Три кроки до злоби |  Радість впізнавання злоби |  Рівень понять людини і обсяг життєвого досвіду |  зібрані приклади |  Якщо страх притягує погане, то злість руйнує. |  школа страждань |  Роблячи гарне собі, Ви творите хороше для всього людства. |  відчуття реальності |  Куди поспішаєш, людина? |  Життєві цінності потрібно шукати |

загрузка...
загрузка...
На головну

Обгрунтованість і поверховість

Мені часто доводиться засмучувати людей, коли говорю їм, що всевідаючі зазвичай люди поверхневі. Більшість з них знають свій характер і в повсякденному житті вважають себе людьми з широким колом інтересів. Ці люди відчувають труднощі з виправленням життя издоров'я шляхом вибачення, так як у них не вистачає терпіння робити що-небудь грунтовно. «Такі, як я, теж потрібні!» - Кажуть вони в виправдання. Я не сперечаюся - так, потрібні, тільки ось результат відповідає виконану роботу.

«Мені дуже хотілося б, але, напевно, не зумію», - Каже хороша людина, а сам пригнічує в собі роздратованість. Якщо добре розберетеся в собі, то зумієте, але потрібно робити фізичні вправи. Життя - та ж школа, а в школі за невміння ставлять погану оцінку, і ви не будете встигати, поки не навчитеся.

Ґрунтовний людина може і не знати про себе, що він грунтовний, але все, що він робить, доводить до кінця. І якщо з ходу не виходить, то він буде намагатися, поки не вдасться. Він не кидається відразу шукати нові можливості. Він знає, що лише наполегливість призводить до мети.

Поверхневий людина перескакує з думки на думку. Він не вміє слухати співрозмовника, зате вміє говорити. Результат хоче бачити до початку роботи. Не бажає прислухатися до своїх почуттів, звідси невіра в результат своєї роботи. Не в силах логічно розвивати думку - міркувати не в його натурі, оскільки він визнає свою позитивність і заперечує негативність. Бачить помилки інших, а про свої навіть не замислюється - адже він хороша людина.

Наведені недоліки є основними стресами поверхневих людей, які чекають звільнення. Тоді Вам не доведеться сумніватися в силу прощення. Поверховість - жіноча риса, властива також тим емоційним людям, які шукають в житті легкого шляху.

Оскільки в своїй книзі я розповіла не лише про логіку духовного життя людини, а й про Вчення Христа про Прощення, то майте на увазі, що знання є правильним знанням тоді, коли воно діє на практиці.А на практиці воно діє у тих, хто зрозумів. Розуміє той, чий розум не заблокований. Розум блокується страхом мене не люблять. Любов не слід плутати з сексом. У кого цього страху немає, у того страх вже переріс в злобу «Все не так, як я хочу».

Прощенням купується життєвий досвід, або мудрість, якщо людина при цьому пропускає все через себе. Духовну роботу потрібно робити від щирого серця. Якщо цю роботу проводити, сумлінно покладаючись на розум, то в тілі від прощення не виникне фізично відчутного прориву енергії, не виникне звільнення, полегшення, поліпшення самопочуття.

«Віра повинна йти з серця, а не розуму, тоді вона є вірою, і лише тоді вона дієва», - сказала я колись давно одному іноземцю, який постійно підкреслював свою віру і духовність, тоді як сам хворів на рак. У той час я перебувала на початку свого шляху, і висунуті їм переконливі аргументи поставили мене в глухий кут, тому що я не була ще впевнена в собі. Цю коротку істину я вимовила так, що відразу зрозуміла - мені допомогли мої духовні наставники.

Ця людина не зрозумів моєї простої істини, однак у нього не залишалося часу чекати. Він заслуговував швидкої допомоги ще в цьому житті. Він був дуже начитаний, удосконалював свої знання на різних курсах, але складність його знань не вписувалася в просту структуру людського тіла і життя.

Він довго дивився на мене в упор, а потім його очі наповнилися сльозами. Він замовк, зіщулившись на стільці, глибоко задумався, потім різко випростався. "Ти права" - коротко сказав він. Настільки просту річ його раніше не вчили. Але розумна людина завжди сприйнятливий до нової мудрості навіть тоді, коли її висловлює більш дурна людина, ніж він сам.

Розум є властивість фізичного мозку. Зрозумівши суть віри, він піднімає людську сутність на новий, більш високий рівень.

Читання без роздумів - нісенітниця. |  Про прощення правильне і неправильне
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати