На головну

ЯКИМ ЧИНОМ МЕНІ ВДАЛОСЯ РАНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ

1.  Безвісна відсутність - засвідчений у судовому порядку факт тривалої відсутності громадянина в місці його проживання, якщо не вдалося встановити місце його перебування.
  2.  На початку 40-х років іноземним компаніям, головним чином американським, належало
  3.  У чавуні міститься 3,5% С. Чи можна визначити, яким він буде: білим або сірим?
  4.  Важливо: асортимент підлягає структурування в обов'язковому порядку. Якщо є товар, він повинен бути певним чином розділений на класи, групи, категорії.
  5.  Глава 54: Про посольстві Іони, колишнього прообразом не тільки поховання триденне, а й втілення
  6.  Господь Ісус Христос народився за людству надприродним чином
  7.  Рухи Владики-Глави були при цьому абсолютно такі ж, якими мій Владика-Учитель пересаджував мене, - точно вона була без ваги, як пір'їнка або горіх.

Навесні 1999 року в мене була намічена бесіда з групою банкірів - приблизно 250 чоловік - в Лос-Анджелесі. Так як в той ранок я був першим виступаючим, то вилетів з Фінікса, де тоді жив, напередодні вночі. Після сніданку я сидів в своєму готельному номері і чухав потилицю, роздумуючи над тим, що їм сказати. Моя звичайна бесіда про фінансові звіти, фінансової грамотності та різниці між активами і пасивами здавалася непотрібної для цих людей. Так як це було не просто звичайні банкіри - вони працювали із заставними в області нерухомості, - Я припускав, що їм добре відомі ті фінансові основи, про які я зазвичай кажу, або, принаймні, вони в якійсь мірі з ними знайомі.

Моя розмова була призначена на 9:30 ранку, а зараз було о 8:00, і я був в розгубленості - яку нову ідею (або хоча б стару, але під новим кутом зору) я міг би запропонувати цим банкірам. Сидячи за письмовим столом у своєму номері, я побіжно глянув на додаток до ранкової газеті, яку вже принесли в номер. На першій сторінці була фотографія щасливою подружжя, що сидить в своєму гольф-карті. Тема, надрукований жирним шрифтом над фотографією, свідчив: «Ми вирішили рано піти на пенсію».

Далі в статті говорилося, що це подружжя, що вибрали пенсійний план 401 (k), настільки досягли успіху за останні 10 років на стрімко зростаючому ринку акцій, що вирішили піти на пенсію на шість років раніше, ніж планували. Чоловікові було 59 років, а дружині - 56. Нижче наводилася наступна цитата: «Наші спільні фонди збільшувалися так успішно, що в один прекрасний день ми стали мільйонерами. Замість того щоб працювати протягом ще шести років, ми відійшли від справ, продали свій будинок, купили невеликий котедж в цій відокремленій селі, поклали різницю, отриману від продажу будинку, на депозитний сертифікат з високим відсотковим доходом, скоротили свої витрати і тепер кожен день граємо в гольф ».

Отже, я знайшов тему для бесіди з банкірами. Прочитавши статтю, я прийняв душ, одягнувся і спустився вниз до чекали мене банкірам, що видають кредити за заставними. Рівне о 9:30 я був представлений їм і піднявся на подіум. Піднявши вгору газету і вказавши на фотографію щойно пішла на пенсію подружньої пари, я прочитав вголос заголовок статті: «Ми вирішили рано піти на пенсію». Потім назвав вік пенсіонерів, чоловіка і дружини - 59 і 56 років - і прочитав кілька коментарів з цієї статті. Потім, відклавши в сторону газету, я сказав:

- Ми з дружиною теж рано вийшли на пенсію. Ми відійшли від справ в 1994 році. Мені було 47, а Кім - 37.

Я зробив паузу і оглянув аудиторію, щоб дати слухачам можливість гарненько увібрати інформацію. Після 10-секундного мовчання я продовжив розмову:

- Тому дозвольте мені запитати, яким чином я зміг відійти від справ на 12 років раніше, ніж цей чоловік, а моя дружина - на 19 років раніше, ніж ця жінка? В чому різниця?

Відповіддю було мовчання; і я зрозумів, що зробив промах. Я почав не з того. Я зрозумів, що заговорив про це передчасно, я хотів змусити аудиторію думати, замість того щоб дати їм можливість просто слухати. Мої слова прозвучали самовпевнено і зухвало, коли я порівняв свій ранній відхід у відставку з тієї подружжям пенсіонерів з газети. Проте мені хотілося зробити хорошу міну при поганій грі, до того ж було вже занадто пізно повертати назад. Я відчував себе дешевим комедіантом, який тільки що відпустив свою коронну жарт, а публіка не сміється. Бажаючи скоріше вийти з неприємної ситуації, я запитав:

- А хто з вас планує рано відійти від справ?

І знову відповіді не послідувало. Ніхто не підняв руку. У приміщенні наростало відчуття незручності. Стоячи на подіумі, я відчував, як грунт буквально йде у мене з-під ніг. Я розумів, що повинен швидко щось зробити. Окинувши слухачів швидким поглядом, я помітив, що більшість з них молодше мене. А на тих небагатьох, хто був мого віку, мої слова про ранній відхід від справ не справили бажаного враження. І я швидко запитав:

- Кому з вас більше сорока п'яти?

І раптом аудиторія почала оживати. Я відчув відповідну реакцію. То там, то тут стали повільно підніматися руки. Я відразу оцінив, що таких було приблизно 60 відсотків. Решта були ще порівняно молоді люди, по крайней мере, в порівнянні зі мною. Змінивши тактику, я повів іншу гру, задавши таке питання:

- А хто з вас хотів би піти на пенсію в свої сорок з невеликим і стати вільними у фінансовому відношенні на все життя?

І тут руки стали підніматися з набагато більшим ентузіазмом. Мій контакт з аудиторією почав налагоджуватися, і, здавалося, присутні стали оживати. Ті, хто був мого віку або старше, відчували деяку незручність, поглядаючи на своїх молодших соратників, багато з яких підняли руки, показуючи тим самим, що вони не хочуть постаріти на роботі. Відчуваючи збентеження тих, хто був моїм ровесником або навіть старше, я зрозумів, що необхідно зараз же щось сказати, щоб між нами не виникло відчуження.

Посміхаючись, я почекав, поки опустяться руки, і, дивлячись на тих, хто був мого віку і старше, сказав:

- Я хочу подякувати всім банкірів у світі, що займаються заставними, бо саме ви зробили можливим мій ранній відхід від справ, а не мій брокер з нерухомості або мій біржовий маклер, не мій фінансовий консультант і не мої кваліфіковані бухгалтери. Це ви, саме ви - банкіри, які займаються заставними, - зробили для мене можливим піти на пенсію майже на 20 років раніше, ніж це зміг зробити мій батько.

Дивлячись на аудиторію, я помітив, що почала зникати колишня незручність, і тепер я міг спокійно продовжувати бесіду. Схоже, тут зіграла свою роль моя обізнаність, що стосувалася їх сфери діяльності. Тепер я заволодів увагою майже 80 відсотків слухачів. Продовжуючи розмову, я повторив поставлене раніше запитання:

- Так чому ж я зміг відійти від справ раніше, ніж ця подружня пара, і яким чином ви, банкіри, допомогли мені в цьому?

І знову було мовчання. Я почав розуміти, що вони НЕ знають, яким чином надали мені в цьому допомогу. І хоча знову настала тиша, вони, по крайней мере, здавалися більш жвавими, ніж кілька хвилин тому. Я вирішив поки не ставити питання, відповісти на який вони не були готові. Повернувшись до дошки над кафедрою, я написав великими жирними літерами:

БОРГ

проти

Почати життя спочатку |  Вісімнадцять років життя

Чому інвестування не є ризикованим підприємством |  Ми відійшли від справ молодими, для того щоб стати багатими |  Розділ III. Важелі ваших дій |  Три прості речі, які може зробити кожен, щоб стати багатим |  подорож починається |  Як ви це зробили? |  Суперечка з собою |  Чому я вирішив рано відійти від справ |  ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ МОЛОДИМ? |  Найважче, що мені довелося зробити |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати