Головна

Глава 16.

Я витирала тремтячими пальцями сльози, які нескінченним потоком текли по щоках, і збирала в сумку свої речі. Потім я вискочила з кімнати, спустилася з другого поверху і бігом попрямувала до вхідних дверей. Але була перехоплена.
 - Моніка? - Радісно-збуджений Стайлс вийшов з вітальні і здивовано втупився на мене. Вся радість з його морди миттєво випарувалася. - Я не зрозумів, ти кудись зібралася?
 - Так, зібралася, - тихо відповіла я, не піднімаючи очей.
 - Так. Ти нікуди не підеш! По-перше, зараз вже пів на першу ночі, а по-друге, я не хочу, щоб ти йшла, - цей кабан перегородив мені дорогу.
 - Відійди, Гаррі ... Будь ласка, не роби мені ще болючіше ... - прошепотіла я. Сльози знову потекли з очей.
 - Я тебе не випущу.
 Через мить Стайлс обхопив мене однією рукою за талію, а другу руку поклав на потилицю, напористо притягнувши мене до себе. Я вперто вперлася долонею в його груди, ще не встигнувши злякатися того, що він задумав і випалила:
 - Ні, Гаррі!
 Він насупився, набрав повні груди повітря і, нахилившись, прошепотів в міліметрі від моїх губ:
 - Так, Моніка.
 Його губи притиснулися до моїх, не беручи ніяких заперечень. Однією рукою я впиралася в його груди, а другу поклала на його плече і щосили намагалася відштовхнути хлопця, зрушити хоч на міліметр, але він тримав мене міцно. Занадто міцно.
 Десь через секунд п'ятнадцять безрезультатної боротьби з моїм замкнутим ротом, Стайлс все-таки здався і відсторонився від мене, розчаровано дивлячись в очі.
 - Ну і що ти така вперта?
 - Скотина! - Проскуліла я, задкуючи від нього.
 - Моня, так що з тобою? Монічка ... - здивовано бурмотів Гаррі, заглядаючи мені в очі.
 - Підстилку знайшов собі ... Я тебе ненавиджу ... Ненавиджу ... - прошипіла я крізь сльози і з усієї сили вліпила йому ляпаса, а потім, немов карбуючи слова, промовила: - Мене. Нудить. Від. Тебе.
 Я ніколи не забуду вираз його очей. Передати словами це просто неможливо. У них було стільки нерозуміння, образи і ... відчаю ... Його очі ... Вони заблищали ... від сліз?
 Переборовши себе, я різко розвернулася, швидким кроком вийшла з його будинку і з гуркотом зачинила за собою двері.
 Мій стан виявилося навіть гірше, ніж я могла собі уявити. Я крокувала незрозуміло куди по темних провулках, і тільки місяць освітлював мені дорогу. Але я йшла і йшла. Йшла, щоб вгамувати ту дику біль, яку відчувала в грудях.
 Голова крутилась, і я була зробити все що завгодно, лише б вгамувати печіння у себе всередині. Мої ноги ослабли, а тіло тремтіло від холоду. Я йшла, похитуючись, ледве стоячи на ногах, відчуваючи, як відчай накриває мене з головою все сильніше і сильніше. На вулиці абсолютно не було людей.
 Я загорнула в невеликій тупик і, дійшовши до кінця цегляної стіни, притулилося до неї спиною,
 Стояти було дуже важко, тому я сповзла вниз і присіла навпочіпки, опускаючи голову на зігнуті коліна.
 - Ей, що така маленька дівчинка робить одна на вулиці вночі? - Грубий чоловічий голос увірвався в мою голову дуже несподівано.
 - Може бути, нам проводити тебе до будинку? - Почулося звідкись з боку, і я зрозуміла, що біля мене хтось стоїть.
 Задерши голову вгору, я дивилася на трьох хлопців років сімнадцяти, які стояли практично впритул до мене і противно посміхалися.
 - Ні, не потрібно, - промямлила я, все ще наївно розраховуючи на те, що вони просто розвернутися і підуть.
 - Чому ж? Нам не складно.
 - Може, ви просто залишите мене в спокої? - Я намагалася говорити спокійно, незважаючи на те, що до горла підкочувала паніка.
 - Я вважаю, що ми просто зобов'язані допомогти нещасній маленьку дівчинку ... - вишкірився найбільший з хлопців.
 Я випросталася, гарячково міркуючи, як я можу забрати звідси ноги і залишитися цілою і неушкодженою.
 - Тобі, напевно, ніде переночувати? - Один з них став повільно насуватися на мене, в той час як я відчайдушно мотала головою в різні боки, зацьковано дивлячись на них, як загнаний звір.
 Хлопець зробив швидкий крок вперед і блискавично схопив мене рукою за підборіддя, до болю стискаючи його. По моєму тілу пробігли мурашки. Страх нещадно обплутував мене своєю липкою павутиною.
 - У тебе такий хороший ротик, - видихнув хлопець.
 - Прибери від мене свої брудні руки, - прокричала я і спробувала відштовхнути від себе його тушу.
 - Чи не пручатися, крихітко, - продовжував він, відпустивши мій підборіддя і починаючи розстібати ширінку на своїх джинсах. - У тебе все одно немає вибору, так що краще зробити все за взаємною згодою, тоді ми, можливо, не будемо завдавати тобі біль.
 Це кінець.
 Навіть при великому бажанні я б не змогла впоратися з трьома хлопцями, але і робити те, що вони просять, я не буду в будь-якому випадку. Швидше за все, ця ніч стане останньою в моїй жалюгідного життя ...
 - Або ти любиш біль, сука? - Грубо запитав хлопець.
 Я відчула, як живіт скрутило, а серце почало битися немов загнаний. Здавалося, що в мої легені перестав надходити кисень, і я не могла дихати. В очах все помутніло, і я стало часто моргати, щоб не випустити з уваги, що розпливаються особи трьох хлопців.
 - Відпустіть мене! - Тихо проскуліла я, прекрасно розуміючи, що мені не врятуватися.
 - Ти нас не зрозуміла. Що ж, дуже шкода, - хмикнув дружок ватажка.
 Найвеличезніший простягнув до мене руку, але в мені прокинувся інстинкт самозбереження, і я, несподівано для самої себе, вчепилася в його руку зубами. Він відсахнувся і здивовано глянув на мене:
 - Кусатися ти дарма надумала, сука!
 Він вдарив мене в живіт. Несильно, але мені і цього вистачило ... Я скрикнула і зігнулася навпіл, судорожно намагаючись вдихнути повітря. Коли я з працею випросталася, він знову вдарив мене, з розмаху по обличчю. Коли я побачила, як він знову заніс руку, я закрила очі і приготувалася до наступного удару. З розбитої губи сочилася кров. Але удару не було ...
 - Ти будеш слухатися? - Злісне гарчання на вухо.
 - Не торкайтеся до мене, - моє тіло шалено боліло, я насилу дихала. Від нудотного запаху крові мене занудило, голова закрутилася.
 - Чого ти ламаєшся? Ти звичайна вулична повія!
 - Заткни свою пащу.
 Хлопець мовчки подивився на мене, а потім штовхнув. Я відлетіла назад, врізалася спиною в цегляну стіну і впала на брудний асфальт. Я затряслася від жаху і, опустивши обличчя вниз, заплакала.
 Почувся сміх, потім мене грубо рвонули за волосся, відкидаючи голову назад, і холодні пальці стали розривати мою блузку ...

 Глава 15. |  Глава 17.


 Частина 5. |  Частина 6. |  Частина 7. |  Частина 8. |  Глава 9. |  Глава 10. |  Глава 11. |  Глава 12. |  Глава 13. |  Глава 14. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати