Головна

Егоїзм завжди приносить сум і страх

  1.  D Завжди міститься
  2.  I. ОСНОВНІ СТРАХОВІ ПОНЯТТЯ
  3.  I. ОСНОВНІ СТРАХОВІ ПОНЯТТЯ
  4.  I. Програма страхування автокаско
  5.  I. Права і обов'язки застрахованих осіб
  6.  II. СТРАХУВАННЯ ЗАЕМЩИКОВ КРЕДИТІВ ГОТІВКОЮ
  7.  IV. Страхування мандрівників

- Геронде, я постійно думаю про ту свою помилку, яка Вас засмутила, і мене охоплює печаль.

- Перестань, вже все пройшло. Нічого, крім жалю, це тобі не дасть, і нічим не допоможе. Але бути уважніше в майбутньому, це б тобі не завадило. Продовжуй далі боротися усередині. Всі люди припускаються помилок, але Благой Бог, як Батько, нас захищає. Для цього у Нього є святі, для цього він кожній людині дав Ангела-хранителя, щоб той його захищав, для цього Він виділяє людей духовних, щоб ті допомагали іншим людям

- Мене гнітить печаль про моїх поданих, герондо, і я втомлююся змагається.

- Це від егоїзму. Ти не схиляєшся, тому вибиваєшся з сил. Ні смирення, покаяння, розтрощення, але є егоїзм, а егоїзм завжди приносить сум і страх. Коли у людини немає покаяння, він засмучується через свій егоїзм, догоджання, через те, що впав в очах інших, тоді в ньому живуть тривога, гіркота, біль.

- Значить, якщо людина після свого падіння сильно переживає, то причина цього завжди егоїзм?

- Не завжди. Це може відбуватися і від старанності. Коли людина сильно переживає від ревнощів і старанності, тоді отримує велику втіху, яке підбадьорює не тільки душу, а й тіло.

- Але як мені зрозуміти, що я переживаю від старанності?

- Той, хто переживає від старанності, звинувачує в усьому себе, а той, хто від егоїзму - звинувачує у всьому інших і каже, що з ним поводяться несправедливо. Ущемляється егоїзм, людина починає дутися, перестає розмовляти ... Ось сьогодні я двом сестрам зробив зауваження за їх помилку. Обидві засмутилися і опустили голови. Але одна засмутилася на дарунок, так як своєю помилкою засмутила мене, а інша засмутилася від егоїзму. Перша соромилася навіть очі на мене підняти. А інша, щоб не зіпсувати свою репутацію, відразу стала виправдовуватися, не думаючи про те, наскільки серйозна її помилка. Вона подумала так: "Я впустила себе в очах інших, мені перестануть довіряти. Як мені тепер виправдати свою помилку, щоб не зіпсувати репутацію?» Якби вона визнала свою помилку, звинуватила б в усьому себе, то мала б розраду. Але вона постаралася виправдатися, тому спокою у неї в душі не було. ми, коли самі себе виправдовуємо, даємо місце дияволу, який приходить, впливає на нас тонким чином і викликає печаль. Але коли ми приймаємо всю провину на себе, тоді Бог бере на себе всю нашу тяжкість. Так що, давайте вирішимо, що нам обрати: смиренність, яке дає спокій, або егоїзм, який приносить печаль, страх і розлад?

 Радість від Христа, а печаль від диявола |  Невдячний людина завжди сумний


 Якщо ми будемо займатися собою, то засуджувати Не будемо |  Якщо ми інших виправдовуємо, щось не засуджуємо |  Не треба поспішати робити висновки |  Заздрість - одна з головних пристрастей |  Заздрість нас послаблює |  Хто ховає свої таланти, той заздрить талантам інших |  гарна заздрість |  Звернемо гнів проти пристрастей |  Чому ми гневаемся |  Смиренням і мовчанням ми перемагаємо гнів |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати