На головну

Найважче, що мені довелося зробити

1.  Background-color - задає колір фону. За замовчуванням не успадковується, але його можна зробити спадкоємною, якщо в якості значення вказати значення inherit.
  2.  E) Кому прийшла в голову ідея зробити дирижаблі на початку FOT, а вона трохи ... того ... безглузда.
  3.  А що можемо зробити ми?
  4.  БЕЗ ЧОГО НЕ МОЖНА ЗРОБИТИ КОНЦЕРТ
  5.  В очах у нього запаморочилось, він знову згадав Браццано, і тепер уже не сумнівався, що йому довелося зустрітися з добром, перевершує його сили.
  6.  В ДИТИНСТВО НАМ ЗАВЖДИ ЗДАВАЛОСЯ, ЩО ВСЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ В ЖИТТІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТОДІ, КОЛИ МИ виростити. МИ ЗРОСЛИ, І ЩО?
  7.  У переповненому петербурзькому поїзді їм довелося їхати в одному купе, чому Наль, вже встигла кілька звикнути до свого відкритого особі, дуже раділа.

Найл мав рацію. Найважчим після відходу від справ виявилося не мати нічого спільного. Після багатьох років навчання в школі, вузі, всяких тестів, зборів, нарад, перельотів і крайніх термінів виконання завдань я раптом відчув, що готовий встати і кинутися що-небудь робити. Пам'ятається, як перед самим відходом з бізнесу я ненавидів то тиск і хвилювання, які несла в собі робота. Але заспокоював себе: «Ще півроку - і я буду вільний. Я зможу піти у відставку і нічого не робити. Не можу дочекатися, коли буде проданий мій бізнес і це безумство нарешті закінчиться ».

У вересні 1994 року продаж і переведення активів з бізнесу були завершені. Я поклав у банк якусь кількість грошей, зробив інвестиції ще в кілька багатоквартирних будинків і великих магазинів і формально наклав справами. Мені було 47 років, а моїй дружині, Кім, - 37. Ми були вільні у фінансовому відношенні на все життя - залишалося тільки жити і насолоджуватися. Але, як і попереджав Найл, через кілька тижнів після продажу бізнесу я втратив спокій. Я як і раніше рано прокидався - лише для того, щоб зрозуміти що у мене немає ніяких планів на цей день. Мені не було кому дзвонити і мені ніхто не дзвонив. Я був один в своєму будинку і мені нікуди було йти. Незабаром я став неспокійним і дратівливим. Я відчував свою незатребуваність, відчував, що моє життя витрачається даремно і в мені вже немає колишньої енергії. Я відчайдушно хотів працювати, робити хоч що-небудь, але робити було абсолютно нічого. Найл мав рацію: нічого не робити було для мене найважчим справою.

У Кім був свій бізнес, пов'язаний з інвестиціями і управлінням її портфелем нерухомості. Вона отримувала від цього задоволення і вела свої справи в зручному для неї темпі. Бували дні, коли вона заглядала на кухню, заставала там мене, тинявся туди-сюди в спробах знайти якесь заняття, і питала:

- Ти шукаєш, чим би зайнятися?

- Ні, - відповів я. - Я просто шукаю спосіб нічого не робити.

- Ну ладно, дай мені знати, якщо нічого не знайдеш, тоді ми зможемо зробити це разом, - з посмішкою говорила Кім. - Чому б тобі не подзвонити друзям, що не зібратися разом і не зайнятися чим-небудь?

- Уже пробував, - відповідав я. - Але всі вони працюють. У них немає вільного часу.

Після декількох місяців, що минули в спробах нічого не робити, ми з Кім вирішили влаштувати собі канікули на островах Фіджі, куди їздив Найл. Я був схвильований однієї тільки можливістю кудись рушити, навіть якщо там все одно нічого буде робити.

Через три тижні після прийняття рішення поїхати на Фіджі ми прибули на гідролітаку і були зустрінуті усміхненими жителями острова з гірляндами квітів і напоями з тропічних фруктів. Коли ми з Кім спустилися і пішли по довгому молу, який виступав з прозорою блакитною води, я подумав, що прибув на фантастичний острів мрії, і здавалося, що зараз з'явиться маленький, пухкенький, кругловидий янголятко і скаже: «Летимо, бос, летимо».

Цей острів був ще прекраснішим, ніж описував Найл. Важко було повірити, що на світі існує така краса. Оскільки я виріс на Гаваях, то не міг не сказати собі: «Ось якими були колись Гаваї і якими їм слід було б бути». І тим не менше, яким би казково прекрасним не був цей відокремлений острів, ритм його життя був для мене занадто уповільненим. Ніколи б не подумав, що рай може довести до божевілля. Вранці я прокидався, з'їдав корисний сніданок з фруктів, робив невелику пробіжку підтюпцем, а потім проводив день на березі океану. Через годину всередині мене прокидалося сказ. Якими б гарними не були берега цього острова, я був готовий бігти назад в Штати і починати новий бізнес. Не знаю, чому я пообіцяв Найлу, що візьму щонайменше рік на відпочинок. Два тижні - ось все, що я зміг взяти від раю. Кім згодна була залишитися там назавжди, але я вже був готовий повернутися додому, до Арізони. Чому мені потрібно було їхати додому, не знаю ... Але ми покинули цей рай і попрямували додому.

Сидіти вдома було не краще, ніж на березі, але, по крайней мере, у мене був під рукою автомобіль і я міг їздити в знайомі місця, що допомагало мені не зійти з розуму остаточно. Одного разу до нас зайшов представитися наш новий сусід. Він теж відійшов від справ, але був на 20 років старший за мене; йому було 68, і раніше він був високооплачуваним менеджером в компанії «Fortune 500». Кожен день він приходив до нас і переказував останні події, зведення погоди і спортивні новини. Він був прекрасним малим, але сидіти з ним, намагаючись нічого не робити, було утомительнее найбільш неприємних нарад, на яких я коли-небудь був присутній. Все, що йому хотілося робити, - це возитися на задньому дворі і грати в гольф. Для нього вихід на пенсію став воістину райською насолодою. Він нітрохи не нудьгував по світу бізнесу і любив проводити вільний час нічого не роблячи. Тоді я зрозумів, що закінчу тим же, якщо буду продовжувати водити з ним дружбу. Коли він запропонував мені приєднатися до групи його приятелів, карткових гравців при заміському клубі, мені стало ясно, що я повинен знайти якесь інше заняття, щоб нічого не робити.

Нарешті моє терпіння вичерпалося, і одного разу я сказав Кім:

- Я переїжджаю в Байсбі. Мені потрібно кудись їхати, щоб хоч чимось зайнятися.

Через кілька днів я перебрався на маленьке ранчо, яке ми з Кім придбали у володіння. Це чудове відокремлене містечко, притулок в долині і покрите високими дубами, між якими петляє струмок. У лісі водиться багато оленів і можна зустріти навіть гірського лева, який влаштував собі лігво високо в горах на стику кордонів Мексики і штатів Нью-Мексико і Арізона. Нарешті я знайшов собі місце, де можна було провести мій річний відпочинок, - місце, де я міг бути зайнятий абсолютним нічогонеробленням. Після кількох днів дозвільного сидіння в горах, в котеджі без телевізора і радіоприймача, я почав заспокоюватися і вести осілий спосіб життя. Ритм мого дихання став повільним, і такий же стала хода. Замість колишнього постійної напруги під час нарад та спроб укластися в намічені крайні терміни частиною мого повсякденного життя стали тиша і спокій ... Нарешті почався мій річну відпустку, і він був таким, як сказав Найл, - «тим даром, який випадає дуже небагатьом, тому прийми його ». Для того щоб в достатній мірі уповільнити ритм свого життя, мені було потрібно майже півроку, і тільки після цього я зміг по-справжньому відчути, що відпочиваю.

ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ МОЛОДИМ? |  Почати життя спочатку

Чи кожен може бути багатим? |  Слова - це теж важелі |  Чому інвестування не є ризикованим підприємством |  Ми відійшли від справ молодими, для того щоб стати багатими |  Розділ III. Важелі ваших дій |  Три прості речі, які може зробити кожен, щоб стати багатим |  подорож починається |  Як ви це зробили? |  Суперечка з собою |  Чому я вирішив рано відійти від справ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати