Головна

Саша ранок, 18.07.1999

  1.  Доброго ранку, пластівці і розлитий кави.
  2.  Сніданок, поданий нам на наступний ранок, був для більшості з нас прощальним, так як багато учасників повинні були встигнути на ранні рейси.
  3.  Сніданок, поданий нам на наступний ранок, був для більшості з нас прощальним, так як багато учасників повинні були встигнути на ранні рейси.
  4.  Коля Ранок, 25.07.1999

Хто такий Сіон?

Третій обранець королеви Безсмертя. Вогонь усвідомлений увійшов йому в серцеву. У Вчителі 90% справжнього вогню. Прийшов кінець пізнання буття.

До Свободі пройшли?

Тільки ти.

Але все за мною пройдуть?

Не всі, можуть впасти.

Він одягнений в чоботи і рукавички. Він їх знімає і одягає, коли захоче. Свідомість Вічності прийшло, щоб боротися з вами.

Це він? - Так.

А якщо я не буду битися?

Пізнаєш кінець.

А якщо буду битися? - Догляд.

А кінець чого, знанням?

Так. Прийдуть інші битися. Тобі просто так не дадуть сидіти.

Може що-небудь істотніше прийде?

Ви. Неявно.

Те, що ми сюди прийшли, випадково не викличе чогось?

Рух земної кори. Загальмувати можна, якщо вибрати правильний напрямок. Егрегор там, де ти.

Так чого воно буде запускатися?

Анатолій з тобою не прийшов. Пов'язаний.

Чим?

Покривами небуття. Якщо він почне рухатися, то буде рух земної кори.

Ну я трошки перейшов?

Для запуску вистачає. Сьогодні буде судний день для багатьох сутностей. Перерозподіл сил.

Права рука?

Кристаллизатор вбивств. Руйнуєш суті, і свої в тому числі, якщо неправильно дієш.

А чому воно з'явилося?

Для битви. Згорнулася. Використовується принцип смерті відроджень.

Чому я в тілі сновидінь не можу виходити?

Опущено Бафомета під ноги. Ще усвідомлювати Крапку Складання. Там заклали інформацію, щоб не зміг керувати тілом сновидіння. В Точці Складання є інформація, що дозволяє управляти тілом сновидіння. Якийсь гриб. Діагональний хрест. Тіло сновидінь має бути під серцем. Щільність напрацювалась внизу. Центр управління сновидіннями потрібно тримати за спиною. Є механізм поєднання підвищеного усвідомлення з центром управління сновидіннями. Використовується для часткового або повного догляду. Закрито центр каналу зв'язку з епіцентром подій на Землі, щоб ти не знав всієї інформації про Землю. Це зробив Бафомет, але почасти Рок. Рок не проникає зараз. Цей ь канал був порушений ще коли рухалися з Роком.

Для чого це робиться?

Гра богів з метою виграти бій. Хрест діагональний - порушення зв'язку з богом Всесвіту. Він буде проти, щоб ми пройшли. Потрібно зміцнювати свій канал, щоб його не міг ніхто порушити. Потрійний захист від часу, простору і хаосу. Оболонки можуть наростити. Треба виходити так, щоб себе вдосконалити, а не структури. Використовувати волю для очищення каналу. Те що було, структура залишиться.

Чи зможемо в матеріальному світі діяти, якщо ДНК усвідомлюємо? Що треба зробити?

Перебудова ДНК - це допомога. Але потрібен храм постійний.

А де його знайти?

Храм під небом.

Тут місце нормальне?

Місце хороше, бій велика. Вихід структур на новий енергетичний рівень. Порушений обітницю мовчання. Хтось прийшов і щось сказав. Віддає тобі якусь інформацію.

Ну і що ж тепер?

Інформація дається символами в видіннях.

Інформація 9-й кристалів?

7 розкручені, а 2 в повному обсязі. Може порушитися збір врожаю.

Що має бути?

Посиляться природні катаклізми. Перегрупування сил. Врата Вічності закриті. У нескінченний більше відкриються.

А до Свободи коли?

Відкрито на одну третину. Ти можеш керувати відкриттям.

Що зробити, щоб все було нормальним?

Більше сканувати.

Укол нескінченний зробити? Куди?

Ця енергія - каталізатор проходження нескінченний.

Я там вже був з весни?

Через Егрегор інформацію, щоб учні переробляли.

Що можуть нового сказати?

Вогонь даруй.

Кому?

Світ очищуй. Це буде тобі допомогу. У духовному плані даруєш сходження, перепаліваешь.

Удар зрозуміє твоє сознанье,

Коль буде прийнятий меч пізнання.

У Чорного Орла замість пір'я - кинджали і сипляться з нього. Прийшов перешкодити. Убий його желанье мстити за те, що не належить йому.

Цвіла земля, горів вогонь,

І незрозумілий був усім сон,

Того, хто дав свободу тим,

Чиє ім'я буде 7 емблем,

Що зберігаються на сході тієї зорі,

Що знаменує далечінь, вогонь і води.

Подій видно передзвін,

Його готує вам Сіон.

Щоб плисти в вогні річки вируючої,

Щоб знати всю правду, брехню про сьогодення,

Прикритий останній марш-кидок,

Щоб ви не бачили всіх зол витік.

Потім вогонь йде і світу

Чи загрожує перетворення - це диво,

Яке вибухає безсмертя,

В серцях йдуть по стежках не перший.

(Мається на увазі розвиток перший і останній).

Забувши всіх слів свої понятья,

Вони ховаються в обіймах

Того, хто був завжди йде

До Свободі, першості і сущим.

Ті сущі в вогні приховані

І волею, водою омиті.

Приховавши прихід вогню початку,

Весь світ зірка кінця скувала.

Четвірка вогненних друзів летить,

І з ними Прометей,

Щоб світ знову штовхнути в безодню

Плутанини - це Ліра.

Прикритий свідомостей перехід,

Того, хто 9 місяців живе,

Щоб не відкрився план битви,

Для всіх супротивників Преображення.

Зібрати і почистити всі канали - допомагає усвідомлення себе.

АПОКАЛІПСИС - ЦЕ СУТНІСТЬ

вечір

Зміна в структурі Апокаліпсису: 9-а заслінка знята.

Апокаліпсис - це сутність.

Носій новизни і руйнівник старих порядків. Прийде час, він повністю усвідомлює себе. Все, що буде перебувати в сфері його впливу - буде змінюватися частково, або повністю.

Змія покрила небо над вами. Тому і жарко, вона з півдня. Зміна в структурі вогнів, перестройка сутностей.

Тільки скажи йому (Толику) привіт. Більше я нічого не скажу. Він знає, хто я. Нагваль не повинен себе виявляти. (Анатолій, він же маг).

ДАО

19.07.1999

Змія наша; з Нілу (Південь - його розвитку) вийшла, збирає плоди. Птах вище і в глибинах. Дерево Безсмертя - змія. Змія в дещицю під ногами, збирає інформацію з мікросвітів, птиця - з макросвіту.

Дао Ти збираєш. Воно ближче до духовного світу, але використовується для створення матеріального світу. З однієї частинки з часом може вийти ціла Галактика, розростається. У Вчителі їх приблизно 10.000.000, основних. Але кожна частка різна, від Галактики до Універсуму.

Неля - 5700 частинок Дао такого ж рівня, але свої (займається вже близько 5 років).

Саша - 11000 - залежить від руху по світах.

Володимир Ф. - 2350

Юра - 9600

Оля - 25000 - через те, що в першому колі.

Іра - 37000

Діма - 15000

Коля - 10000

У битві частки можуть гинути. Неусвідомленість - можуть йти (неусвідомлені втрати). У битві їх потрібно використовувати обережно. В голові енергії тонше Дао, ними можна чистити, працювати. Для що йде їх (Дао) чим більше, тим краще. Фундамент - 100.000, тоді можна рухатися серйозно. При посвяченні Учитель інтуїтивно дає частинки. Але якщо учень втрачає Дао, то вони повертаються до Вчителя. Хто займається, у того за рахунок усвідомлення, руху, взаємодії з іншими частинками утворюються вони. Від взаємодії з інформацією Егрегор - особливо. Тому постійно усвідомлювати канал. Дао - не межа, є і інші частинки. Частинки з голови - створення нематеріальних світів, з них можуть утворюватися Дао. Правильне положення Точка Складання (за спиною, не нижче пояса) визначає напрацювання Дао. Управління частинками Дао неможливо без синхронізатора ідей (в голові), а розум руйнує цей синхронізатор, значить, немає кому їх збирати, об'єднувати. Об'єднання можливе при відсутності думок, ТВ-тюнерів на серце.

 ПРИЧИНИ ПОЯВИ ЛЮДИНИ НА ЗЕМЛІ |  Коля 21.07.1999


 БЛАКИТНА ПТАХ УДАЧІ |  Коля 24.06.1999 |  Коля 29.06.1999 |  вечір 3.07.1999 |  РАКОВИНА. ЛЕВАЯ БІК ГОЛОВИ |  ІСКРИ пізнання №5 |  Саша Х 6.07.1999 |  СЛОВО ВЧИТЕЛЯ |  Коля 15.07.1999 |  ХРИСТОС, АНТИХРИСТ, СУПЕРАНТІХРІСТ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати