Головна

Вправа: тематичні блоки

  1.  A) м'які очні яблука
  2.  CSS - Урок 8. Блоки
  3.  А. Основні блоки
  4.  Квиток №35. Вибір коефіцієнтів зміщення. Блокуючий контур.
  5.  Блоки заморожуються в осередках розміром 800х Х250Х60 мм.
  6.  Блоки маніфольдів СІН43
  7.  Блоки мороженої риби, встановлені в касети, зрошуються водою з зрошувального пристрою. верхні

Вивчіть виступу Зайнфілда і підкресліть його передумови по темі "аптеки."

"Минулого тижня я пішов в аптеку, щоб купити ліки від застуди, і був буквально приголомшити. До сих пір не можу прийти в себе. Там було шість сотень ліків, які ідеально мені підходить. Це діє відразу, а у цього тривалий ефект. А що мені потрібно, щоб відчути себе добре, зараз або потім?

"Ніколи не ловили себе на тому, що читаєте список інгредієнтів ліків в аптеці? '0,3 тетрагідрозаліна. Відмінне кількість.' Вони знають, що ми нічого не розуміємо Вони придумують нові слова. По телевізору завжди говорять, 'А тепер ще крапля ретціна.' І ми всі тут же зрадіємо «Нарешті-то ми отримаємо ще трохи ретціна».

"По телевізору завжди розповідають, як діє ті або інші ліки. У рекламі ми постійно про це чуємо. А моя улюблена частина, це коли голос за кадром каже« Це тіло людини ». І тіло - це просто контур, особи немає, рот відкритий . Ось так виробники ліків бачать споживачів.

"А потім вам розповідають про болеутоляющем компоненті. І він завжди екстра-сильний. Сили більше не існує, сильне знеболююче купити не можна. Тільки екстра сильна.« Мені потрібно екстра »« А що таке екстра? »« Екстра - це просто трохи більше. »

"Але деяких людей вже і екстра не влаштовує, їм потрібен максимум.« Дайте мені максимально сильний засіб. Дайте мені максимальну допустиму дозу. Уявляєте, наскільки мені боляче? З'ясуйте, що мене вб'є, і відніміть від цієї кількості зовсім трохи »

"І чому фармацевт постійно дивиться на всіх звисока? Що він про себе загордився?

'Відступіться, я працюю з таблетками. Негоже мені порпатися внизу разом з вами, жалюгідні людці. Я дістаю таблетки з великого бульбашки і кладу в маленький. А потім я наклеюю на нього ярлик. Це дуже складно."

Виникають проблеми при створенні тематичних блоків? Це може статися за однією з наступних причин:

- Ваш матеріал грунтується на історії. І після того, як ви закінчили розповідати, що сталося насправді, вам більше нема про що говорити.

a Ви недостатньо емоційно ставитеся до обраної теми.

- На цю тему можна видати тільки одну смішну жарт, а значить, це не дуже хороша тема.

a У вас творча криза.

Хороші новини: якщо ваша проблема - третій пункт, з нею можна впоратися. Два хороших способу - майнд меппінг і списки.

 День 20 Перевірка |  Майн-меппінг тим


 День 18 - аналіз виступу. Переробка матеріалу. |  Позбавляйтеся від історій |  Вправа: Історії |  THOMAS TAILARINO |  J A Y LENO |  Як вибрати актуальні теми |  Вправа: Знаходження актуальних тем |  Вправа: розмова по темі |  Увага: стрьомні прийоми! -Предпосилкі |  Свою точку зору в виступах |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати