Головна

Вісімнадцять років життя

1.  I. ДО ОДНОГО, що повернувся до розпусного життя
  2.  III. Практичний розум роду людського всюди вирощений потребами життя, але всюди він - колір Генія народів, син традиції і звички
  3.  III. Стадія тривалого підтримки життя
  4.  IV. ІСТОРІЯ ЖИТТЯ
  5.  XXI. МОТИВАЦІЯ, ЖАЖДА ЖИТТЯ, НАША життєво.
  6.  А ось після кількох років життя в незмінних умовах,
  7.  А від них це процес реєвангелізації, набуття Істини, зміни світогляду і способу життя, виправлення в родових садибах піде на весь світ.

Я посміхнувся, ствердно кивнув головою і сказав: - Що стосується мене, то відхід від справ у віці 47 років дав мені додатково 18 років життя в порівнянні з тими, хто йде на пенсію в 65. А що означають для вас 18 років життя ?. . 18 років в порівняно молодому віці? Що ж стосується моєї дружини, то вона отримала 28 додаткових років, щоб насолоджуватися своєю молодістю. А чи багато хто з вас могли б рано відійти від справ, щоб насолоджуватися своєю молодістю, всіма задоволеннями життя і свободою робити все, що вам хочеться, маючи для цього необхідні гроші?

У відповідь на це піднявся цілий ліс рук, на багатьох обличчях були посмішки. Схоже, люди почали оживати. Проте, як і слід було очікувати, були і такі, які сиділи, схрестивши руки на грудях і закинувши ногу на ногу. Схоже було, що вони не дуже схвалювали мою мову. Циніки і скептики хотіли залишитися циніками і скептиками. Здавалося, я не зміг достукатися до них. У всякому разі, я зміг виправити враження від дуже невдалого початку, і деякі слухачі з цієї групи почали переходити на мою сторону.

Один молодий чоловік в першому ряду підняв руку і попросив:

- А ви не могли б більш детально пояснити, як вам вдалося відійти рано від справ, використовуючи борги, і як ті люди з газети використовували відрахування?

- Звичайно, - відповів я, зрадівши можливості продовжити своє пояснення. Піднявши газету і вказуючи на фотографію, я сказав:

- Ця людина пішов на пенсію за шість років до покладеного терміну - якщо вважати 60 років нормальним пенсійним віком, - тому що на ринку акцій був підйом. Отже, справи цієї людини йшли добре, оскільки він інвестував в ринок свої власні гроші. А тепер скажіть: наскільки б краще він вчинив, якби позичив гроші в вашому банку і вклав ваші гроші в той же самий ринок?

За аудиторією пройшла хвиля занепокоєння. Мої слова занепокоїли багатьох присутніх. Молода людина з першого ряду, тепер уже з розгубленим виразом обличчя, сказав:

- Але ми не дали б йому в борг своїх грошей для інвестування в ринок акцій.

- Чому? - Запитав я.

- Тому, що це занадто ризиковано, - відповів банкір.

Схвально кивнувши головою, я сказав:

- Саме тому, що це занадто ризиковано, цей пенсіонер змушений використовувати свої власні гроші, свої відрахування. Його пенсійний план, ця програма 401 (k) працювала справно, і так само справно йшло накопичення його акцій. У нього все йшло добре, тому що добре йшли справи на ринку. А справи на ринку акцій йшли добре, тому що мільйони людей, подібних до нього, робили те ж саме і в той же самий час. Тому він рано вийшов на пенсію. Але йому було потрібно більше часу, так як він використовував в основному свої власні гроші, щоб купити частку в інших інвестиціях. Цікаво, що він вкладав в інвестиції, для яких ваша галузь зазвичай не дає в борг грошей, тому що це занадто ризиковано. Ви, банкіри, не даєте в борг людям грошей для того, щоб вони спекулювали акціями на ринку, чи не так?

Більшість присутніх негативно похитали головами.

- Значить, ви вважаєте, що йому пощастило? - Запитав один з банкірів.

- Скажімо так, він опинився в потрібному місці в потрібному віці і в потрібному циклі ринку, - сказав я. - Але якщо ця тенденція зміниться, він може пошкодувати про те, що так рано вийшов на пенсію.

- А наші гроші ви використовували для інвестування у що? - Запитав ще один з учасників зустрічі.

- У нерухомість, - відповів я. - На що ж інше ви даєте позику? Адже ви - банкіри, що працюють по заставних, а не банкіри, які займаються інвестиціями, чи не так?

Молода людина кивнув головою і тихо сказав:

- Ми займаємося заставними і даємо грошові позики під нерухомість, а не під акції, облігації та власність взаємних фондів.

- Але хіба за останні 10 років ринок акцій піднявся в ціні більше, ніж нерухомість? - Запитала молода жінка, що сиділа на кілька рядів далі. - Мій пенсійний план 401 (k) дає набагато більше зростання накопичень, ніж більшість інвестицій в нерухомість, про які я коли-небудь чула.

- Може бути, і так, - відповів я. - Але ваші накопичення за планом 401 (k) виросли в ціні завдяки інерції ринку і високій оцінці капіталу. Це ваша фінансова стратегія - інвестувати в інерцію ринку або можливу високу оцінку капіталу?

- Ні, я не дотримуюся такої стратегії, - сказала молода жінка.

- І я теж не дотримуюся, - сказав я. - Я не інвестую винятково для підвищення оцінки капіталу. Вартість моєї власності не потребує оцінки, щоб я робив гроші, хоча те, чим я володію зараз, оцінюється досить високо, і жоден об'єкт власності не впав в ціні, подібно до того як це відбувається час від часу з багатьма акціями та взаємними фондами.

- Для чого ж ви тоді інвестуєте, якщо не для підвищення оцінки капіталу? - Запитала молода жінка.

Я інвестую для створення грошового потоку, - Спокійно сказав я. - Який грошовий потік направляє у вашу кишеню план 401 (k) на щомісячні витрати?

- Майже нічого, - відповіла молода жінка. - Мета мого пенсійного плану - мати повний зріст оцінки капіталу вільним від податків, щоб всі мої гроші залишилися на моєму пенсійному рахунку. Цей план не передбачає щомісячного грошового потоку.

- А ви володієте будь-небудь інвестиційною нерухомістю, яка давала б вам щомісячний грошовий потік плюс податкові пільги? - Запитав я.

- Ні, - відповіла молода жінка. - Все, що я маю, - це інвестиційний план, який акумулює внески у взаємні фонди [2].

- І ви - банкір, який працює по заставних? - Запитав я з іронічною посмішкою.

- Дозвольте мені прояснити це питання, - сказала банкірша. - Ви займаєте наші гроші, щоб купувати вашу нерухомість. Щомісяця ця нерухомість повертає вам грошовий потік. Ви і ваша дружина змогли рано відійти від справ, тому що маєте грошовий потік, в той час як всі ми, решта, сподіваємося на підвищення оцінки капіталу наших взаємних фондів і можемо розраховувати вийти на пенсію пізніше, сподіваючись на те, що ринок не потерпить краху до того моменту, коли прийде наша черга йти у відставку. Іншими словами, ми допомогли раніше відійти від справ вам, але не допомагаємо собі?

- Можна подивитися на цю справу і так, - відповів я. - І ось чому я тут: щоб подякувати вам за вкладення в мій пенсійний фонд. Ви вклали мільйони, тому я зміг рано відійти від справ. Мені хотілося б спонукати вас подумати про те, щоб зробити те ж саме для себе.

Час нашої бесіди вже добігало кінця, і, коли я спускався з подіуму, присутні подякували мене ввічливими оплесками. Нарешті аудиторія пожвавилася, і відчувалося деяке хвилювання, пов'язане з тим, що я сказав, особливо з боку молодих людей. Коли я проходив через натовп, потискуючи руки, у мене була можливість почути деякі зауваження. І хоча всі ці люди були банкірами, які працювали із заставними, я міг почути звичайні банальні фрази, які завжди чую у будь-якому натовпі:

1. «Те, що він говорить, занадто ризиковано».

2. «Я ніколи не дав би йому ніякої грошової позики».

3. «Він не розуміє, про що говорить».

4. «Зараз цього не можна зробити. Ринок уже не той ».

5. «Йому пощастило. Потрібно просто почекати, поки ринок обвалиться, і він приповзе до нас на колінах, благаючи про допомогу ».

6. «Я не займаюся подібними справами і саме тому не володію ніякої нерухомістю ».

7. «Ринок нерухомості вже занадто перевантажений. Він скоро обвалиться ».

8. «А ви знаєте, скільки таких хлопців, як він, уже зазнали катастрофи і були змушені покинути ринок нерухомості?»

9. «Якщо рівень його боргів такий високий, то я не позичив би йому ні гроша».

10. «Якщо він відійшов від справ, то чому проводить з нами ці бесіди?»

ЯКИМ ЧИНОМ МЕНІ ВДАЛОСЯ РАНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ |  Уроки бідного тата

Ми відійшли від справ молодими, для того щоб стати багатими |  Розділ III. Важелі ваших дій |  Три прості речі, які може зробити кожен, щоб стати багатим |  подорож починається |  Як ви це зробили? |  Суперечка з собою |  Чому я вирішив рано відійти від справ |  ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ МОЛОДИМ? |  Найважче, що мені довелося зробити |  Почати життя спочатку |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати