На головну

Вправа: Історії

1.  III. Розвиток культури та історії дає фактичні докази, що підтверджують, що людський рід виник в Азії
  2.  V. Загальні міркування про історію цих країн
  3.  V. Що говорить найдавніша писемна традиція про початок людської історії
  4.  VI. Загальні роздуми про долю Рима і його історії
  5.  VI. Що говорить найдавніша писемна традиція про початок людської історії. продовження
  6.  VII. Загальні міркування про грецьку історію
  7.  XVII ст. в історії Росії (після Смути): характерні риси розвитку.

Ця вправа демонструє різницю між історією і передумовою.

Історії можна перетворити в теми для стендапа якщо відкинути сюжет історії (те, що відбувалося насправді) і сконцентруватися на пошуках передумов (суті історії). Прочитайте цю історію і спробуйте знайти в ній тему.

"Якось я разом з дружиною дивився футбольний матч, і зрозумів, що вона ні чорта не розуміє в грі, тому що в якийсь момент вона мені сказала, 'А навіщо номер 78 постійно плескає по дупі номер 22?' Вона вирішила, що вони геї. Я їй відповів «Це просто означає, що він добре зіграв», а вона така «Ні, між ними явно щось відбувається, я думаю, номер 88 ревнує! '"

Тема історії ________________________

Ви помітили наступне?

- Добиратися до смішний частини доводиться дуже довго.

- В історії є тільки один смішний момент.

- Історіям бракує емоційної складової.

- В історіях використовується минулий час.

- У підводці використовуються слова «я» і «мій».

Тема цієї історії - не "футбол», як могло б здатися, а «жінки бачать все зовсім по-іншому». Передумова для цієї історії могла б бути такою «Жінки мислять тільки категоріями відносин. Для них все - відносини ». Ось та ж історія, перероблена під стендап формат.

"Жінки мислять тільки категоріями відносини. Я дивлюся футбол, заходить дружина, бачить як один гравець плескає іншого по дупі, і перше, що їй приходить в голову - у них любов, [Відіграш дружини] 'Номер 22 і номер 78, здається, так близькі.' А коли я дивлюся баскетбол, вона запитує 'А Шак і Коуб ладнають один з одним? Схоже, вони закохані по вуха. ' Для жінки все - відносини, [Мікс] Вона буде милуватися заходом і все одно скаже «Ой, дивися, як пристрасно сонце цілує океан»

Позбавляйтеся від історій |  THOMAS TAILARINO

жартуєте чесно |  PAUL MOONEY |  День 13 Перевірка |  Каже професіонал - Бет Лапідес |  Кажуть професіонали - Девід Бреннер |  Увага - стрьомні прийоми! -Завершающіе Фрази, яких треба уникати |  Вправа: Вчіться користуватися моментом |  BRANDY NIGHTINGALE, перший раз на сцені |  Каже професіонал - комік Грег Прупс |  День 18 - аналіз виступу. Переробка матеріалу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати