Головна

Трубний глас за болючу

1.  Ключ трубний типу КТЛ

Милість Божа буди з вами!

Христос Воскресе!

Приношу подяку за ваше привітання і ваші мені доброжеланія. Вітаю і вас взаємно і бажаю вам всякого бажаного блага від Господа.

У вас на душі попереду всього варто хвороба дочки. Боліте про неї і болісно кличте до Господа, і дочки теж вселите, і всім своїм теж скажіть. Тоді все молитви про неї сторонні зіллються з вашою, і складуть трубний глас, сильний привернути увагу Господа.

Так позбавить її Господь від її немочі.

Надіслане вами отримав. Дякую. Все - і прекрасно, і благопотребно.

Уклін і благословення матінки вашої і дружину, і діткам, а найбільше болять. Благослови вас Господи! Прошу передати уклін знаним.

Ваш прочанин Е. Феофан. 29 Квітня. 1886 р

Про сина, якому не дається наука. Важка задача. Про своє оці та переказ преосвящ. Димитрія

Милість Божа буди з вами!

Дякую за привітання і добрі побажання. Нехай дарує і вам Господь все добре і спасенного побільше.

Коли немає успіхів, то взяти сина зі школи - розумне справу. Благослови Господи зробити вам це. Є багато людей на світі, котрі, ділки ділками, а наука не йде. Питання, які краще, науковці чи ділки ще не вирішене. А щоб сходилося справу і наука в одній особі, це рідкість. Про один подбайте, щоб вдача у нього виробився хороший, і правила життя добрі. Тут не заважає іноді, крім рад та умовляння, і батьківську владу пустити в хід.

Вирішити питання, що є світ, відмовляєтеся. Ні ні ні! Будьте ласкаві голову поламати! N.N. колись, а ви з матінкою сядьте будинку, одна проти іншої і міркуйте. Я писав до N.N., щоб вона знову собор з вас склала і вирішила неодмінно. Я вказав їй, де подивитися про це.

Око мій ще служить. Воду Вревська вживаю як примочку. Вона хороша і добре діє на очі. Але чи добереться вона до катаракта, не знаю. Ось почекаємо і побачимо.

Преосвященний Дмитро благодушно переносить переклад в іншу єпархію. І для нього власне тільки праця перебирання важкий, а справи там ті ж, що і тут, а може бути, там вони ще легше. Всяко будемо бажати, щоб Господь допоміг йому і там, як допомагав всюди раніше.

Благослови Господи всіх вас всяким благословенням. Рятуйтеся!

Ваш доброзичливець Е. Феофан. 3 січня 1888 р

Повчання про те, як слід молитися про болящих |  Рада про головного болю

Про різних новинах і про своє здоров'я |  Праці з видання Євангельської Історії та Невидимою лайки і перегляд письмових праць ігумені Смарагди |  Відгук про який відвідав святителя Владиці. Ще про книгах ігумені Смарагди і про свою Євангельської Історії та Невидимою лайки |  Святотатське образу Тамбовської ікони Бож. Матері. Чутки про нові призначення по духовному відомству. Звістка про своє здоров'я |  Про відвідування святителя Владикою під час поїздки по єпархії. Чудова ікона св. Митрофана |  Страхи від холери і страх перед всюдисущим Господом. Відгук про високопреосв. слепце Йосипа і про свій зір |  Благословення жертвовательніце на ікону Бож. Матері. Тугу і нудьгу ворог наводить. Про читання Євангелія і записуванні є при цьому добрих думок |  Лист до пані N з сімейством |  Підбадьорення і розраду для схильною тривалої хвороби припадками |  Втіха при продовженні хвороби |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати