Не жіноча це справа? |  Нарешті - то, що ж таке Forex? |  Як здійснювати операції на ринку Forex |  Крос-курси |  Терпіння і професіоналізм |  Forex зсередини |  Основні технології роботи брокерських фірм 3 і 4 груп |  Куди ж податися? |  Біржові накази (ордери) |  Банки, платіжні системи |

загрузка...
загрузка...
На головну

Що робити?

1.  Значення "Що робити?" в історії літератури і революційного руху
  2.  Інфінітів- невизначена форма дієслова, відповідає на питання що робити? або що зробити? Показником інфінітива є частка to.
  3.  Отже, що робити ???
  4.  Коли може виникнути необхідність в лінійної (квадратичної) інтерполяції? І як це зробити? Основні формули лінійної (квадратичної) інтерполяції?
  5.  Коли може виникнути необхідність в лінійної (квадратичної) інтерполяції? І як це зробити? Основні формули лінійної (квадратичної) інтерполяції?
  6.  Можу, звичайно, але що ти там без мене будеш робити? Я поки в безстроковій відпустці.
  7.  Чи можемо ми згадати колишні життя своїх душ? Чи є сенс це робити? Чи всі свої життя ми можемо згадати?

Суспільство добре попрацювало над нами і зуміло від народження, в дитячому садку, школі, інституті і на роботі вселити нам масу неправдивих, хибних уявлень про життя. Ми живемо в вигаданому світі. У світі, де все не так, як показують по телевізору, пишуть у газетах і розповідають на лекціях в університетах. Кожен з нас, народжений вільним, згодом виявляється в міцної, багатошарової "клітці" шаблонів, стереотипів, заборон. Після цього всі дії людини можуть відбуватися тільки в межах цієї "клітки". Людина старанно здобуває знання, які необхідні йому, щоб дорожче продати свій творчий хист, час, фактично більшу частину життя, роботодавцю, все життя працює, отримуючи найчастіше гроші. Це, з точки зору суспільства, морально, правильно. Це називається жити, як усі. Але наскільки вразливий така людина! Так важко знайти роботу, відповідну досвіду, кваліфікації, так легко можна її втратити. Фірми, фірмочки, в Росії з'являються і руйнуються не по роках, а по днях, яка вже тут кар'єра і стабільність! Все життя більшості людей нагадує нескінченний біг по колу.

Все, що ми робимо, - не те і не так. І відбувається це через нашу розумової лінощів і небажання відмовлятися від звичних, неефективних шаблонів і стереотипів. Насправді, ми всі дуже ліниві. Дуже легко буває робити тупу, важку фізичну або інтелектуальну роботу і дуже важко подивитися на себе исследовательски.

вступ |  А чи зможу я? Чи вистачить освіти?
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати