Нові старі походи до торгівлі на ринках |  Основні принципи короткостроковій торгівлі |  Позиція закривається негайно, коли сигнал, за яким відкривалася позиція, скасували, або змінився на протилежний. |  Позиція закривається негайно при досягненні рівнів, подолання яких є сигналом розвороту руху. При цьому можливий розворот позиції в зворотну сторону. |  Етап. Розбіг. |  Етап. Набір висоти. |  Етап. Підготовка до роботи |  Етап. Супровід відкритої позиції |  Деякі загальні принципи і правила при торгівлі коливаннями |  Для покупки (для продажу - навпаки) |

загрузка...
загрузка...
На головну

Підготовка до роботи

1.  IX. Підготовка вчителя і підвищення кваліфікації вчителів
  2.  Аналіз даних і підготовка заключної доповіді
  3.  Аналіз даних і підготовка заключного звіту
  4.  Армія. Підготовка до військової служби.
  5.  Арсенал і фізична підготовка
  6.  БЕЗПЕКА ПРИ РОБОТІ НА металообробне обладнання
  7.  Останнім часом він став залучати до своєї роботи Наль, Миколи і Алісу.

В першу чергу, вас, звичайно, цікавить, які тактики, методи і прийоми я використовую, як аналізую ринок і старалися отримувати прибуток там, де 90% трейдерів втрачають гроші. Дійдемо і до цього, а почнемо з ранкової зарядки. Саме з неї "ненависної" починає свій день професійний трейдер. Якщо у Вас не вистачає сили волі, щоб, наприклад, кинути палити і присвятити хоча б півгодини своєму улюбленому організму, краще не вступайте на хиткий грунт світу ринків, удачі не буде. Це - своєрідний тест для мене - зумів змусити себе холодним мокрим вранці вибігти з будинку і зробити пару кіл навколо кварталу - значить зможеш утримати себе в руках і при торгівлі. Не зміг, залишився ніжитися в ліжку - день пропав, краще до терміналу, не підходь.

Трейдер повинен вставати раніше, годині о 7, це тим більше приємно, що ніхто його до цього не примушує. Але ринок не чекає. "Продертися" очі до 11 години, включивши комп'ютер і побачивши рух ринку, вступати в нього вже не можна. У ньому (ринку) треба вже бути ще пару годин тому чи пропускаємо цей день.

Ну добре, пробіглися, попили кави, і бадьорі сіли за роботу. З чого починаємо? Я відкриваю насамперед денні графіки і просто розглядаю їх. В результаті цього розглядання я повинен зрозуміти головне - напрям рух ринку. (В одній з попередніх розсилок я давав визначення напряму тренда і напрямки руху. Прошу їх не плутати. Тренд - більш довгострокове поняття, більш "глобальне", чи що. Його наявність і напрямок визначається базовими фундаментальними причинами, співвідношеннями процентних ставок, станів економік і пр. Рух - це більш короткостроковому поняття, але і більш сильне. Якщо можна працювати проти тренда в напрямку руху, то проти руху, навіть по тренду, набагато ризикованіше, і цього робити не раджу).

Я підкреслюю наступний момент - напрямок тренда і напрямок руху, я визначаю по "чистим" графіками, без всяких там індикаторів і осциляторів. Взагалі то їх відразу видно, і навіть Ваша п'ятирічна дочка відразу може сказати, куди в даний момент рухається ринок. Друге важливе завдання при розгляданні графіків - не утворилася чи яка був сильна фігура, готова "вистрілити". Це - класичні трикутник, голова плечі (взагалі - то це остання за силою в моєму арсеналі фігура), подвійне дно, деякі специфічні фігури - подвійне РЕПО Ді Наполі, ще деякі, про них я розповім свого часу.

Тепер - найважливіший момент - визначення важливих рівнів на сьогоднішню сесію. Це, по - перше, максимум і мінімум попереднього дня. Далі я "спускаюся" на менший масштаб - 6 часовік і часовік (дрібніше ніколи не дивлюся), і визначаю лінії каналу, а також рівні попереднього "коліна" (це видимий низ і верх) попередньої хвилі. Потім - рівні Фібоначчі, точніше - їх модифікація - рівні Ді Наполі. Всі ці рівні (значення) акуратно записую в блокнот.

Є ще цікаві рівні, про які чомусь - то в літературі майже немає інформації, це так звані центри обертання. Тут буде трохи арифметики. H1, L1, C1-ціни максимальна, мінімальна, закриття вчорашнього дня
 H, L максимум і мінімум, досягнуті сьогодні.

Обчислюється центр обертання так P = (H1 + L1 + C1) / 3
 Тоді Опір 1 рівня R1 = 2P -L
 Підтримка 1 рівня S1 = 2P - H
 другого рівня
 R2 = P + (H - L)
 S2 = P - (H - L)
 І третього
 R3 = R1 + (H - L)
 S3 = S1 - (H - L)

Найпростіша тактика з використанням цих рівнів - якщо ціна піднялася вище центру обертання - відкриття довгої позиції (покупка) із захисним стопом на рівні центру обертання. Нижче - відкриваємо коротку позицію (продаж).

При подоланні ліній підтримки - опору - перенесення захисних стопів і "підтискають" прибуток стопів на ці рівні.

Природно, при досягненні всередині дня нових максимумів і мінімумів ці рівні перераховуються.

Але я їх використовую для інших цілей, про що буде йти мова нижче.

В результаті я маю цілий набір рівнів, які мені знадобляться при плануванні торгівлі на сьогоднішній день. І це - основа моєї торгівлі. Я не використовую, або майже не використовую, індикатори і осцилятори. Повторюся - це не означає, що так і треба робити, це я так роблю. Сполучення, наприклад, лінійної MACD зі стохастики або RSI дають часто дуже хороші, сильні сигнали, і багато трейдерів досить успішно їх використовують.

Решта півгодини я присвячую перегляду інформаційних сайтів, щоб зрозуміти, що сталося в світі, що може статися, яке настрій і переваги учасників ринку щодо цікавлять мене кросів. Для цього використовую кілька інформаційних сервісів, деякі російськомовні я вже наводив в розсилках, ось вони -
 Новини он - лайн від Телетрейд
 Новини, аналіз, прогноз

Приклавши порівняно невеликі зусилля, Ви самі зможете "накопати" в Інтернеті безліч посилань на інформаційні ресурси.

Що я повинен отримати в результаті перегляду цих матеріалів? Звичайно, розклад виходу важливих економічних новин і звітів. Якщо в цей час буде відкрита позиція - бажано знаходитися поблизу від комп'ютера і відстежувати ринок. При даних, сильно відрізняються від прогнозованих, часто бувають значні кидки цін, або навіть перехід на новий "енергетичний рівень". Треба, звичайно, постійно відстежувати і інші події. Наприклад, вже традиційно, при якому - ні будь вибуху в Іраку долар припадає. (Не будемо мучитися етичними питаннями, не ми з вами все це затіяли, світ так влаштований). Припадає долар по відношенню до всіх валют, якщо, наприклад, Президент США залишає свою країну. Великий вплив на ринок роблять виступи Грінспена - керівника їх центробанку, тим більше, що він говорить, як наші партійні працівники в минулому або прем'єри в недалекому минулому, можна і так тлумачити, і сяк. Не лякайтеся, що все це складно і незрозуміло, просто читайте новини, і дивіться на реакцію ринку, через півроку ви цілком будете в змозі розуміти, чим живе і рухається ринок.

Тут же я знаходжу і виписую в свій блокнот скупчення стопів, скупчення бидов (ордерів на покупку) і офера (ордерів на продаж), опціонних бар'єрів. Все це стане в нагоді. Ось і все, попередній аналіз зроблений, тепер приступимо до плану роботи на сьогоднішній день.

Мої дослідження механічних торгових систем (МТС). деякі висновки |  рівні ДіНаполі
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати