На головну

Аркан як метод настройки.

1.  I метод
  2.  I. ЗАГАЛЬНІ Методичні вказівки
  3.  I. Методичний інструментарій оцінки рівня ліквідності інвестицій забезпечує здійснення такої оцінки в абсолютних і відносних показниках.
  4.  I. Організаційно-методичний розділ
  5.  I. Статистичні методи побудови динамічних об'єктів технологічних процесів.
  6.  IDEF0-методологія моделювання бізнес-процесів
  7.  IDEF0-методологія моделювання бізнес-процесів

Основним підручником Магії, що є спадщиною цивілізації Ассуром (сефіротіческого Магія), є досі Священна Книга Тота, що дійшла до нашого часу у вигляді колоди карт Таро, і священного писання євреїв у вигляді книги "Тора". Ця книга має в своїй основі кам'яні скрижалі, принесені Мойсеєм з гори Синай (резервний варіант книги Тота, захований там єгиптянами перед навалою гіксосів і загибеллю Стародавнього Царства єгиптян). Однак тексти Старого Завіту вельми туманні. Десять заповідей по числу стикується з ідеєю десяти Сефір. У деяких шматках тексту проглядається опис Арканов Таро.

Так, історія з Адамом, яблуком і Змієм є словесний опис 6 Аркана (але Аркан Таро на 2-5 тис. Років давніші Тори). Туманне опис створення світу приблизно описує 1 Аркан. Однак езотерики, які досліджували Тору, говорили про те, що її текст зашифрований складним чином. Таке ж висновок дали і сучасні дослідники, які вивчали Тору за допомогою комп'ютерів. В результаті, на поточний момент найкращим і найбільш зрозумілим підручником Магії (наукової парадигми древньої цивілізації) є колода карт Таро. Але вона також зашифрована. Однак метод її розшифровки простий, як і метод читання святого письма єгиптян. Тут ми маємо справу з інтуїтивно зрозумілими символами (як в сучасній техніці). Для розшифровки Таро треба знати кілька базових понять, що передавалися усно (усна традиція) від вчителя до учня. Ці ключові поняття отримали назву "Ключики" і були записані в Біблії, за переказами, царем Соломоном (Ключики царя Соломона). Схрещені ключі в гербі Ватикану відображають претензію на знання (володіння) цієї усною традицією. Найважливішим Ключем є зображена в Таро фігура крилатого сфінкса (загадка сфінкса). Розшифровка цього Ключа дана в декількох магічних трактатах. Однак і сам цей символ розписується всередині 10А.

Взагалі, всі вказівки, пов'язані з картами Таро, слід шукати всередині самих карт. В принципі, проаналізувавши фігури Тарота, можна дешифрувати Гліфи (символи) самостійно, особливо якщо попередньо вивчити праці езотериків, тому що більшість з них спиралося саме на Таро (див. Мебіус, Успенський та ін.). Класичне трактування сфінкса Тарота (сфінкс у піраміди Хеопса не має крил і спочатку, скоріше, просто Лев (символ Сили або, в даному випадку, Місця Сили) виглядає так: лев і тілець розійшлися під 90 град. І утворили площину. Орел злетів вгору, позначаючи 3-мірний простір. Людське ж особа сфінкса (4-е тварина) позначає можливість для людської свідомості виходу за межі тривимірного свідомості. На цьому власне і базується ідея "тонких" світів, доступних для сприйняття в певних станах.

Крім сфінкса важливе значення в дешифрування Таро мають людські фігури, їх три види: чоловік, жінка і дитина. Тут маються на увазі три види свідомості, доступні людині: "Я", "чи не Я" і "Над Я". Мислення типу "Я" (гліф чоловік) - логічне мислення, пов'язане з роботою лівої півкулі і зав'язане на введені алгоритми поведінки (навчання). Це мислення пов'язане з аналізом ситуації, залежить від базової освіти і побудовано на методі аналогії і побудові асоціацій (цей процес протікає так само, як описаний, і цей об'єкт подібний до вже відомому). Це мислення пов'язане з Вішудха чакри (відбувається на цій швидкості). Мислення »не Я" відбувається на частоті Аджна Чакри (швидше мислення "Я") і позначається гліфом "жінка". Оскільки це мислення відбувається швидше, а мислення «Я» відбувається в теперішньому часі, то мислення »не Я" відбувається в майбутньому часі і називається евристичним. Воно спирається на здатність людини в цьому стані рефлекторно (не замислюючись) реагувати на події, які ще не відбулися (відомо як стан афекту і використовується в єдиноборствах). Спирається на роботу правої півкулі і не піддається логічному аналізу. У цьому стані люди роблять дивні, але правильні вчинки (якщо аналізувати розвиток ситуації в часі). Це мислення ефективне, але не стратегічне (як мислення "Я"), а тактичне (дає короткочасний виграш з можливим ураженням в цілому). Мислення "Я", навпаки, стратегічне (довгострокове планування), але може супроводжуватися тимчасовими невдачами. Результат роботи мислення "Я" сильно залежить від освіти та ерудиції (здатність використання відомої інформації), а мислення »не Я", навпаки, ефективніше працює у тих, хто не схильний до роздумів. Третій вид свідомості називається "Над Я" (гліф "дитя"). Цей вид свідомості базується на роботі обох півкуль і відбувається на частоті Сахасрара Чакри (найшвидшою). При такому мисленні весь ланцюжок втілень утворює єдине свідомість - егрегор (типу вулика), що володіє принципово іншими властивостями, ніж звичайне людське свідомість щодо Системи. Така свідомість відразу отримує доступ до будь-якої інформації, яка існує в Системі (інсайт - пряме знання). Люди, які мають таке свідомість, стоять за межами звичайного людського поведінки. Подібний стан практикують адепти тибетських сексуальних практик, коли через хорошу сонастройкі партнери утворюють єдиний організм з колективною свідомістю. Все Дерево Сефірот, в зв'язку з вищесказаним, можна розглянути як якесь інформаційний простір, розділене частотно і фазово на кілька областей. Тоді процес розвитку свідомості можна описати як експансію розуму в недосліджені області цього простору, взаємодії з ним (простором) і зміна (еволюцію) свідомості в ході цієї взаємодії.

Великі Аркан Таро і еволюція свідомості людини. |  Особливості Ритуальній Магії.

Егрегори 15 Каналу Верх. |  Егрегори 14 Каналу. |  Егрегори 13 Каналу. |  Егрегори 12 Каналу. |  Егрегори 10 Каналу. |  Егрегори 5 Каналу. |  Егрегори 4 Каналу. |  Егрегори 3 Каналу. |  Малькут |  Гебура |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати