Головна

Страхи від холери і страх перед всюдисущим Господом. Відгук про високопреосв. слепце Йосипа і про свій зір

  1.  I. ОСНОВНІ СТРАХОВІ ПОНЯТТЯ
  2.  I. ОСНОВНІ СТРАХОВІ ПОНЯТТЯ
  3.  I. Програма страхування автокаско
  4.  I. Права і обов'язки застрахованих осіб
  5.  II. Погляд з висот органічної будови людської голови на істоти нижчі, що наближаються за складом свого до людини
  6.  II. СТРАХУВАННЯ ЗАЕМЩИКОВ КРЕДИТІВ ГОТІВКОЮ
  7.  IV. Страхування мандрівників

Милість Божа буди з вами!

Закотилися ви в свою пустиньку і забули про світ Божий. Треба вам про нього нагадати. Але наперед поставлю прохання - пробачити мені моє зволікання відповіддю.

Я, слава Богу, здоровий, хоч небагатьом здоров'ям. Але запаморочення применшити. Тепер нас оточують страхи від холери. Чутки ходять, що там і сям хтось помер. Однак ж не видно, щоб це було страшне щось. Вмирали вони повернулися з Дону, а у нас підвищується і Дна - безпечні. Як схоче Господь, то Він іншим шляхом дійти до нас холері не завадить, якщо заслужили. Господи помилуй!

Холоду! З теплого одягу не виходимо. Не завадили б вони вам подолже пожити в селі! У місті все ж галасливе місто, а не тиха село.

Господь втім всюди притаманний і всюди, як Господь, перед Яким личить тримати страх і трепет, - не один однак же, але в союзі зі сподіванням на милість від всемилостивого Бога.

Ви згадали про високоміцн. Йосипа. Дивний старець Божий! Яка міцність духу! Стільки років в сліпоти перебувати благодушно! І мені підходить теж. Чи дасть Господь мені мир душевний при сліпоті ?! Буди мені милостивий, Господи! Втім, моя сліпота темнота буде. Для правого ока тепер все закрито сірим полотном. Коли обведеш кругом, тільки і помітні вікна, як світло-коричнева пляма овальне.

Бажаю вам миру душевного, теплою пам'яті Божої і тверезницької молитви!

Благослови Господи всіх вас! Рятуйтеся!

Ваш доброзичливець Е. Феофан. 9 серпня 1892 р

 Про відвідування святителя Владикою під час поїздки по єпархії. Чудова ікона св. Митрофана |  Благословення жертвовательніце на ікону Бож. Матері. Тугу і нудьгу ворог наводить. Про читання Євангелія і записуванні є при цьому добрих думок


 Після отримання ордена. Клопоти про церкви. Повчання через фотографічну картку |  Привітання з св. Чотиридесятниця. Пам'ять смертна. нерозділене молитва |  Триває потішити їх над померлим Владиці. Про поминання. Чудова нагода з княгинею Ольхіна |  Про отпечатаніі листів преосвящ. Платона. Результати турецької компанії |  Стан померлих. Наскільки доречна скорботу про них. Про своє правому оці |  Основні правила для ченців |  Про різних новинах і про своє здоров'я |  Праці з видання Євангельської Історії та Невидимою лайки і перегляд письмових праць ігумені Смарагди |  Відгук про який відвідав святителя Владиці. Ще про книгах ігумені Смарагди і про свою Євангельської Історії та Невидимою лайки |  Святотатське образу Тамбовської ікони Бож. Матері. Чутки про нові призначення по духовному відомству. Звістка про своє здоров'я |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати