На головну

Приклад 2.

1.  III. Приклади фізіологічного будови тварин
  2.  Nbsp; Приклад 7.3 / Змінивши умови прикладу 7.1: відсотки нараховуються 3 рази в рік за ставкою 15% річних і платежі по ренті здійснюються 3 рази в рік.
  3.  UML. Концептуальний рівень. Діаграма класів і правила її побудови. Приклад.
  4.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  5.  VII. Тематика випускних кваліфікаційних робіт з дисципліни. (Орієнтовна тематика).
  6.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  7.  А тепер відгадайте, хто їй сподобався і хто за нею інтенсивно доглядав? Правильно! Саме він - єдиний алкоголік в клініці. І таких прикладів можна навести безліч.

tinclude

// Прототип функції МАХ

intMAX (int, int);

// Основна функція

void main()

{ inta, b, c, d;

сої1: << "Введіть a, b, c:";

c i n »a» b »c;

d = MAX (MAX (a, b), c);

cout «" \ nmax (a, b, c) = "" d;

}

// Визначення функції MAX

intMAX(intx, inty)

{ if(X> y) return x;

else returny;

}

тут використаний прототип функції. Прототипом називається попередній опис функції, в якому містяться всі необхідні відомості для правильного поводження до неї: ім'я та тип функції, типи формальних параметрів. У прототипі імена формальних параметрів вказувати необов'язково (як це зроблено в прикладі 2), хоча їх вказівку не є помилковим. Можна було написати і так, як в заголовку визначення функції:

i n t MAX (int x, i n t у);

Крапка з комою в кінці прототипу ставиться обов'язково!

Можна було б записати прототип і в тілі основної функції поряд з описами інших програмних об'єктів в ній. Питання про розміщення описів пов'язаний з поняттям області видимості, який буде обговорено трохи пізніше. У наступній програмі наводиться приклад використання функції, яка не має параметрів і не повертає ніяких значень в точку виклику. Ця функція малює на екрані рядок,

що складається з 80 зірочок.

Приклад 1. |  Приклад 3.

Лабораторна робота №22 |  Приклад 1. |  Лабораторна робота №23 |  Приклад 5. |  Практичне заняття №24 |  Структури і об'єднання |  Практичне заняття №25 |  Практичне заняття №26 |  Практичне заняття №27 |  Практичне заняття №28 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати