Головна

Кінь в пальто

  1.  ЗУСТРІЧ З КЛІЄНТОМ У бордовий ПАЛЬТА
  2.  Підібрати вказане число картинок, на яких зображені предмети, об'єднані родовим поняттям (1 кофточка, 1 плаття, 1 пальто - всього 3 предмети одягу).

Розперезалися без пастиря Михайла, з посохом залізним, злі вівці Ізраїлеві - юдеї перестали боятися богів, як боялися раніше. Вони просто задовбали Яхве своїми приколами, злодійством, несплатою податків, святий непідробною простотою і безглуздій філософією. Вони змушували навіть голодувати його і його побожніков. З кухні і складів, тащілось все; продукти, м'ясо, посуд, різне обладнання (хоча вже перестали робити посуд із золота).

? 2Пар.4: 16 і горнята, і лопатки, і вилки, і всі їхні речі поробив Хірам-Авів цареві Соломонові для Господнього дому з полірованої міді. ?

Якось повернувшись з Індії, Яхве знайшов їдальню в повному розгромі. Коли починали шукати вкрадені виделки, рукомийники і тази, євреї сказали, що її вкрали на металобрухт подільники з Вавилона-2.

? 4Цар.25: 13. А мідяні стовпи, що в Господньому домі, і підстави, і мідяне море, що (було) в будинку, халдеї поламали, і віднесли їхню мідь до Вавилону (2). ?

Спочатку Господь ще якось тримав себе в руках, намагався з'ясувати все, намагався зрозуміти, розібратися по-хорошому.

? (Мал. 3: 6-10) Бо Я - Господь, не змінююся, тому ви, сини Якова, не будете знищені. 7. З днів ваших батьків ви відступили від уставів Моїх і їх не стерегли зверніться до Мене, і я звернуся до вас, говорить Господь Саваот. Ви скажете: «У чому повернемось?» 8 Чи можна людині обкрадати Бога? Мене ж ви обманюєте. Скажете: «Чим ми Тебе обманили?» Десятиною і приношеннями. 9 Прокляттям ви прокляті, а ви весь народ - обманюєте Мене! 10. Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб була в Моїм їжа, і хоча в цьому Мене випробуйте, промовляє Господь Саваот (плачу він безсилля). (Мал.2: 1-17) 17 ви мучите Господа словами вашими (прикидаєтесь дурників) і говорите: «Чим ми мучимо?» Тим, що говорите: «Кожен, хто чинить ЗЛО, добрий у Господніх очах, І Він у них уподобання », або:« де Бог правосуддя? »(А я хто? Кінь в шкіряному пальто? !! - кричав Яхве. - Ви дискредитуєте мене бидло, перед народами, які я не підкорив, підриваєте мій авторитет, - знайшли пацана!). ?

Євреї доводили його до істерики, видаючи його плани кому не попадя. Багато прикидалися його пророками, несли всяку нісенітницю, вони грали в зіпсований телефон, заробляючи шекелі і авторитет. Ні, це відбувалося не тому, що євреї не люблять Яхве, немає, просто натура така, і характер не цукор.

? (Іер.23: 29-38) 29. Слово Моє, що не таке, як огонь, говорить Господь, і не таке, як молот, розбиває скелю? 33. Коли запитає тебе, цей народ, чи пророк, чи священик: «Яке то Господа?», То скажи їм: «Яке (таке) тягар?». Я покину вас, говорить Господь (злі ви, піду я від вас) ». 34. Якщо пророк, або священик, або народ скаже: "тягар від Господа», Я покараю того й його дім. 35. Так говорите, один одному, і брат - брата: «що відповів Господь?» Або: «що сказав Господь?» (Що стосується військового; зрозумів, так точно ...). 36. А цього слова: «тягар від Господа», надалі не вживайте: бо тягарем буде такій людині слово його, тому що ви перекрутили б слова Живаго Бога, Господа Саваота, нашого Бога. 37. Так пророкові: «що відповів тобі Господь?» Або: «що сказав Господь?» 38. А якщо ви ще будете говорити: «тягар від Господа», то так говорить Господь: за те, що ви кажете слово оце: «тягар від Господа», тоді як Я послав сказати вам: «не кажіть тягар від Господа». («Тьху, язик заплітається, і голова йде обертом від вас зарази, не можу дивитися на ваші пики», - кричав господь). ?

Яхве став випивати ще частіше, кричав: «Збоченці, педофіли, козо ... тёри!», А їм хоч писай в очі, їм все божа роса (і знаєте, такими наївними, люблячими очима; блим-блим).

Яхве, остаточно розлютившись, посилає за допомогою до Посейдону і пекельним фахівцям, за скіфами синами Пандори, з шашками і луками. Якось перенервувавши в черговий раз через якийсь прекрасної Олени, він починає сварку. Він захотів її отримати, але інший олімпієць теж її хотів, казав мовляв, дружина. Узурпатор Яхве, сумує за втраченим Зброя та друга Михайла, він впивається раптом стала цілковитої влади над світом, (руйнує столицю Фракії, своїх же подільників) і починається Троянська війна. Нарубали тоді вони не мало дров, все боги пересварилися і побилися, олімпійці втрачали сили і технології. Радісні зубастики, користуючись моментом, псували всіх баб без розбору. У асів, у яких діти не блищали здоров'ям і чистотою, стали народжуватися носаті, волохаті, очкасті звіря. Дуже серйозно, зубастики обпиляться і скіфські племена, підвищивши їх злобнологіческіе якості, дівчата чомусь завжди охоче віддавалися в'юнким, багатеньких і страшненькі дядечко, псуючи породу своїх кланів. Зубастики вічно щось відгвинчувати, крали і підпалювали, перетворюючи дуже цінну апаратуру Рейху в мотлох. Вони завжди знаходили виправдання, плакали і голосили, мовляв, з раю прогнали, працювати змушували, у бога від жалю до своїх діток, накочувалися сльози, все ж не чужі - свої. І Яхве вирішує для виховання своїх хренотрясов (поцанов) найняти непокірних скіфів-вихователів за золото Рейху, так скіфи могли вже не прийти (зубастики підвищили у воїнів жадібність, «відгризли» безкорисливість), вони стали більш практичними. Я розповім про криваву роботі, що скіфи виконали на територіях Малої Азії, і всього Близькосхідного регіону, рядками з Біблії та інших джерел. Але спочатку ще трохи розповім про легендарного народі, що зіграв таку велику роль в створенні нинішньої цивілізації, - несправедливого і нещасного світу, де ЛЮДИНА ЛЮДИНІ - ВОВК, а юдейство у всіх його проявах є чеснотою і основою богоугодного порядку.

 Вбивство або прощай Зброя! |  вершники пекла


 Боротьба за Молот або, хто в домі господар? |  страта Єгипту |  НЕ - ХЕР - РА !!! |  Улюблені діти Диявола або Єврейський погром Миру |  Що ж вірите в нього. |  Земні бабаї, - хто вони? |  багатство |  У кого-небудь є ще єврейське питання? |  Імена бога і його половини |  Богатирські хати |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати