Головна

Ця книга - про важелі

1.  XXXV. ДЛЯ ЧОГО БУЛА НАПИСАНА ЦЯ КНИГА?
  2.  Благословення на перетворення Громади в монастир. Про вплив на сестер і книгах
  3.  Бродський І. Велика книга інтерв'ю. М .: Захаров, 2000. С. 287, - Лурая А. Р. Мова і свідомість. Ростов-на-Дону: Фенікс. 1998. С. 145.
  4.  Повернення до написаного. Про Трійцю. Книга 2.
  5.  Друга книга Мойсеєва. результат
  6.  Гаргантюа і Пантагрюель »: хроніка, роман, книга?
  7.  Гігієнічні вимоги до дитячої книги, підручники та навчальні посібники, приналежності

Багатий тато неодноразово повторював своєму синові і мені: «Фінансові важелі є перевагою, яке багаті мають над бідним і середнім класами». Він говорив також: «Фінансові важелі - це те, завдяки чому багаті стають ще багатшими». Тому перші книги з серії «Багатий тато рекомендує» сфокусовані на грошовому потоці; дана ж книга тісніше пов'язана зі словом важелі, Тому що для того, щоб відійти від справ молодими та багатими, вам знадобиться використовувати якусь форму важелів. Саме важелі, а не наполеглива праця дозволили мені і Кім рано відійти від справ. У наступному розділі цієї книги я приведу ще декілька прикладів форм важелів.

Я почав цю главу з розповіді про мою бесіді з банкірами, які працюють по заставних, і про те, як я використав їхні гроші для того, щоб рано піти на пенсію. Це був приклад використання боргів як однієї з форм важеля.

Проблема з цією системою полягає в тому, що важелі подібні обоюдогострому мечу, який може рубати будь-якою стороною. Іншими словами,

людина може використовувати систему важелів, щоб просуватися вперед у фінансовому відношенні, але та ж сама форма - при неправильному використанні - може відкинути його назад.

Однією з основних причин того, що середній і бідний класи працюють старанніше і довше, зазнають труднощів при виплаті боргів і платять більше податків, є недолік у них дуже важливою форми важелів. це важелі фінансової освіти. Тому, перш ніж ви побіжите позичати гроші, щоб інвестувати в активи, будь ласка, зрозумійте, що борг - це всього лише одна з форм важелів, а всі вони мають обоюдогострі краю. Слід повторити дещо зі сказаного моїм багатим татом:

«Хто повинен бути більш тямущим і володіти великими знаннями в фінансовому відношенні: людина, яка має мільйон доларів заощаджень, або людина з мільйонним боргом? »

Найважливіше, на що я хочу звернути вашу увагу, це те, що дана книга в першу чергу - про фінансовому освіту. І неважливо, яку форму важелів ви використовуєте, - спочатку потрібно навчитися тому, як робити це правильно.

Порада. Багатий тато казав: «Якщо ти хочеш бути багатим, то повинен знати різницю між хорошим боргом і поганим; хорошими витратами і поганими; хорошим доходом і поганим; хорошим пасивом і поганим ».

Так як ця глава виключно про борг як формі важелів, ви, можливо, захочете зробити список своїх хороших і поганих боргів. Якщо ви не знайомі з відмінностями між цими поняттями, просто розумійте під хорошим боргом такий, який щомісяця кладе гроші у вашу кишеню, а під поганим - борг, який щомісяця виймає гроші з вашої кишені. Наприклад, борг, використаний на мої будинки, які я здаю в оренду, щомісяця кладе гроші в мою кишеню; а борг, який я витратив на своє житло (моя заставна), щомісяця виймає гроші з моєї кишені.

хороший борг  поганий борг

Переглянувши свої списки, ви, можливо, захочете подумати над тим, що хочете зробити зі своїми боргами. Можливо, ви захочете скоротити погані борги і подумати над тим, як збільшити хороші. Якщо ви прагнете збільшити хороші борги, то ваші шанси відійти від справ молодими та багатими істотно підвищаться. Але завжди пам'ятайте: звертатися зі усіма боргами слід так само, як із зарядженим пістолетом, тобто дуже обережно.

Друге дуже важливе слово |  Важелі є всюди

Суперечка з собою |  Чому я вирішив рано відійти від справ |  ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ МОЛОДИМ? |  Найважче, що мені довелося зробити |  Почати життя спочатку |  ЯКИМ ЧИНОМ МЕНІ ВДАЛОСЯ РАНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ |  Вісімнадцять років життя |  Уроки бідного тата |  Уроки багатого тата |  Невелике попередження і застереження. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати