Частина 1 |  частина 5 |  Частина 6 1 сторінка |  Частина 6 2 сторінка |  Частина 6 3 сторінка |  Частина 6 4 сторінка |  частина 8 |  частина 9 |

загрузка...
загрузка...
На головну

частина 3

1.  Dolom 1. Asnacal 'asavans. (Частина 1. Початок війни).
  2.  Dolom 1. Asosadas Asaragt (Частина 1. Облога міста).
  3.  Dolom 2. Asnokot pjer Aspikstipi (Частина 2. Ніч перед нападами).
  4.  Dolom 3. Ipisjetjelas askobor (Частина 3. Останній бій).
  5.  I частина
  6.  I частина
  7.  I частина.

Спостерігає кілька тижнів наше життя протікала як затишна повсякденність і була дуже приємна після всіх тих пригод, що випали на нашу долю з моменту знайомства. Айс кілька разів запрошували в магазин Попа, і була, як він говорив, щедро винагороджена за свою працю. Слава про неї як про відмінний механіці поширювалася так швидко, що мені здається, вона дивувалася, чому це не відбулося з нею кілька років тому, коли вона намагалася зробити таку ж кар'єру, але постійно наштовхувалася на невдачі. Які в результаті привели її в лапи Моба і надали нам можливість познайомитися в болоті.
 Все-таки я рада, що все сталося саме так, тому що, якби вона не потрапила до в'язниці, ми б так ніколи і не познайомилися. Жахливо, звичайно, відчувати радість від чийогось темного минулого, але я завжди чесна сама з собою, і це почуття радості БУЛО, і якби мені довелося віддати за нього свою руку, я б зробила це.
 Незважаючи на стійкі заперечення Рубі, Айс витрачала частину свого заробітку на їжу і деякі дрібниці для нашої господині, відкидаючи будь-які заперечення, які Рубі мало кричала їй у вухо. Вона проявляла неймовірне терпіння до Рубі, яка, смію припустити, часом була дуже уїдливим. Не знаю, що призвело їх до взаєморозуміння, але, чим би це не було, я була дуже рада.
 Ми проводили багато вечорів біля каміна, де відкрився ще один з талантів Айс - малювання. Вона просила мене закрити очі і описати будинок, який я знала; з олівцем і альбомом, купленими в універмазі, вона втілювала в життя те, що було у мене в голові. Деталі були настільки правдоподібними, що я не могла не дивуватися, і це приводило мене в замішання. Після цього я вірю, що, можливо, вона дійсно вміла читати думки.
 Єдиним, що затьмарювало цю ідилію, було те, що ми спали в різних кімнатах. Це відбувалося не через Рубі. Ні, вона зайшла так далеко, що запропонувала нам свою кімнату - єдину, настільки велику, щоб вміщати в себе не одну ліжко. Швидше, це було моє впертість - дурне впертість, як називала це моя мама, коли я діяла їй на нерви, - то, що тримало нас порізно. Останній раз ми займалися любов'ю в мисливській халупці, з тих пір - ні разу. Мої гормони скаженіли з цього приводу цілими днями. Я вже подумувала про уікенд в Срібної сосні, виключно для того, щоб знову обійняти Айс. Але постійно відкладала цю затію. Так само, як і Айс не шукала ніяких способів до зближення, чого я зовсім вже не розуміла. По крайней мере, тоді.
 І коли починався вечір і ми йшли спати в різні кімнати, закриваючи за собою двері, у мене було таке відчуття, ніби я знову потрапила до в'язниці. Тільки ця в'язниця була створена моїми власними руками.
 І починалися нічні кошмари.
 Днем я кілька забувала, що Айс, а, отже, і я - втікачі, і від цього, безсумнівно, ще більше впивалася свій свободою. Але в нічній тиші, коли кошмари минулого виходили з сумовитих тіней, в моїх снах з'являлося щось, чого не дозволено було з'являтися в реальності.
 Часто я прокидалася в холодному поту, загорнута в мокре простирадло, стискували мою груди, і дихала так, як ніби пробігла марафон. Я лежала без сну з колото як у кролика серцем, чекаючи звуків сирен, стуку в двері, що звіщає про прибуття поліції. Я намагалася відігнати ці думки геть, але нічого не виходило. Вони залишалися і насміхалися з мене з усією своєю яскравістю і безапеляційного правдою.
 Багато разів в найстрашніші свої ночі я хотіла закричати, але крик залишався в полоні моїх губ. Я чула, як моя двері тихо відкривається і входить вона, дбайливо обіймає і гладить по волоссю, проганяючи моїх демонів. Тільки в ці ночі я могла вислизнути в сни без сновидінь, заспокоєна тим, що вона в знаходиться поруч - жива і реальна.
 Навіть донині ми уникаємо розмов про ці ночах. Якимось чином вона завжди знала, коли я найбільше потребувала її підтримки, і відразу виявлялася поруч, віддаючи мені свою турботу і любов.
 Я підозрюю, що вона знала, які демони відвідують мене ночами. Вважаю, що вони відвідували і її теж. Але можливо, якщо ми будемо протистояти їм разом, нехай і не кажучи про них вголос, вони залишаться тільки нічними примарами, які ніколи не вийдуть зі своїх печер на денне світло.
 Можливо.

* * * * * *

Одного разу, суботнім весняним ранком я прокинулася з відчуттям щасливої ??передчуття. Після кількох палких дискусій з парою яскравих аргументів і фінальним примиренням з приводу наших мізерних фінансових ресурсів, ми вирішили зробити цю суботу вдень закладки першого каменя нашого майбутнього будинку.
 Після ретельного огляду колишнього фундаменту, Айс проголосила його невідповідним для нового будинку. Сніг і вода послабили його в декількох місцях. На протязі декількох днів, приходячи з роботи, вона запекло працювала киркою, розбиваючи шматки бетону і очищаючи місце для нового фундаменту.
 З посмішкою на губах я скочила з ліжка і, швидко озирнувшись, закінчила ранковий туалет, одягнувши короткі, казна-як збережені, шортики і футболку. Вийшовши з ванни, я зовсім не здивувалася, побачивши радісно усміхнену Айс в коридорі. Вона виглядала фантастично в коротких шортах і чорному топі, який чудово підкреслював її фігуру. Багато днів важкої роботи відточили і без того красиве тіло, і я пожирала її очима, як робив би голодуючий, побачивши перед собою немислимо смачні страви.
 Скоротивши відстань між нами, вона обняла мене і, нахиливши голову, легко захопила мої губи в поцілунку повільно палаючої пристрасті. Я обняла її за талію і підтягла ближче, насолоджуючись відчуттям близькості. Господи, як же чудово було відчувати її любов до мене.
 Через кілька миттєвостей вона відхилилася від мене, продовжуючи тримати за руки і посміхнулася. Срібло її сяючих очей осяяло темний коридор.
 «Чи готова?»
 У мене закрутилася голова.

"О так".
 Я схопила її за руку і спробувала затягти в свою спальню, не піклуючись в той момент ні про що, навіть якщо б сам Папа Римський спав у сусідній кімнаті, - настільки вона була потрібна мені. Але тут же була зупинена швидким ривком за руку, через що розгорнулася до неї обличчям, на якому без зусиль можна було прочитати розчарування.
 В її очах засвітилися пустотливі вогники.
 «Я мала на увазі наш будинок ..."
 «Ах, це ...»
 Я зітхнула і підійшла ближче. На її руці я помітила пульсуючу жилку, яка так і просилася, щоб по ній провели мовою, відчуваючи биття серця.
 "Прямо зараз?"
 «Прямо зараз», - підтвердила вона, і, нахилившись, поцілувала мене.
 «Але ...»
 «Чим швидше ми побудуємо наш будинок, тим швидше ми продовжимо те, що почали тут, мій Ангел».
 Така перспектива стала хорошим стимулом для нового рекорду з подолання маршруту «бігом-з-залу-через-будинок-і-у-двері».
 Рекорд, який, схоже, не побитий досі.

* * * * * *

Мої пальці барабанили по даху вантажівки, який Айс якось пригнала з роботи.
 «Він ув'язався зі мною до дому» - лукаво усміхнулася вона.
 Це була потворна полукровка, зібрана по частинах зі сміття з легкових машин і вантажівок, які іржавіли навколо майстерні Попа. Поп дозволив їй зайнятися двигуном, і коли машина запрацювала, вона обміняла її на пару днів безкоштовної роботи на Попа. Поп, не будь дурень, миттєво погодився.
 По крайней мере, Айс розповідала про це саме так. А мені так і не вистачило духу запитати про це самого Попа.
 «Давай, Айс! Різдво настане раніше, ніж ти прийдеш! »- Не було необхідності підвищувати голос, я знала, що вона прекрасно мене чує.
 Через мить Айс повільно вийшла з дому, крутячи в руках ключі і посміхаючись точь-в-точь як кіт, який впіймав канарку. Іншим разом, мабуть, я б їй натякнула про це, але зараз мені шалено хотілося скоріше приступити до процесу. Я занадто довго і важко наближалася до цього дня, щоб дозволити самовдоволення подруги зіпсувати мені задоволення.
 Божевільне.
 Намагаючись відкрити пасажирські двері, вона мене трохи зачепила, і я вже було зібралася сказати ущипливо з цього приводу, як вона раптово завмерла і стала напружено прислухатися.
 Настільки знайоме видовище. Уже й не знаю, скільки разів я його вже бачила: «Що?»
 Зачепивши мене ще раз, вона розвернулася і попрямувала до невеликого пагорба, відділяв нашу власність від володінь Рубі. Згораючи від цікавості, я пішла за нею ".
 І ледь не врізалася в її спину, коли вона зупинилася біля невеликого узвишшя. Виглянувши з-за неї, я теж зупинилася. Моя щелепа поповзла вниз.
 "Я вважаю. Мені здається, у мене глюки », - я протерла очі, потім кілька разів моргнула.
 Картина переді мною не змінилася. Ні на йоту.
 «Значить у обох», - відповіла Айс кам'яним голосом.
 Звук наших голосів привернув увагу якоїсь людини. Він обернувся з широкою усмішкою на обличчі. Це був Поп, одягнений в комбінезон для брудної роботи і товсту куфайку.
 «Доброго ранку, ха? Вчасно ви прокинулися. Ми вже подумували починати без вас ».
 Поки я судорожно міркувала, що ж сказати, його усмішка стала ширше.
 «Кішка проковтнула твої губи?»
 "Що тут відбувається?"
 «Ніколи не бачили, як будується комору?» - Запитав він.
 Стало тихо.
 «Він говорить по-англійськи?» - Запитала я Айс куточками губ.
 «Ні».
 Я хотіла відповісти, але зрозуміла, що вона говорила не мені.
 Труснувши головою, Поп зняв свою шапочку-ковпачок і риссю підбіг до нас.
 «Вибачте, що ось так на вас це вивалюємо. Я намагався сказати їм, щоб почекали і спочатку запитали вас, але ... »- він знизав плечима. «Тут так зазвичай все і робиться. Якщо вже півень в дупу клюнув, то всі починають носитися і не зупиняться доти, поки справа не буде зроблено, і чорт з ними, з наслідками, ви вже вибачте мій французький ».
 Я ущипнула себе. Було боляче. Значить, це був не сон. Значить, нас викрали інопланетяни.
 Я з виразом, яке буває тільки у неофіта, який намагається вивідати у свого Вчителя сенс життя, перевела погляд з Попа на Айс.
 Коли за цим нічого не послідувало, я прочистили горло, і подивилася в дві пари уставившихся на мене очей. "Хто-небудь може мені пояснити, що тут відбувається?"
 Через мить, Поп кивнув і махнув рукою групі людей, що стояли нижче і безуспішно намагалися підслухати, про що ми говоримо. Піднявши брови, я перевела погляд з них на Попа. «Люди у нас не вміють говорити« спасибі »», - пояснив він: «У всякому разі, словами. Вони дякують вам таким чином, розумієте? "
 На жаль, відповіддю йому було сказане хором "немає". На моєму обличчі і раніше було написано подив.
 Він зітхнув, потім спробував ще раз. «Вони хотіли допомогти вам побудуватися. Подякувати вам за порятунок хлопчика ».
 Нарешті!
 «Нам не потрібна вдячність», - сказала Айс як і раніше байдужим тоном. Вона виглядала розгніваної, і на цей раз я могла зрозуміти чому, незважаючи на те, що городяни явно не хотіли образити нас своїм жестом. Я знала, як вона жадала сама побудувати цю хатину, власними руками створюючи щось з нічого.
 Сказати по правді, я розділяла її бажання.
 «Я намагався сказати їм це, намагався сказати, що буде краще, якщо вони спочатку запитають вас», - він похитав головою: «Вони - хороші люди, хоча іноді бувають впертішими осла». Він знову махнув у бік натовпу. «Що стосується Клейтона Додда, він дійсно відмінний тесляр; він і його батько - обидва вже давно тут теслювали. І Mері Лінч - відмінний місцевий електрик. У сім'ї Дрю є своя власна арматурна компанія, яка забезпечує більшість міст в окрузі ».
 Він знову подивився на Айс, благаючи очима про поблажливість.
 «Вони нічого з вас не візьмуть за це. Вони зроблять все, що потрібно. Вони працюють як прокляті, якщо ви хочете, щоб вони припинили, вони вас послухають. Але, як тільки вам знадобиться допомога, звертайтеся », - він надів свою кепку назад, швидким рухом випрямляючи козирок. «Я розумію, звичайно, що вам би хотілося побудувати будинок своїми руками, потом і кров'ю. Я і сам так побудував свій будинок. Але ... іноді невелика допомога теж не завадить. І це не благодійність, тому не треба за це дякувати. Це просто спосіб сказати спасибі вам за те, що ви зробили ».
 Після довгого мовчання Айс різко розвернулася на підборах і жодного разу не озирнувшись вона пішла назад до будинку Рубі.
 Поп зітхнув, зім'явши кепку в своїх руках: «Я знав, що так вийде, треба було спочатку запитати».
 «Айс ... не любить сюрпризів», - відповіла я, констатуючи те, що вже і так було зрозуміло: «Вона дуже закрита людина».
 «Я знаю», - знизав він плечима: «У будь-якому випадку, спроба -не катування. Спасибі за те, що хоча б вислухали, Тайлер. Я відведу людей і залишу вас одних. Наше вторгнення більше не повториться ».
 «Почекайте», - сказала я, подивившись в бік будинку і помітивши невелику тінь в районі відкритих дверей. Це була Айс, вона йшла до нас, несучи щось у руках. Порівнявшись з нами вона всучила це мені і сказала: «Ми можемо побудувати відповідно до креслень?»
 Я ошелешено подивилася вниз. У мене в руках була її папка, набита кресленнями нашого майбутнього будинку. Я подивилася на Попа ... Він озирнувся назад. Потім ми обидва обернулися, спостерігаючи, як натовп усміхнених енергійних помічників обступила Айс.
 «Ось здорово-то!» - Прошепотів Поп.
 І справді.

* * * * * * *

Це був перший тиждень липня. Вода в озері ще не прогрілася на стільки, щоб в ньому можна було купатися. У всякому разі, для мене. Наші сусіди ще з травня вже щосили намагалися "освіжаючу" водичку, але мене це анітрохи не дивувало, так як я була переконана, що кожен канадець так чи інакше мав на предків парочку полярних ведмедів.
 Що стосується Айс, вона почала купатися в озері ще з раннього червня, і це створювало деякі проблеми, тому що, перш ніж пірнути, вона зазвичай роздягалася перед всією робочою командою. Доктор Браун, міський стоматолог, вийшов на тиждень з ладу, сильно вдаривши молотком по великому пальцю, так само, як і один з хлопців Дрю, що впав зі сходів, яку відпустив його брат, задивившись на пишність моєї коханої.
 Це видовище розганяв моє похмурий настрій, і я деколи насилу стримувала сміх, дивлячись на бідолах. Однак, в інтересах здоров'я чоловіків і жінок, а також нашої хатини, одного разу довелося-таки повідомити своїй подрузі, яке спустошення внесли в нашу команду її купання, і попросити її почекати, хоча б до кінця робочого дня, перш ніж виставляти напоказ те, чим так щедро нагородила її природа. Інакше наша стройка загрожувала затягнутися на роки.
 Вона погодилася, а я тепер хвилювалася, що наші помічники влаштують заколот через раптове позбавлення їх цього щоденного розваги.
 Будівництво рухалося краще, ніж я очікувала, хоча темпи роботи почали падати після початку туристичного сезону і більшість наших помічників були зайняті своїми справами, що, природно, було важливіше нашого будівництва.
 Настав четвёртое липня, американське свято, і ознаменувало собою початок туристичного сезону в цьому куточку землі, і містечко скоро заповнився нудними американцями, стурбованими тим, як витратити свої непосильною працею зароблені долари на відпочинок і розваги.
 І мені це подобалося. Особливо в частині відпочинку та розваг. Тому, коли Айс запропонувала перервати нашу роботу на один день на честь свята, я застрибала з усією грацією пораненої газелі, яка намагається уникнути щелеп голодного лева.
 З ентузіазмом, простіше кажучи.
 Я самовдоволено посміхалася, прослизнувши в нижню половинку мого таємно придбаного бікіні. Звичайно, половинка - не найкраще слово для визначення того, що я тепер носила. Жалюгідна тонка ганчірочка, ледь прикриває найінтимніші частини мого тіла.
 (Але так як я не збиралася займатися чимось особливо енергійним, на кшталт гри в водне поло, то позитивний ефект від носіння цієї "нитки для зубів" набагато переважував негативний. Найбільше я передчувала побачити обличчя Айс в той момент, коли вона побачить мене в цьому вбранні. А на другому місці стояло те, що вона захоче зробити мені, для мене і зі мною після того, як я проходжу перед нею в такому вигляді кілька годин.
 О так, Ангел впав. Низько впав.
 Захопивши рушник, я вибігла з будинку, ігноруючи шоковані погляди гравців в бридж, які зібралися біля Рубі. Я пройшла вже півдорозі вниз по довгому пагорба, який відділяв будинок від берега, перш ніж зрозуміла, що даремно відмовилася від взуття. Висохлі соснові голки кололи мене, караючи за непередбачливість рішення. Я стрибала, намагаючись скинути їх, але липка смола, що покриває голки, звела всі мої спроби нанівець.
 Почувши сміх і плескіт у води, я вирішила, зробити хорошу міну при поганій грі, і швидкої риссю попрямувала до берега, де мене чекала моя кохана.
 Вона сиділа на нашому доці, підклавши одну ногу під себе, бездіяльно водячи інший по воді, спостерігаючи барвистий парад яхт, що ковзають по озеру. Сонце продовжувало висловлювати їй своє благовоління, щедро нагороджуючи її шкіру засмагою кольору червоного з коричневим дерева, який відмінно виглядав з її чорним купальником. Зрозуміло, її волосся були мокрими від недавнього купання, і що відкрилася мені в сяючому світлі частина її обличчя була немов промальована чорним чорнилом, що робило її профіль просто чарівним.
 Задивившись на неї, я натрапила пальцем ноги на досить велику гілку з голками, наче що чекає мою ногу. Вилаявшись, я застрибала на місці і спробувала звільнитися від голчастим зловмисника. Задача виконана. Я підняла голову і побачила Айс, з захопленням розглядає мене.
 Мда, не так я уявляла собі цю зустріч.
 Зібравши залишки своєї гідності, я взяла себе в руки і вирішила підійти до неї самої соблазняющей ходою, на яку я тільки була здатна, щоб хоч трохи відвоювати те, що я втратила цим безглуздим падінням.
 Нелегко зображати пристрасть, коли у тебе болить нога.
 Я була готова відкинути свою ідею і задовольнятися добре перевіреним шкандибання, коли погляд її очей зупинив мене на півдорозі, змусивши повністю забути про біль у пальці.
 Це був погляд, який розплавив би айсберг, якби опинився під рукою. Все моє тіло пульсувало під ним, а мої коліна різко ослабли. У мить ока стало спекотніше градусів на двадцять.
 Потім вона встала, і вид її довгого, стрункого тіла, мокрої шкіри і напружившись м'язів підняв температуру ще вище, повністю висушуючи мене.
 У верхній половині, по крайней мере.
 «Дуже мило», - промуркотала вона, все ще обмацуючи пильним поглядом моє тіло: «Справді, дуже мило, маленький Ангел».
 Ох, які слова. Я віддала б за них королівство, якби воно у мене було. Очманіла, я задовольнялася своїм становищем, поки вона крокувала до мене з самої чуттєвої посмішкою з усіх, що я коли-небудь бачила на її вигнутих повних губах. Коли вона облизала свої губи від піску, я захотіла стати її мовою.
 Потім я почула стогін, і у мене потемніло в очах, я зрозуміла, що він виходить від мене.
 Потім я відчула її гарячі руки на моїх плечах, які спалювали мене і таврували мою душу. Вона повільно - Боже, як повільно! - Піднесла свої губи до моїх, і ми злилися в пристрасному поцілунку.
 Мені було все одно, що ми робили це на очах всього озера. Мені було все одно, що буде потім. Я хотіла її, вона була потрібна мені настільки, що це навіть трохи здивувало мене.
 Щоб бути до кінця відвертою, треба визнати, що подібні поцілунки при сторонніх порушували мене ще більше, якщо, звичайно, ще було куди порушувати. Але я не могла не відзначити всієї іронії даної ситуації. За дуже рідкісними, і, тим більше дорогоцінними винятками, занять любов'ю в тюрмі завжди відбувалося на увазі всіх бажаючих. І самота, це було те, про що я тоді мріяла. Зараз же, коли з'явилася можливість інтимної зустрічі просто за закритою і замкненими дверима, (коли ми дійсно отримали двері, а з ними і замки), мені все більше і більше подобалося займатися цим на публіці.
 Поцілунок став глибше, наші тіла зливалися в єдине ціле, і я перестала міркувати про щось.
 Коли вона, нарешті, відсунулася, єдине, що зберігало мене в стоячому стані, були її впевнені руки на моїх плечах. Труснувши головою, щоб прийти в себе - безуспішна спроба - я відкашлялась, облизала губи і відкрила очі, і побачила як вона посміхається мені.
 - Ти знаєш, що просто вбиваєш мене, так?
 У відповідь я отримала посмішку.
 «Ще секунда, і я все кину і піду далі будувати нашу хатину. У мене є норма, скільки я можу витримати таке знущання, і я вже підійшла до її межі ".
 Цікаво, і коли ж дійде до моєї непробивною голови той факт, що заяви, подібно до цього, тільки підстьобують її, так що обожнює виклики.
 Вона наблизилася і поцілувала мене знову, так, що єдине що я чула, були швидкі удари мого серця, що віддаються в моїх вухах.
 Цього разу я, треба сказати, з працею, вирвалася з її обіймів, різко повернулася направо і кинулася в озеро. Прохолодна вода не змогла нічого зробити з моїм запалом, але зате здорово допомогла моїй завихрілої від збудження голові. Через досить багато часу, я виринула, і, прибираючи волосся з очей, встала в воді і подивилася на берег. Айс стояла там, тримаючи руки на стегнах і посміхаючись мені.
 " Тепер краще?"
 " Ні не зовсім".
 Вона посміхнулася, очевидно, задоволена собою.
 «Не хочеш приєднатися до мене?» - Запитала я, розмірковуючи, чи вдасться застрибнути на неї в воді і потопити, бажаючи помститися за цю прекрасну тортури. Крім того, дуже хотілося дізнатися, як довго я можу стримувати дихання, цілуючи її під водою. Від такої картини у мене пішли мурашки по всьому тілу.
 «У мене є ідея трохи краще, якщо тобі цікаво», - вона подивилася вліво, і, глянувши в цьому напрямку, я вперше звернула увагу на барвистий парус невеликого човна, що стоїть в бухті у дока. Я дізналася яхту 16 Хобі Кет, яка мені так подобалася, коли я була дитиною.
 «Де ти її знайшла?» - Запитала я. Хобі Кет ніколи не були дешевими яхтами. Мій батько завжди говорив це, коли я просила його продати нашу Sunfish і купити Хобі Кет. Це було нам не по кишені.
 «Одна занудотна стара жінка розповіла, що ти любиш плавати на човні, і якби бог нагородив мене півнячої інтуїцією, я пішла б у гараж і відкопала це мотлох, щоб покатати тебе на ньому".
 "Ти жартуєш".
 «Не-а».
 «Ти вмієш керувати човном?»
 «Ага».
 «Чому це мене не дивує?»
 Вона підняла одне плече в недбалому русі:
 "Гадки не маю".
 Я посміхнулася:
 «Це одна з речей, які я люблю в тобі, Айс - твоє дивовижне багатослівність!»
 Вона стрельнула в мене поглядом з-під штучно насуплених брів.
 «Ти хочеш покататися, чи ні?»
 «Так, так, капітан!» - Я віддала їй жвавий салют, тільки щоб ще більше подражнити її.
 Ох, здається, мене зараз уб'ють.

* * * * *

Це дивовижно!
 Краплі бризкали мені в обличчя, а я дивилася на воду і нерозумно посміхалася. Неадекватна реакція, ви скажете, але такий був мій захват!
 Ненадійно балансуючи на одному з понтонів і нахиляючись в зворотну сторону, щоб уникнути падіння в блискучу воду, я спостерігала за хвилями озера під човном, мої очі були широко розкриті, як срібні долари, і посмішка загрожувала назавжди оселитися на моєму обличчі.
 Зліва від мене розпласталася Айс, яка укладала ремінь, змушуючи човен балансувати близько понтона, і використовувала такелаж, щоб утримати нас у правильному напрямку.
 Я відчула силу природу, яка немов вирішила показати все, на що вона здатна, підмовивши ласкавий вітер, тепле сонце і м'яку воду підняти мій настрій до таких висот, на яких я ніколи не була. Мабуть, заняття любов'ю можна було прирівняти до цих відчуттів, але все одно це було трохи не те.
 Айс направила човен уздовж озера, вкритого деревами, і трохи знизила швидкість так, що човен знову опустилася на понтони.
 «Чому ми зупинилися?» - Запитала я, трохи розчарована.
 "Твоя черга".
 «Моя ... Але я не вмію керувати човном».
 Вона повільно повернула голову, прикувавши мене своїм пильним поглядом, її брову поповзла вгору.
 Я озирнулася назад, шукаючи якоїсь підтримки.
 «Так, я не вмію! Я просила батька навчити мене, але він сказав, що керування човном - справа чоловіків. Жінки повинні знати тільки, як треба сидіти в ній, щоб це виглядало красиво ».
 Моя подруга фиркнула:
 «Ось шматок лайна!»
 Я знизала плечима.
 «Так, але він був моїм батьком. Не було жодної людини, яка захотіла суперечити йому, по крайней мере, в цьому, тому я звикла просто красиво сидіти в човні ».
 Я уткнулась вниз, збентежена цим визнанням.
 Тепла рука взяла мене за підборіддя і підняла голову. Я подивилася в очі кольору літнього неба і важко проковтнув.
 "У житті є не так багато речей, які я ціную, Ангел, і можу сказати, що той факт, що я ніколи не буду мати сумнівне задоволення споглядати твого батька, знаходиться майже на самій вершині цього списку". Вона опустила свою руку і її посмішка стала дуже милою. "Вражає, як ти змогла стати такою, яка ти є, з такими батьками. Хоча з іншого боку, підозрюю, мої власні батьки перекинулися б в могилі, дізнавшись, ким стала я".
 Вона повернула голову і подивилася на сонці, її обличчя знову стало кам'яної маскою.
 Зворушена такою рідкісною можливістю підглянути в закутки її душі, я могла тільки простягнути свою руку і м'яко покласти на її в мимовільному жесті підтримки і подяки.

Миттю пізніше вона знову повернулася до мене, болі в її очах вже не було, вона знову пішла в якісь потаємні куточки. Вона глянула на мене з дорогою серцю полуусмешка: «Ну, почнемо вчити тебе керувати човном».

* * * * * * *
 Я сиділа на дивані, підібгавши одну ногу під себе, читаючи одну і ту ж сторінку в сьомий раз (або це був десятий?) І відчайдушно намагаючись не дивитися на нагло що цокають годинник. Вона повернеться. Ми посварились. Їй просто потрібно трохи часу, щоб охолонути. Вона повернеться.
 Може бути, якщо я подумаю про це ще раз, я сама повірю в це.
 Не можна сказати, що ми раніше ніколи не сварилися. Бували часи в болоті, і це траплялося навіть частіше, ніж я сама собі хотіла визнати, коли ми намагалися уникати один одного. Після декількох років наших відносин, у нас накопичилося достатньо скелетів в шафі. І сварки були не таким рідкісним явищем, і не так вже несподіваним. Навіть зараз.
 Так чому ж я так хвилювалася в цей раз? Чому у мене так по-зрадницькому звело внизу живота? Чому ці чортові годинник так повільно йдуть ???
 Я прокинулася цього ранку з невизначеним почуттям занепокоєння, яке почало турбувати мене ще минулого тижня. Змішавшись з початком депресії, воно дало мені відчуття дискомфорту. Це було щось, що я не змогла сформулювати навіть Айс, яка відразу звернула увагу на мій настрій, і запитала мене, в чому справа.
 Рубі поїхала відвідати друзів, Айс працювала в гаражі. У підсумку, я залишилася один на один з моїми думками, а що ще залишалося робити в цей дощовий липневий день?
 І тут мене осінило!
 Це не було депресією або занепокоєнням. По крайней мере, не це було основною причиною.
 Просто я відчувала себе непотрібною.
 Схиливши голову назад на грубу тканину дивана, я думала про це відкриття, неприємному на смак, але мені довелося зізнатися, що вона слушна.
 Це пробудило в мені почуття і емоції, які, як я думала, давно поховані під тягарем часу і досвіду.
 Будучи підлітком, я бурхливо протестувала проти батьківського переконання про те, що жінці для щастя не потрібна робота. Що щастя полягає в тому, щоб бути вагітною, доглядати за вогнищем і будинком і піклуватися про чоловіка. Пітер був повністю згоден з цим і, за винятком частини про вагітність, втілював батьківські мрії щодо мене в абсолютній досконалості.
 Я прекрасно усвідомлювала іронію того, що я знайшла свободу саме в тюрмі. Саме там я отримала і плекала ту свободу, яка дозволила мені стати тією жінкою, якій, як я вірю, мені призначалося бути.
 А тепер, мені довелося визнати той факт, що як тільки я покинула ті стримуючі, але тим не менш заспокійливі, стіни в'язниці, я повернулася до старих звичок і до старого своїм образом, і мабуть це сталося дуже швидко.
 І в цей раз я повинна звинувачувати в цьому тільки себе.
 Залишивши на час думки про моєї вини, я спробувала придумати, як виправити ситуацію. На жаль, всі способи, які приходив мені в голову, вели в нікуди. Зрештою, я була в Канаді незаконно. У мене не було громадянства. Я навіть не була іммігранткою. Навряд чи б роботодавцю сподобався такий працівник як я.
 Айс пощастило - Попу було наплювати з великої дзвіниці, ким або чим вона була, аби робота виконувалася. А на її роботу Поп не міг нахвалитися. Проблема була в тому, що таких, як Поп, навряд чи б знайшлося ще в такому маленькому місті, як наш. Без еміграційних паперів, навіть без паспорта, мене не існувало в природі, а значить роботи для мене не було.
 Мій настрій ставало все гірше і гірше, і, коли перестав йти дощ, я вийшла на вулицю і зігнала своє розлад на хатині, забиваючи в неї цвяхи, поки мої руки не покрилися мозолями.
 А коли Айс спустилася з вершини пагорба жвавими кроками і з пачкою готівки в руці для того, щоб прогулятися по нічному місту, боюся, що я мало не відірвала їй голову.
 Образно висловлюючись, звичайно.
 У частки секунди, що минули між словами "ох" і "лайно", я зрозуміла, що наробила і найголовніше, кому я це зробила. Мій гнів випарувався, а на його місце прийшли звинувачення.
 Якби Айс вирішила відповісти мені тим же, я навряд чи б зараз писала ці рядки.
 Але замість цього вона терпляче підставила мені свою сильне плече і уважне вухо - мені залишалося тільки скористатися її пропозицією.
 А я знову відплатила за її доброту словами, яких соромлюся досі, довівши собі ще раз, що мій гнів не залишив мене остаточно, боягузливо сховавшись десь в глибині. Він терпляче чекав, чекаючи Айс, щоб виплеснути себе в пориві заздрості, такого пронизливо зеленого кольору, що весь світ міг потонути в ньому.
 Її обличчя закам'яніло, вона відвернулася від мене і, жбурнувши до ніг гроші, які сподівалася витратити на розваги цього вечора, пішла геть, не кажучи ні слова.
 Ось так і вийшло, що я сиділа самотньо на дивані, втупившись у книгу, яку зовсім не хотіла читати, слухаючи доносилися з кухні мелодію, яку я зовсім не хотіла слухати і дивлячись на годинник, які скупо відраховували секунди.
 Глибоко занурена в себе, я не почула стукоту в двері і майже підстрибнула на дивані, коли з кухонних дверей визирнула сива голова Рубі з легкою посмішкою на губах.
 "Дехто прийшов побачитися з тобою, Тайлер".
 Я перетнула кімнату, моє вибачення готове було злетіти з губ, але я замовкла, побачивши, що це не Айс, а незнайома молода жінка, незграбно притиснувши до грудей книги. Різко зупинившись, я дивилася на неї, шестерінки в моїй голові прокручувалися жахливо повільно. Звідкись із підсвідомості спливли мої манери, і я, зобразивши болісну посмішку, видавила з себе:
 "Вітаю".
 Молода жінка відповіла на мою посмішку своєї, треба зауважити, більш природною.
 "Здрастуйте, міс Мур", - сказала вона з острахом, властивої тільки молодим жінкам її віку.
 «Вибачте ... ми ніде не зустрічалися раніше?» - Ох, старі вісімнадцять шестерень рухалися не надто швидко. На першій передачі.
 Дівчина почервоніла.
 «Ну, так, мадам. Ми зустрічалися в кафе кілька місяців тому. Я боюся, що була, не дуже ввічлива з Вами ».
 І тут мене осяяло. Молода жінка, яка дивилася на мене крізь напівопущені повіки, була тією ж офіціанткою, якої я дала на вигляд в два рази більше років, коли ми вперше прийшли в місто. Дивно, як косметика може змінювати людини. Хтось повинен сказати їй, що так їй набагато краще.
 Мовчання зробилося напруженим і в кімнаті несподівано стало жарко.
 Ох. Вона чекає від мене якоїсь відповіді.
 "Ну ... Рада, що я побачила вас знову".
 Мда, поки щось не дуже добре виходить. Може, спробувати ще раз?
 "Чи можу я вам чимось допомогти?"
 Жінка знову почервоніла.
 "Я ... ну ... чула, що Ви були вчителькою ..."
 Від кого? Потім я згадала, що розповідала Рубі про те, що викладала до того, як приїхала в Канаду. Зрештою, їй не потрібно знати, що моїми студентами були закоренілі злочинці. Наша люб'язна, хоча і цікава, господиня, ймовірно, вирішила розповісти про це на одному з її щотижневих сеансів пліток, які маскувалися під партії в бридж.
 "Я трохи викладала", - мені, знаєте, стало цікаво, чим закінчиться цей цікавий розмова.
 Обличчя дівчини загорілося.
 "Здорово!"
 Тиша знову затягнулася.
 "Вам щось було потрібно?" - Нарешті запитала я, уявляючи, як починаю поступово обростати мохом на північній стороні мого тіла.
 "Ох! Так. Ну ... мені потрібна деяка допомога. Я ... ніби як ... я пішла зі школи в минулому році. Мені це просто, напевно, набридло", - вона знизала плечима. "І більше практично не вчилася. Теоретично мені здавалося, що простіше влаштуватися на роботу офіціанткою на повний день і мати хоч скільки-то грошей в кишені".
 Я кивнула.
 "І тепер ви думаєте, що зробили помилку".
 Вона фиркнула.
 "Велику. Я не зможу бути офіціанткою все своє життя, а без диплома ніхто не візьме мене на роботу, так що я ніби як в скруті".
 "Тоді чому Ви просто не повернетеся в школу?"
 "Це не так просто. Справа в тому, що я наробила багато шуму своїм відходом. Мені незручно повертатися назад".
 Я знову кивнула, очікуючи, що вона продовжить свою розповідь про те, як опинилася в кафе. Вона глибоко зітхнула, потім повільно продовжила.
 "Так ... коли я почула, що ви були викладачем, я сподівалася, що ви зможете допомогти мені. Справа в тому, що є один спосіб, завдяки якому я можу отримати диплом, без необхідності повертатися в школу. Якщо я здам один тест , я отримаю свій диплом. і для цього дійсно потрібно пройти тільки два курси. Англійську і світову історію ", - вона показала мені книги, які все ще притискала до свого тіла. "Я запозичила їх у мого брата. Він був розумним і закінчив школу", - їй знову треба було перепочити. "Отже, якщо ви зацікавилися, я сподіваюся, ви могли б допомогти мені. Ви змогли б мене вчити? Я могла б заплатити вам. Мої батьки навіть запропонували допомогти мені з грошима", - поквапилася вона додати, з серйозним обличчям, таким же, як і її пропозицію:
 "Я могла б приходити щодня після роботи, якщо ви не проти. І залишатися на весь той час, на яке буду потрібна. Все що завгодно!"
 Я думала над цією пропозицією протягом довгої хвилини, пильно дивлячись в її очі і помічаючи, як вона завзято намагається не нервувати під вагою мого погляду. Я зрозуміла, що рішення моїх проблем стояло переді мною, і відмовилася дивитися дарованому коневі в зуби.
 "Звичайно. Чому ні? Ми можемо почати завтра, якщо ви хочете".
 Інша думка тут же спантеличила мене:
 "Рубі?"
 Сива голова швидко, занадто швидко, здалася з кухні.
 "Мій будинок - ваш, Тайлер. Ви знаєте про це. Можете приступати до занять".
 Я встояла перед спокусою стрельнути своїм особливо загрозливим поглядом в бік господині. Замість цього, я посміхнулася своєю найприємнішою усмішкою. Вийшло дуже навіть непогано.
 "Дякуємо!"
 І знову повернулася до дівчини.
 "Схоже, ми домовилися ... але ... я не знаю вашого імені".
 "Ох! Мені дуже соромно. Я - Келлі", - вона подала руку і впустила книги.
 Ми зіштовхнулися головами, спочатку разом опустивши, а потім одночасно піднявши їх.
 Пролунав вибух сміху.
 Якби ще Айс вдалося вмовити так само легко ...
 Після того, як Келлі пішла, щедро мене завдяки і постійно вибачаючись за шишку на моєму лобі, я просунула голову на кухню і посміхнулася Рубі, яка старанно розгадувала кросворд і пила каву.
 "Дякуємо".
 Вона відвела очі від кросворду, дивлячись на мене з-під окулярів з сильно збільшеними стеклами, які вона носила для домашньої роботи.
 "За дозвіл користуватися будинком для навчання? На здоров'я, але тобі дійсно не потрібно було питати".
 "Добре, і за це теж. Але насправді, я хотіла сказати спасибі за те, що ви розповіли, що я була викладачем. Я була стурбована тим, що не працювала, а ви вирішили мою проблему".
 "Була б рада чути від тебе таку подяку, Тайлер, але я дійсно нікому нічого не говорила про тебе або Морган. Це стосується всього, аж до того, що б ви тільки хотіли зробити. У будь-якому випадку, це їх не стосується".
 "Але якщо це зробили не Ви ..."
 Ще не запитавши, я вже знала. Я знала це кожною частинкою свого тіла. Знала, що був тільки один чоловік, який міг зайти так далеко заради мого щастя.
 Айс.

* * * * * * *

Я не знаю, чи приходила моя кохана додому в цей вечір. Ми ніколи не говорили про це, навіть до цього дня, коли багато води вже витекло з того часу.
 Все, що я знаю точно, це те, що вона ще не повернулася тоді, коли, нарешті, мої очі, всупереч моїм наказом залишатися відкритими, все-таки забрали мене вглиб неспокійного сну, заповненого нічними жахами.
 Якщо вона і дійшла до мого ліжка, щоб заспокоїти мої сни, я так і не прокинулася, щоб дізнатися про це, і, коли я прокинулася наступного ранку, вона пішла з дому так, як ніби і не з'являлася. Навіть Рубі не знала. Хоча може і знала, але не говорила.
 Єдине, що трохи заспокоювало мене, було те, що в її кімнаті всі речі залишилися на своїх місцях, розкладені з майже військової акуратністю, яка повністю відображала її характер. Мені досі незрозуміло, як я змогла подолати бажання заритися особою в її самотньо лежить в кошику футболці, але я твердо вирішила знайти Айс і виправити, нарешті, це дурне непорозуміння, що виникло між нами.

* * * * * * *

Я повинна була знати, що намагатися відшукати жінку, яка в минулому була кілером мафії, було в кращому разі безглуздо, але з упертістю, яка змусила б мого батька пишатися мною, я обійшла буквально кожен квадратний дюйм міста в надії виявити мою загублену кохану.
 З опущеною головою і порожнечею в серці я повернулася туди, де все це починалося - в нашу наполовину побудовану хатину.
 Вона сиділа біля кутового каменю, її спина впиралася в фундамент будинку, одна нога була зігнута, а інша лежала на землі. Мнучи голочки від сосни, вона дивилася вниз на озеро, в якому то там то тут вилітали баранці від поривів вітру.
 Протягом довгого часу я пильно дивилася на Айс, обдумуючи свій перший крок, намагаючись не звертати увагу на те, що вона проігнорувала мою присутність. Боягузка в мені захотіла втекти і якомога швидше, але та жінка, яку Айс допомогла мені зробити з себе, твердо стояла, маючи намір тут і зараз зруйнувати ті стіни, які від моїх слів виросли у неї навколо серця.
 Вибачення, яке б сердечне і сльозливі воно не було, тут би не допомогло.
 Нарешті, вітер, шмагати ліс навколо нас, найшло; я пройшла трохи вперед, скорочуючи буквально відчутне відстань між нами.
 "Спасибі", - просто сказала я, занадто тихо, щоб це можна було почути крізь ревіння вітру, але відчуваючи, що вона почує це в будь-якому випадку.
 Вона повернулася до мене, і від її абсолютно байдужого погляду в моєму серці все обірвалося сильніше, ніж, якби це були самі грізні і жорсткі звинувачення.
 "За що?"
 Я нервово проковтнув і зробила крок ближче, потім знову зупинилася.
 "За те, що направила до мене Келлі. Це було неймовірно чудовою ідеєю, особливо для декого, хто тебе образив".
 Злегка знизавши плечима, вона піднялася на ноги, відштовхнувшись від фундаменту.
 "Рада, що це допомогло".
 Вона скоротила відстань між нами і прослизнула міма мене. У раптовому нападі чогось, що я можу описати тільки як божевілля, я наздогнала і вхопила її за лікоть, не даючи піти. Вона зупинилася, потім повернулася, подивилася на мою руку на її лікті. Потім подивилася в мої очі - навіть дурень міг прочитати те, що в них було написано.
 Я відвела руку і відкрила рот, щоб сказати що-небудь, але дивне відчуття опанувало мною. Вітер, який до цього метався, не знаючи, куди йому податися, раптом стих. Раптово волосся на тілі у мене встали дибки, і щось не дуже приємне закололо всередині.
 В наступний момент мене накрив живий щит, який закрив мене від страшного гуркоту, супроводжуваного спалахом світла, який заповнив все навколо. Потім щось, не знаю що, обрушилося на нас зверху, і, коли моя голова стикнулася з кам'яним фундаментом, все навколо стало темним, і я втратила свідомість.
 Потім я прокинулася, як мені здалося, від звуку дощу, важкі краплі якого стукали по брезентовому накидці, яка служила замість даху в хатині. По крайней мере, я думала, що перебуваю саме там. З вагою в голові, як ніби після п'ятого дня непробудного пияцтва, і з болем у грудях, як ніби на ній відпрацьовував удари Моххамед Алі, я навряд чи б відчула різницю, якби мене навіть засадили в шкіряний мішок. Або швидше за все, мене б це навряд чи цікавило.
 Тут я подумала, що непогано б і відкрити очі, що я і зробила. Потім швидко їх закрила, так як все троілось перед очима.
 Щось торкнулося моєї голови, і я сіпнулася, негайно пошкодувавши про це, тому що світ навколо мене почав загрозливо крутитися протягом тривалого часу. Мій шлунок негайно повстав, але, слава богу, в ньому нічого не було, і він знову заспокоївся.
 Коли я зовсім впевнилася, що все, що було в моєму тілі, зібралося залишитися там, а було схоже, що мої мізки збиралися прогулятися через вуха, я знову спробувала відкрити очі. Коли туман розсіявся, я побачила Айс, що дивиться на мене зверху вниз, в кожної риски її обличчя виявлялося занепокоєння. Я слабо посміхнулася.
 "Гей!"
 "Як ти?" - Запитала вона, в її очах було більше тривоги, ніж в її голосі.
 "Як тільки ти даси мені номер того вантажівки, що мене переїхав, я буду в порядку".
 Коли вона не відреагувала на це, що ж говорити, досить дурну жарт, я зітхнула.
 "Я в порядку. Правда".
 Щось знову торкнулося моєї голови, і в цей раз я зрозуміла, що це була рука Айс, дивиться моє волосся. А потім я зрозуміла, що під моєю головою була подушка, а її стегно. Я стримала бажання притиснутися, не знаючи, які зараз між нами запанували відносини, навіть з огляду на певну інтимність мого становища.
 "Що сталося?"
 "Удар блискавки. Вона вдарила в дерево біля будинку і одна з гілок упала на нас".
 Вона трохи перемістилася, але я помітила ледь вловимий і майже захований погляд болю, який пробіг по її обличчю.
 "Ти поранена".
 "Я в порядку".
 "Але ..." - я спробувала сісти, але її рука зупинила мене, змусивши лягти назад.
 "Я в порядку". - Наполягала вона.
 І якщо по тону її голосу до мене не дійшло остаточно, то погляд в її очах, безсумнівно, завершив роботу, і я так само поспішно вляглася на її стегні знову. Через мить, її рука почала м'яко гладити моє волосся, проганяючи головний біль ефективніше, ніж ціла гора знеболюючих засобів. Використовуючи шанс, я потягнулася і накрила велику руку, яка лежала на моєму тілі, злегка стиснувши її.
 "Спасибі за порятунок мого життя. У черговий раз".
 Вона відреагувала невеликий тонкою усмішкою, що освітила навіть її сині очі.
 "Це моя робота".
 Я відчула, як мої брови піднімаються.
 "Робота?"
 Вона посміхалася з хвилину.
 "Хтось повинен доглядати за тобою. Можливо, цим кимось можу бути я".
 Я відповіла на її посмішку своєї сумній усмішкою.
 "Це часом дуже важка робота. Не самий хороший робочий режим. І платню паскудний", - я проковтнув, розмова раптом прийняв серйозніший оборот.
 Її рука залишила мою голову, і я відчула, як її долоню м'яко торкнулася моєї щоки.
 "Можливо. Але досвід, який я отримаю, я не проміняю на всі багатства світу".
 Сльози виступили на моїх очах, скотилися вниз по моїх щоках і впали в руку, яка продовжувала м'яко погладжувати мою шкіру.
 "Мені так шкода, Морган, я ... Я не знаю, що зі мною вчора відбулося. Я не хотіла говорити ті слова. Жодне з них. Господи ... Я ... прости мене".
 Сказані слова не могли висловити того, що я хотіла сказати в ту хвилину.

Вона обняла мене, притискаючи до себе, і я стиснулася у грудочку і заплакала як маленька дитина.
 Вона нічого не відповіла, тільки гладила мене по голові, дозволяючи мені виплеснути назовні все переживання; її присутність в цей момент, говорило про її любові набагато більше, ніж всі слова, сказані колись.
 Нарешті я перестала плакати і, відкинувшись, подивилася наверх в її відкриті очі.
 "Ти зможеш коли-небудь пробачити мене?"
 Вона провела пальцем по моїх губах.
 "Так", - прошепотіла вона.
 Полегшення, яке пробігло по всьому тілу, було запаморочливим.
 "Дякуємо".
 Вона посміхнулася мені, потім обняла, і ми просиділи весь шторм в затишній тиші.

* * * * * * *

Літо швидко підійшло до кінця, а з ним і час великодушного, хоча іноді і настирливого, гостинності Рубі. Хатина була майже добудована, залишилися останні штрихи, щоб в'їхати в будинок. Я так довго мріяла про це.
 Одного літнього ранку я попрямувала до міста, щоб забрати інструменти, які Айс залишила в гаражі Попа.
 Поки я спускалася вниз по головній вулиці, мою увагу привернула відкриті двері Срібної Сосни. Рубі просто забила мою голову розповідями про багатьох дивацтва нової власниці. Я вирішила відхилитися від заданого курсу, щоб вгамувати цікавість і підняти своє почасти похмурий настрій.
 Відкривши двері, я збиралася швиденько озирнутися, як раптом на мене насунулася велика гора живої маси, виштовхнувши мене у двір. Замахавши руками, я ледве втримала рівновагу.
 "З Вами все добре?" Запитала гора з найсильнішим акцентом Бронкса. "Я не очікувала сьогодні відвідувачів. Ми десь зустрічалися? Ви мені здаєтеся моторошно знайомою. Ви не Хемптон?"
 Повністю знітившись, я тільки мовчки дивилася на жінку, допитували мене як інквізитор. Навіть у в'язниці я ніколи не зустрічала таких великих жінок. Вона була вище Айс футів на шість у висоту і можливо в три або чотири рази ширше. Одягнена з ніг до голови у все рожеве, вона привертала до себе погляди, і я пялілась на неї, з працею утримуючи свою щелепу від падіння на землю.
 Її тіло було буквально всіяне коштовностями, правда, не можу сказати, штучними або справжніми. Кільця прикрашали кожен палець, а потворні прикраси, прикладені там і сям, виглядали п'явками на її величезному тілі. На мене війнуло важкими парфумами. Довелося потерти свій ніс, щоб не чхнути.
 Через під одним руки визирала голова невеликої собаки невизначеного походження, хоча, як я здогадувалася по її білому забарвленню, в її родоводу десь глибоко був хтось від пуделя. Не можу сказати, наскільки глибоко. Дрібні, як бісер, коричневі очі вдивлялися в мене, і я відчувала близькість гострих як голки зубів і мови, що змусило мене подумати про те, що серед її предків були ще й щури.
 Помітивши мій втрачений погляд, жінка схилила свою голову, з величезним жалем в очах, яке тільки видавали її справжній снобізм ...
 "Ох, мені так шкода, люба. Ви що, глуха?" - Запитала вона голосом, звук якого міг би розбити скло у вікнах в окрузі радіусом в декілька сотень миль. "О, вибачте мене за мою помилку. Ви виглядаєте досить нормальною".
 Ледве втримавшись від дошкульного коментаря, я знайшла в собі сили посміхнутися цьому монстру.
 "Я чую. Я просто ... не очікувала".
 Вона поклала свою вільну руку на тіло, що привело в рух безліч її браслетів, змушуючи їх дзвонити.
 "Ох, яке полегшення! А я вже було подумала, що ми ніяк не зможемо порозумітися".
 Я тільки посміхнулася. І кивнула. Декілька разів.
 "Де мої манери?" Запитала вона після ще однієї незатишній паузи. Висунувши руку, вона захопила їй одну з моїх власних і почала енергійно трясти. Це було те ж саме, що вітатися з холодним, мокрим тестом. І це порівняння образило б навіть тісто.
 "Мене звуть Мілісент Хардінг-Пост. Пост через« Т », дорога, як в 'тілі-тілі'".
 Крізь губи, щедро нафарбовані малиновою помадою, вирвався сміх, здалеку нагадував цвірінькання папугу.
 Забравши свою руку, я ледве втрималася від бажання витерти її про шорти.
 "Дуже приємно познайомитися з вами, міс Пост", - відповіла я, виділяючи букву «Т».
 "Ох, будь ласка, дорогенька. Ми - всі друзі тут, чи не так? Краще просто Мілісент. А ви?"
 "Тайлер Мур."
 Її очі, збільшені очками, комічно розширилися.
 "Ах, бідолаха! Про що тільки думали Ваші батьки?"
 Ймовірно про те ж, про що ваші, коли вони вирішили називати вас "Мілісент", стара, пихата пустозвонка. Я, звичайно, не сказала цього вголос. Хоча, зізнаюся, якусь мить спокуса була дуже велика.
 Я посміхнулася на підтвердження її помилковою жалості і направила розмову в інше, і, треба сподіватися, більш безпечне русло.
 "Ви нова власниця Срібної Сосни?"
 Мілісент повернулася м'ясистим плечем, щоб подивитися на будівлю, про який йшла мова, потім повернулася назад.
 "На жаль, так. Це те єдине, що залишилося від моєї матері Кармоді".
 "Прийміть мої співчуття."
 Вона розвела переді мною руками.
 "Не треба, дорога. Що ви, я навіть не знала, що у мене є тітка, поки один юрист з каліфорнійським засмага не з'явився на моєму порозі з пропозицією забрати цю марну купу лісу", - вона похитала своєю головою, справжня мучениця, потім ласкаво поплескала свою собачку по голові, повністю накриваючи бідну тварину розміром з її руку. Я здивувалася б, якби це не викликало у тій струс. "Я готова була просто продати це місце, але Падделс сказала мені, що вона хотіла б скористатися можливістю і пожити по-іншому, і так ми і приїхали. Але ж, Падделс? Звичайно це так. Ах, ти моя маленька, солоденька, що не так, чи не так? "
 У цей момент маленька і солоденька спробувала знайти хоч якісь дірки, щоб дихати, тому що вона ризикувала задихнутися від такої близькості Мілісент, яка, посміхнувшись, прибрала свою голову і, повернувшись до мене, оголила свої білі зуби, забруднені помадою.
 "Чи не правда, вона така маленька, найменша з усіх, кого ви тільки бачили в своєму житті?"
 Я подивилася на собачку з виряченими очима, відкритими зубами і з розмазаним поцілунком Мілісент на морді.
 "Ох, да. Дуже мила".
 Я потайки перевірила мій власний ніс, просто щоб переконатися, що він не виріс.
 Вона нахилила свою голову знову.
 "Ви впевнені, що ми ніколи не зустрічалися раніше? Я ніколи не забуваю особи, і ваше чомусь мені знайоме".
 "Ну, я часто буваю в місті ..."
 Вона знову поклала на мене руку і похитала головою.
 "Ні, не тут, дорогенька. Якщо клієнти мені не платять, я їх не запам'ятовую. Ви одна з нас, так?"
 "Вибачте?"
 "Одна з нас, дорога. З американців. Чи не з них - канадців. Я зрозуміла це по вашому середньо- західному вимові".
 Вона тільки що назвала мене провінціалкою, хоч і так ввічливо. Гаразд, припустимо ...
 "Я народилася в Сполучених Штатах."
 Вона переможно кинула.
 "Вона була права".
 Я здивовано подивилася на неї, намагаючись зрозуміти, про кого вона говорить ..
 "Хто мав рацію?"
 "Як хто? Паддлс, звичайно! Вона сказала мені, що я повинна буду зустріти чарівну молоду американку сьогодні, і що ви думаєте? Зустріла!"
 Я деякий час дивувалася. Можливо, її духи містили якісь хімікати, мутящийся розум, оскільки розмова прийняв якийсь дивний оборот.
 "Отже ... Чи не хочете подивитися, що я зробила з цим місцем? Ви навіть уявити собі не можете, що мені довелося зробити!"
 "Ну, взагалі-то кажучи, я була б не проти", - відповіла я. "Пам'ятаю, я приїжджала сюди щоліта зі своєю сім'єю. Мені подобалася Срібна Сосна".
 Мілісента повернулася до мене з таким виглядом, який буває у людини, тільки що побачив купу щурячого посліду на кухонному столі.
 "Звичайно, вона вам подобалася"
 Через мить вона посміхнулася "Але ви були дитиною. Я впевнена, що, коли ви виросли, ваші смаки різко змінилися, чи не так? Тільки загляньте ненадовго. Я обіцяю, Ви не будете розчаровані".
 "Е-е, у мене купа справ ..."
 "Дурниця, дорогенька. Не може бути нічого такого важливого, що ви не могли б приділити секунду вашого часу, щоб зробити приємне вашому земляку".
 "Серйозно, там ..."
 Вона опустила важку, як з свинцю, руку на моє плече, нудотний аромат її духів викликав різь в очах і змусив закрутитися голову.
 "Ось і домовилися. Ви просто не повірите, як трохи часу, зусиль і, головне, смаку можуть зробити зручним і затишним будь-яке місце. Навіть таке місце, як це".
 Ймовірно, якби я спробувала, я змогла б утекти від неї, але я була в такому стані, що вона могла мене вести хоч на Сьомий Коло Ада, і я б пішла за нею.
 Вона провела мене в передпокій, потім вислизнула, безсумнівно, щоб дати мені час постояти і оглянути кімнату широко відкритими від подиву очима, захоплюючись зробленими змінами.
 Будучи ввічливою людиною, я зробила, що просили, правда то захоплення, яким я повинна була переповниться, дуже швидко змінилося легким подташніваніем. Вона явно черпала натхнення з бульварних газет.
 Зникли витончені морські символи, зроблені з дерева і приводили мене в таке захоплення, коли я була дитиною. На їх місці були важкі гобелени з червоним оксамитом і золотий парчею, старовинними меблями і жахливим килимом, більш відповідним для французького будинку розпусти, ніж для містечка на березі озера, потрібного хіба що для харчування і сну.
 Ілюзія була така сильна, що я майже очікувала побачити напіводягнених повій, що сидять на вишитих диванах в очікуванні прогулянки з наступним клієнтом. В одному кутку, Падделс, виправдовуючи своє ім'я (від перекладачів: «калюжа»), оновлювала перський килим. Цікаво, скільки він коштував?
 Я не змогла утримати посмішку, але швидко її сховала.
 Мілісент ніжно посміхнулася своєму домашній тварині, перш ніж повернулася до мене і розвела руками, обводячи все приміщення: "Отже, що ти про це думаєш?"
 «Це - ... це ..." Ну, давай, Ангел, міркуй. Вона - на цілий фут вище і десь на триста фунтів важче, тому, щоб ти ні придумала, краще буде, якщо їй це сподобається.
 "Ну, це ... тут все по іншому".
 Вона посміхнулася, як якби я тільки що сказала їй, що була провідним фотографом в журналі Краса будинку.
 "Я точно знала, що тобі це повинно було сподобатися, дорога. Як тільки я тебе побачила, я зрозуміла, що ти жінка з відмінним смаком».
 Посміхаючись і киваючи, я почухала потилицю, хоча її слова виявилися для мене порожнім звуком. Вона зробила крок в мою сторону, як ніби хотіла знову поглинути мене.
 «Підемо, я хотіла б провести для тебе маленьку екскурсію. Кожна кімната для гостей прикрашена по-своєму. Я впевнена, тобі сподобається ».
 Майстерно уникаючи пастки її насуваються рук, я заперечливо підвела руки, сподіваючись, що вона зрозуміє мій жест.
 "З величезним задоволенням, але я обіцяла дещо зробити для моєї подруги. Мені дійсно потрібно йти. Вона розраховує на мене".
 Я обдарувала її своєю найщирішої посмішкою, що завжди діє на жінок, яких ви найменше хочете зустріти на темній алеї.
 "Може бути в іншій раз?"
 У відповідь вона так надула свої щоки, що очі зникли в їх безмежній товщі, але, побачивши, що це не справило належного ефекту, повернула особі невимушений вираз
 "Звичайно, дорога. Я не хочу відволікати тебе від важливих справ. Підемо, я проведу тебе на вулицю. Це найменше, чим я можу віддячити тобі за твою допомогу».
 Пригнічуючи невелику тремтіння, я дозволила їй покласти мені на плече свою руку, і ми вийшли назовні. В обличчя мені вдарив свіже повітря, даруючи величезне полегшення, очищаючи не тільки легкі, але і свідомість.
 Примруживши очі від яскравого денного світла, я помітила дуже знайому фігуру, що йде вниз по вулиці в напрямку гаража Попа. Лайно. Вона, ймовірно, думає, що я забула про неї.
 Але це ж не так. Ні на секунду.
 Я відчула, як напружилася Мілісент. Поглянувши на неї знизу вгору, я помітила, що вона пильно стежить за переміщеннями Айс з таким кислим виразом на обличчі, ніби щойно з'їла лимон.
 "Щось не так?" - Запитала я, подумавши, що, може бути, чогось не помічаю.
 "Типова. Просто типова".
 "Що ви сказали?"
 Велика рука вказала в напрямку моєї подруги. "Вона, дорогенька. Як все вони. Така ... чоловікоподібна».
 Мої брови піднялися: "Чоловікоподібна?". Я краще придивилася до своєї коханої, з величезним задоволенням пробігаючи очима по її стрункого тіла.
 "Я думаю, вона дуже красива".
 Що було, зрозуміло правдою, і я, навіть не потрудилася приховати в своєму голосі нотки справжнього захоплення.
 Вона повернулася до мене, з ще більш кислим обличчям.
 "Ну, тільки якщо тобі подобається такий тип. Тваринна краса підходить тільки для простолюдинів. Справжня краса включає в себе стиль, поставу, манери. Цілком очевидно, що в ній нічого цього немає", - прокудахтал вона. "Б'юся об заклад, що ця жінка не впізнає крісла Чіпендейла, навіть сівши в нього".
 Якимось чином, і я до сих пір не знаю - яким, мені вдалося придушити своє бажання, повідомити цієї роздутої пустозвонке, що у Айс більше стилю і грації в мізинці, ніж у неї в усьому тілі, але також, що вона може читати Кафку і Солженіцина в оригіналі, може заспівати арію Олени з La donna del lago так красиво, що статуї будуть плакати від радості, слухаючи це.
 Я не сказала нічого. Навіщо? Потрібен час, щоб відкрити закупорені свідомість. Час, який я не хотіла витрачати на людей, на кшталт неї.
 Я витягла звідкись посмішку і повернулася до неї.
 "Отже, якщо Ви дозволите, я дійсно повинна йти. Спасибі за прогулянку і бесіду. Була рада познайомитися з Вами".
 "Мені теж, люба. Повертайтеся, коли захочете. Просто постарайтеся триматися подалі від таких жінок, як вона. Повірте мені, від них суцільні неприємності".
 Більше, ніж ви думаєте, мадам. Більше, ніж ви думаєте.

* * * * * * *

Поки я пробиралася в сторону Айс, копати в одному з високих ящиків, розкиданих по всьому гаражу, очі адаптувалися до темряви.
 "Вибач, я потрапила в полон до господині Срібної Сосни. Вона не приймає" немає "як відповідь"
 Поглянувши на мене, Айс усміхнулася
 "Я вже зрозуміла. Не біда. Насправді мені знадобився інший інструмент».
 Я підійшла ближче, щоб обдарувати її поцілунком, але мої наміри перервав тихий кашель. Повернувшись, я помітила Попа, який стояв біля самого входу в гараж. Він зняв капелюха і розгладжував рукою волосся
 "Добрий день, Тайлер, Морган"
 "Привіт, Поп!"
 Моргнувши, я ще раз оглянула його. Щось в ньому було не так. Я з подивом обійшла його, звернувши увагу на те, як він соромливо нагинає голову, ховаючи її від мене.
 "Що сталося?" запитала я, виявивши звездообразную форму блискучого кольору над його розпухлим правим оком, а також зубчасту подряпину на одній з його сивого щік. "Хто це зробив?"
 "Не велика проблема", - відповів він, роблячи крок в сторону.
 "Що трапилося?" - Виплив до нас з глибин затіненого гаража вимогливий голос Айс.
 "Стадо бандитство молодиків з бару, що вище по дорозі, вирішили похвалитися своїми піпіськамі, вибачте мій англійська. Мені слід було б пам'ятати про свій вік, але, якщо мене зачеплять, я вже не можу зупинитися" Він потиснув своїми вузькими плечима "Відтепер буду випивати тільки вдома. Не велика проблема, як я вже сказав ".
 "Зате велика для мене", - упиралася я "Ніхто не має право бити кого-небудь. Це нерозумно і просто грубо".
 Він посміхнувся мені: "Вони нічого не знають ні про мізках, ні про манери, Тайлер. Не варто, врешті-решт, так засмучуватися. Воно того не варте. Я отримав свій урок".
 Хоча я і не могла бачити Айс в темряві приміщення, мені здалося, що я помітила її підбадьорливий кивок. По крайней мере, я злегка заспокоїлася і відстала від Попа. "Гаразд. Щоб пухлина не розрослася ще більше, приклади лід до ока".
 "Дай мені просто фунт сирого м'яса". Він знову знизав плечима: "У всякому разі, моя дружина, лікувала мене таким чином. Якщо прикласти сире м'ясо, пухлина злегка спаде".
 Він повернув голову до Айс
 "Що я хотів сказати. Сестра моєї дружини, яка живе по той бік кордону, захворіла. Я не бачив її вже кілька років, але я обіцяв своїй Меггі, що після того, як вона піде, буду доглядати за її родичами. Ось я і вирішив . Було б чудово, Морган, якщо ти доглянеш за моїм господарством. я міг би просто замкнути всі, міцно і надійно, але коли я йду, то люблю, щоб мої речі залишалися там, де я їх залишив. А в наші дні не можна бути ні в чому впевненим, особливо в містечку на кшталт цього. Якщо тебе це не влаштовує, скажи мені відразу. Я знайду кого-небудь ще ".
 "Не треба закриватися", - відповіла Айс: "Я не заперечую проти того, щоб замінити тебе протягом декількох днів".
 "Мені не вправно тебе просити".
 "І не треба. Вважай, що ми вже домовилися".
 Може, Поп і був уже старий, але, також, безсумнівно, він все ще був розумний. Він знав, коли програє, і коли потрібно промовчати. Кивнувши, він натягнув свою кепку і випрямив її просочений нафтою козирок "Тоді дякую вам і дозвольте попрощатися. Я поїду завтра з першої ж оказією. Так що завтра відкривай гараж, як прийдеш сюди".
 "Чудово".
 "Ну і добре. Необхідно підготувати все для поїздки. Побачимося пізніше".
 І з цими словами, він повернувся і залишив холодний гараж, повертаючись назад до заправки, за якою знаходився його акуратний невеликий будиночок.
 Айс також покинула приховувала її тінь, і підійшла до стенду біля мене, в її руках були інструменти. Вихопивши один з них, я повернулася до неї і посміхнулася
 "Дуже мило з твого боку".

вона фиркнула
 "Я не роблю нічого« милого »".
 "Ну так, звичайно, не робиш", - я знала, що вона не любить, коли її дражнять, але іноді просто не могла втриматися. Вона так легко підставлялась.
 Вона насупилася, але стримала себе, пораючись з ключем величезних розмірів: "Пішли. Нас чекає недобудований будинок".
 Намагаючись пристосуватися до швидкого кроку моєї коханої, краєчком ока я помітила яскраво-рожева пляма в районі Срібної Сосни. Повернувши голову, я побачила знайомі вузенькі оченята Мілісент. Але тепер вона розглядала не тільки мою подругу, а й мене.
 Чи не в змозі протистояти тоненьким голоском в моїй голові, я нагнала Айс і обняла за тонку талію, притискаючи настільки близько, що наші стегна зачіпали один одного при ходьбі.
 "Що з тобою?"
 "Ох", - усміхнулася я, глянувши через плече на реакцію Мілісент. "Да нічого".
 Хе-хе-хе.

* * * * * * *

Повозившись разом з Айс на будівництві протягом декількох годин, я пішла в душ, щоб освіжитися для післяполудневих завдань. Як і у випадку з Айс, моя репутація вийшла за межі будинку Рубі, і ось уже, не встигнувши оглянутися, я виявилася заваленої горою пропозицій, починаючи від зовсім юних підлітків і закінчуючи літніми людьми.
 Оскільки я ще повинна була допомагати будувати будинок, що залишився часу не вистачало, щоб допомогти всім бажаючим. І мені довелося вчитися вибирати. Дуже нелегке для мене заняття, особливо, коли доводиться вирішувати, кого вчити, а кому, на жаль, відмовити. Зрештою, освіта - це одна з найбільш важливих речей у світі, щось, на що всі повинні мати шанс.
 У цей літній день моїм учнем був чудовий, розумний семирічний хлопчик на ім'я Ніккі, який залишив школу рік тому через те, що його дражнили однокласники. Я не хотіла брати з них грошей. Але коли вони відзначили, що тим самим я виділяю їх сина, а вони зовсім цього не хотіли, я здалася їх незаперечною логікою і прийняла у них як гроші, так і сина під свою опіку. Про що ще жодного разу не пошкодувала.
 Закінчивши м

Частина 2 |  частина 4
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати