На головну

При посилці грошей на друкування книг і на зубок хрещеника

1.  Банківський мультиплікатор - множник, який показує, у скільки разів може бути збільшена сума грошей за рахунок надлишкового резерву.
  2.  Види грошей та їх особливості.
  3.  Види грошей та порядок їх випуску в обіг
  4.  Виникнення грошей та історія їх розвитку
  5.  Тимчасова цінність грошей
  6.  Другу ж частину грошей я прошу вас взяти собі. І якщо зустрінете людей, яким моя допомога буде надана вашими руками, - я буду дуже щасливий.
  7.  Видача грошей за обладнання в ремонті, купленого в іншій базі даних

Милість Божа буди з вами!

Посилаю тобі 1600 р. Півтори тисячі на друкування; а сто Тихіше на зубок. Нехай це його буде власність. Відсотки спочатку на іграшки, потім на картинки і книжки. Що на друкування - поклади в якесь кредитна установа, яке знаєш. Щодо терміну - міркуй, або нічого міркувати - краще покладеш безстроково, щоб мати свободу брати коли ні потрібно. З цієї суми треба надрукувати послання до Римлян і сплатити о. прот. Нечаєву за 1000 екземпл. відбитків послання, яке він тепер друкує - до Колоссаем [...]

Коли пришлю рукопис, покажіть її о. протоієрею, - і він приблизно зрозуміє, скільки вийде листів і скільки все буде коштувати. Якщо можна півтора заводу - півтора, а якщо ні, то один з чвертю (1500 прим.). Тільки щоб грошей вистачило, і на сплату за відбитки.

Заведи книгу і всі витрати записуй, щоб ясно було, що варто видання з усіма приватними витратами, не виключаючи і Ізвощиков, які беруться у справі друку. Загальний підсумок потім покаже, яку ціну слід призначити за книги. Треба не дорожче, швидше за розійдуться; але і в збиток себе не поставити, а для того потрібна детальна звітність. Гроші мені дано на прокат без відсотків. Їх треба буде або повернути дарователем або доставити, куди він призначить. Так перша справа наше буде скоріше вивільнитися від цих грошей. Коли б Бог благословив розпродаж послання до Римлян, так щоб нам і ці гроші повернути або частина їх, - і ще закласти фонд на видання наступних послань !!

Ось бачиш, як клопітно видавнича справа, і якого великого терпіння воно вимагає. Швидкого витрати в продаж і не чекай. Ну, що Бог дасть!

Варінька благословення - і Тихіше. Даруй їм Господь здоров'я! Благослови Господи всіх вас!

29 листопада 1878 р

При посилці штучок своєї роботи. Починається листування про друкування праць святителя |  При посилці рукописи для друку

Втіха по примусової відставки з посади |  Повчання шукає порятунку і молитовне правило їй |  Лист до рясоф. черниці Тамбовської губ. Кадомського Милостиво-Богородицького монастиря Софії Ніколаєвої Булатової |  Лист священика с. Анькова Володимир. губ. Алексію Орлову |  Лист до протоієрея С. Т. П. |  Листи до П. А. Б. |  Про боротьбу з духом хули і сумніви |  Про станах благодатного осяяння |  Лист до Преосвященному Никодиму (Бєлокурова) |  Листи до племінника А. Г. Говорова |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати