На головну

Почати життя спочатку

1.  VI. ОСОБИСТА ЖИТТЯ Сомсу
  2.  X е і Л. Зціли своє життя, своє тіло, Сила всередині нас / Пер. Т. Гейл. - Ltd "Ritas», 1996..
  3.  А тепер ще питання. Поки життя виглядає ще більш-менш терпимо; коли ж почнуться справжні неприємності?
  4.  Акст! Кажу! В одному куплеті ваше життя розтягується на століття, в іншому - немає майбутнього у П'ятій раси.
  5.  Аллах - Дарує життя, котрий убиває і воскрешає
  6.  Аллах - Живий, Підтримуючий життя всіх Своїх творінь
  7.  Надалі дії «Ввести новий (елемент, документ або операцію)" не будуть розшифровуватися докладно. Вони будуть означати те, що Ви тільки що виконали в останньому пункті.

Коли я сидів на самоті в своєму котеджі в горах, у мене був час поміркувати про життя. Я згадував все ті дурні і імпульсивні вчинки, які зробив в юності. Думав про ті рішення, які приймав в минулому, і про те, наскільки кожне з них, навіть не будучи блискучим, було важливим з точки зору формування моєї особистості. Я згадував свої шкільні роки і друзів, з якими я ріс і з якими так рідко бачуся сьогодні. Я думав про товаришів по коледжу і намагався уявити, чим вони займаються тепер. Це час, проведений наодинці з собою, дозволило мені побачити, наскільки сильний вплив зробили друзі моєї юності на те, якою людиною я став.

Там, в котеджі, мені часто хотілося повернутися назад в часі і знову опинитися з друзями мого дитинства. Мені хотілося просто сміятися і бути знову молодим ... Але тепер все, що у мене було, - це яскраві спогади Я хотів би зробити більше фотографій, написати більше листів і більше спілкуватися, але кожен з нас пішов своєю дорогою і був дуже зайнятий. Сидіти в горах, перед палахкотять вогнем, прокручуючи в голові спогади юності, було цікавіше, ніж дивитися фільм. Ця відпустка дозволив мені провести час на самоті, щоб чітко і в деталях відновити в пам'яті картини минулого. Що цікаво, навіть найгірші часи тепер не здавалися такими вже поганими. Я приїхав сюди, щоб дати оцінку свого життя, людям, що зустрічалися на моєму шляху, всього хорошого і поганого, і, не дивлячись на те що часом в моєму житті панував цілковитий безлад, я зрозумів, що високо ціную мою єдину в своєму роді життя.

У відокремленості і тиші я зумів усвідомити, що у всіх нас є потенційні можливості бути добрими чи поганими людьми. Ми всі можемо стати великими, але я не відносив себе до видатним людям. Я не був ні вундеркіндом, ні яким-небудь обдарованим музикантом, ні зіркою спорту, я не виділявся в натовпі і не був тим, кого навперебій запрошують на вечори. Оглядаючи поглядом своє минуле життя, я зрозумів, що був середнім людиною. Але ця відпустка в горах різко змінив моє життя.

У мене був час подумати про свою родину, старих Друзьях, хлопцях, з якими я займався спортом, згадати подружок колишніх років і колишніх партнерів по бізнесу. Я думав про вибір, який зробив, і розмірковував про те, що трапилося б, якби я зробив інший вибір. Наприклад, як склалася б моє життя, якби я одружився на своїй подрузі з коледжу, став розсудливим, завів дітей? Що сталося б у моєму житті, якби я не прийняв рішення стати пілотом і не полетів до В'єтнаму? А що сталося б, якби мені вдалося уникнути участі в тій війні, що і зробило більшість моїх друзів? А що сталося б, якби я отримав ступінь магістра, замість того щоб починати свій бізнес з нейлоновими гаманцями на «липучках»? Або якби я двічі не зазнав краху в бізнесі, перед тим як врешті-решт почати ту справу, якою займався в останні роки? Що сталося б, якби я не зустрів Кім і не одружився з нею? Що, якби Кім не захотіла залишитися зі мною, коли настали дійсно важкі часи? І, що найважливіше, чого я навчився і ким став в результаті всіх злетів і падінь, які були в моєму житті? Це вірно - не можна змінити своє минуле. Але можна змінити свою думку про нього. До цього часу, поки я не опинився в горах, моє минуле мало якісь неясні контури. Це був просто ряд людей і подій, які з шумом промчали повз в метушні моєму повсякденному житті. Тепер же мені випала нагода зупинити стрімкий біг життя і уважно проаналізувати всі. У моєму минулому було також багато такого, чим я не можу пишатися і чого ні за що не зробив би знову; багато помилок, яких я не хотів би зробити, і брехні, якої не хотів би допустити. Там є також багато дорогих мені друзів і близьких, яким я заподіяв чимало болю. Є багато людей, яких я гаряче люблю, але з якими більше не розмовляю, тому що ми розійшлися через якийсь дурниці. Я усвідомив, наскільки всі ці події були важливі для мене. Сидячи на самоті, я зміг знову з'єднатися зі своїми старими друзями, з сім'єю і з самим собою і подякувати їм за те, що вони були частиною мого життя. І в цій гірській тиші я знайшов в собі сили сказати «спасибі» мого минулого і підготуватися до майбутнього.

Сьогодні, виступаючи перед людьми і розповідаючи їм про це відпустці, я наголошую: «Найкраще в ранньому відхід від справ і можливості в середині життя використовувати цей річну відпустку полягало в тому, що у мене з'явилася можливість почати життя спочатку».

Через 18 місяців після продажу бізнесу і відходу від справ я врешті-решт спустився з гір і перебрався в Південну Арізони. Їдучи звідти, я дійсно не знав, що буду робити далі, - знав тільки, що хочу все робити інакше. У моєму комп'ютері «Apple Macintosh» перебував чорновий начерк книги «Багатий тато, бідний тато», а в портфелі лежав нашвидку накиданий креслення гри «ГРОШОВИЙ ПОТІК 101». Так почалася друга половина мого життя. Але цього разу це була моя життя. Тепер я став старшим, мудрішим, кмітливим, менш безрозсудним і трохи більш надійним, ніж раніше.

Коли я покинув гори, почалася друга половина мого життя. Не та, що була продиктована бажаннями і 0мечтамі моїх батьків, вчителів, друзів і власними дитячими мріями. Це була абсолютно нове життя, і на цей раз вона повинна була стати моїм життям, розвивається по моїм власним правилам.

Ось основна причина, по якій я раджу відходити від справ в більш молодому віці. Це дасть вам шанс почати своє життя заново.

Порада. Незалежно від того, можете ви відійти від справ рано чи ні, я раджу приділяти принаймні одну годину щодня місяць тому, щоб поміркувати над своїм життям. Що стосується мене, то, приділивши час таких роздумів, я виявив:

1. Те, що я вважав важливим, виявилося НЕ таким уже й важливим.

2. Важливим було те, де я перебував, а не куди я збирався потрапити.

3. Немає людини більш важливого, ніж той, хто знаходиться перед вами в даний момент. Скористайтеся можливістю побути разом з ним або з нею.

4. Час дорогоцінне, що не витрачайте його даремно. Цінуйте його.

5. Іноді зупинитися на мить важче, ніж продовжувати займатися справами.

Для мене найкращим, що приніс мені ранній відхід від справ, було навчитися цінувати життя, навіть якщо вона сумбурна, повне стресів і проблем. У той період, коли мені не було чого робити, я зрозумів, як це важко - нічого не робити. Сьогодні я по-справжньому вмію цінувати все життєві перипетії, оскільки знаю, що таке сидіти склавши руки. Тому, як би не складалася ваша нинішня життя, знайдіть час по справедливості оцінити її - бо завтра вона стане лише спогадом.

Примітка Мері Пеінтер, директора «Operations at CASHFLOW® Technologies, Inc.»

Свого часу мені довелося працювати при Пенсійному, фонді штату Пенсільванія в відділі допомоги тим, хто втратив працездатність, а також у зв'язку зі смертю. Я абсолютно чітко пам'ятаю, як у віці 19 або 20 років займалася розрахунками, пов'язаними з наданням будь-якого роду допомоги пенсіонерам. Сидячи там день у день і переглядаючи свідоцтва про смерть, я дивувалася, як багато людей помирало через всього декілька місяців після виходу на пенсію - внаслідок хвороб, тих чи інших розладів, а також самогубств. Коли я запитала у своїх товаришів по службі, чому люди так швидко вмирають, або чому деякі здійснюють самогубство після того, як не покладаючи рук працювали все своє життя, а тепер нарешті знайшли повну свободу, мені відповіли, що для багатьох робота становила все їхнє життя. Нічого іншого в їхньому житті не було. Другий можливою причиною було те, що багато людей працюють все життя, розраховуючи на пристойну пенсію, коли залишать роботу, а потім виявляють, що її ледь вистачає на життя. І ось вони виявляються в такому положенні, коли у них повно вільного часу, щоб робити все, що хочеться, але на все це немає грошей.

Через свою наївність я думала, що зі мною цього не станеться. Але потім я опинилася точно на тому ж шляху, який пройшли багато з цих людей. Через 19 років, після багатьох просувань по службі, я раптом зрозуміла, що нічого не можу зробити Для моєї родини і себе самої. Тоді ми з чоловіком зрозуміли, що в нашому житті необхідно зробити суттєві зміни. Ми переїхали до Арізони, де кілька місяців збиралися з думками, а потім проходили нескінченні співбесіди за наймом на роботу. Одне з таких співбесід якраз стосувалося посади в «CASHFLOW Technologies». Мені дали примірник книги «Багатий тато, бідний тато». Я приїхала додому і буквально проковтнула її за один день. Я вважаю, що мені надзвичайної повезло - я отримала роботу в «CASHFLOW®», - але що ще важливіше, я зрозуміла, що потрібно робити, щоб не кінчити так само, як ті нещасні люди, про яких я дізналася багато років назад і пам'ятаю досі.

Найважче, що мені довелося зробити |  ЯКИМ ЧИНОМ МЕНІ ВДАЛОСЯ РАНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ

Слова - це теж важелі |  Чому інвестування не є ризикованим підприємством |  Ми відійшли від справ молодими, для того щоб стати багатими |  Розділ III. Важелі ваших дій |  Три прості речі, які може зробити кожен, щоб стати багатим |  подорож починається |  Як ви це зробили? |  Суперечка з собою |  Чому я вирішив рано відійти від справ |  ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ МОЛОДИМ? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати