Головна

Глава V.

Джон:Ще вина, Віктор?

Віктор: Як я завжди кажу - що сьогодні в меню? Я буду все!

Джон:Напевно, це дуже цінують!

Джеклін: Віктор, ти що, п'яний?

Віктор: Я? Ні! Ні, ні, ні ... Втім, так. Але поки я тримаюся на ногах ... Я хочу виголосити промову. Ні, вірніше навіть тост. Останнім часом було важким, Джон, друже мій. Ти був хворий, і так і не став ближче до розгадки своїх таємниць. Я бачив речі, яких не побажаю бачити нікому, і я не тільки про те жахливому мюзиклі ... Але сьогодні ми повинні забути про це, і ... Давайте більше не будемо про смертях.

Джеклін: Так!

Віктор: І про прокльонах.

Джон:Справедливо.

Віктор: І прочествах ... про ... пророцтвах.

Джеклін: Думаю ...

Віктор: Давайте святкувати! Сьогодні день народження старого доброго доктора Джона Сміта! Якщо не брати до уваги того факту, що насправді це не так.

Джеклін: Вибач його, Джон. Він випив ще до того, як ми приїхали сюди.

голос: Ти знаєш, що він ненавидить ...

Віктор: Кров! Я відчуваю запах крові на своїх руках!

Джеклін: Віктор! .. Джон, може бути ...

Віктор: Джеклін! Я не вірю йому. Він навіть не знає, хто він такий. Хто ти, Джон, мій старий друг? Ти. Чи не. Пам'ятаєш! Що ти ховаєш? Подивись на себе ... та хто ти такий? Що ти є?!

/ Дзвін розбитого келиха /

/ Пауза /

Віктор: О боже ... Боже мій! Джон ... Прости мене. Я не знаю, що на мене найшло.

Джеклін: Віктор! Що з тобою відбувається?

Віктор: Я не знаю ... Не знаю! Джон ... Мені правда так шкода! Прошу тебе ... Я ... напевно, випив куди більше вина, ніж думав. Прошу, прости мене.

Джеклін: Джон?

Джон:Я не знав, що ти насправді так думаєш, Віктор ...

Віктор: Я і не думаю! Це щось в моїй голові! / Голос сміється / І воно намагається ... О, Джон ... Мої вибачення, боюся, нічого не виправлять ...

Джон:Джеклін ... Ти віриш в те, що я щось приховую?

Джеклін: Ні, звичайно, ні! Як і Віктор, правда, Віктор?

Віктор: Так ... Прошу тебе, друже мій ...

Джон:Ти знаходишся в жахливій ситуації. Ти бачив стільки жахів ... Це, мабуть, важко. Але запевняю тебе, Віктор, я не намагаюся нічого приховувати. Я б все віддав, щоб знати своє минуле. Що завгодно про те, хто я.

Віктор: Я знаю це. І я не розумію, чому я ... Мабуть, мені варто звернутися до лікаря.

Джон:Ти сумніваєшся в моїх докторських здібностях? / Сміх /

Віктор: Ні, звичайно ні. Мені шкода.

Джон:Це частково моя вина. Домашнє вино завжди таке міцне.

Віктор: Так. Так. Мабуть, мені не варто було стільки пити.

Джон:Давай забудемо про це. Вбивства змушують тебе бачити темряву навіть там, де її немає. Ти бачиш весь світ, всіх людей, або поганими, або хорошими. Законослухняні громадяни або злочинці. Ти думаєш, що вони самі винні в цьому? Може, тому, що ми не знаємо, ким я був, тобі складно віднести мене до однієї з категорій.

Віктор: Але я знаю, що ти прекрасний лікар і скажено хороший друг. Чому я...

Джон:Давай не будемо про це.

Джеклін: Саме! І, Джон, твій подарунок!

Джон:Ах да! Я вже було подумав, що їм був виступ Віктора - той уривок з мюзиклу! Пообіцяй мені одну річ, Віктор!

Віктор: Що завгодно.

Джон:Не здумай співати.

Джейд: Кажуть, що він - в твоїй голові. Кажуть, що він бачить тебе по ночах. Кажуть, що він з'їсть тебе, коли ти (Помреш)... Що за дивні рядки? Звідки це в моїй голові, м?

кішка:Мяу.

Джейд: Ні, звичайно, ти не знаєш ... Ти ж усього лише кішка. Давай-но подивимося, чи залишив господар їжу для тебе ...

Глава IV. |  Глава VI.

Глава I. |  Глава II. |  Глава III. |  Частина II. |  Глава VIII. |  Глава IX. |  Глава X. |  Глава XI. |  Глава XII. |  Глава XIV. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати