управляють ними думки і звички
  5.  Шукайте любов всюди
  6.  Знайдіть важелі, які будуть працювати на вас з найбільшою віддачею
  7.  ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЮДИ

Коли я був ще хлопчиськом, мій багатий тато намалював картинки, які я наводжу нижче, щоб показати принцип дії важеля.

Багатий тато казав: «Важелі є всюди, - і додавав: - Люди мають перевагу над тваринами лише тому, що постійно шукають все нові і нові важелі. Спочатку тварини пересувалися швидше, ніж люди, але зараз люди можуть пересуватися швидше і далі, ніж представники тваринного світу, так як створили безліч механізмів, заснованих на принципі важеля, таких як велосипеди, легкові та вантажні автомобілі, поїзди і літаки. Спочатку птахи могли літати, а людина - ні. Зараз люди літають вище, далі і швидше, ніж будь-який птах ».

Ця книга - про важелі |  Важіль - це сила

Чому я вирішив рано відійти від справ |  ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ МОЛОДИМ? |  Найважче, що мені довелося зробити |  Почати життя спочатку |  ЯКИМ ЧИНОМ МЕНІ ВДАЛОСЯ РАНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ |  Вісімнадцять років життя |  Уроки бідного тата |  Уроки багатого тата |  Невелике попередження і застереження. |  Друге дуже важливе слово |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати