На головну

Ремонтна служба заводів ПСМ

1.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 1 сторінка
  2.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 2 сторінка
  3.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 3 сторінка
  4.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 4 сторінка
  5.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 5 сторінка
  6.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбами 6 сторінка
  7.  II. Розподіл смуг радіочастот між радіослужбамі 7 сторінка

Для підтримки в працездатному стані устаткування ПСМ необхідна систематично відповідно до системи ППР осущ-ть тих обслуговування і планові ремонти. Цю роботу виконують ремонтні підприємства. Ремонтрно-механічний цех (РМЦ) явл базою для здійснення тих обслуговування і ремонту об-я. РМЦ заводів займаються виготовленням запасних деталей, спец об-я, виконують роботи по раціоналізаторських пропозиціях і замовленнями, забезпечують техніку безпеки. На більшості заводів РМЦ виконують всі види ремонту об-я, включаючи і капітальний. РМЦ мають відділення:

1.слесарно-складальні (вип-ють розбірні складальні і слюсарні роботи), 2.кузнечно-котельне (вип-ють дрібні поковки, термообробку) 3.злектроремонтное 4. Електрогазозварювальне, 5. відділення відновлення дет і ремонту санітарно-технічного про-я .

13. Надійність і довговічність машин. Поняття довговічності: фізична, економічна, моральна.

Надійність - це св-во обладнання виконувати задані функції, зберігаючи в часі значення встановлених експлуатаційних показників у заданих межах, відповід-х заданим режимам та умовам використання, ТО, ремонтів, зберігання і транспортування. Над-ть хар-ся безотказностью (св-во обладнання безупинно зберігати працездатність протягом деякого часу або напрацювання), довговічністю (св-во обладнання. Сохр. Працездатність до настання граничного стану при встановленій системі ТО і Р), ремонтопридатністю (пристосованість обладнання до попередження, виявлення та усунення відмов і несправностей шляхом проведення ТО і Р) і сохраняемостью (св-во мо безперервно зберігати справний і працездатний стан протягом і після терміну зберігання і транспортування). Працездатність - стан обладнання виконувати задані функції в межах встановлених норм. Відмова - подія, що порушує раб-ть. Фізична довговічність-сохр. раб-ти або термін служби до настання граничного стану. Екон. - Тривалість роботи машини з урахуванням всіх видів ремонтів до тих пір, поки виконувати їх стає недоцільно, не економічно, дорого. Моральна - це термін служби машини до її заміни нової більш досконалої, економічною, продуктивною. Вимірювачами довговічності явл. термін служби до кап. рем. або до повного зносу машини, тобто її терміну амортизації.

Наплак деталей машин твердими сплавами, призначення, технологія, матеріали. |  Розбирання машин при ремонті, очищення, мийка деталей, обладнання для мийки.

Методика розрахунку трудомісткості, часу простою і робочої сили при ремонті обладнання. |  Знос вузлів приводу обертових печей, ремонт і регулювання приводу. |  Технологія заміни зношених обичайок і бандажів обертових печей і сушильних барабанів. |  Ремонтні вузли обертових печей. Поточний і капітальний ремонти. |  Контроль, дефектовка і сортування деталей при ремонті об-я, методи контролю при деф-ке. |  Ремонт деталей машин автоматичного і напівавтоматичного зварюванням і наплавленням під шаром флюсу і вибродуговой наплавленням. |  Ремонт деталей машин зварюванням і наплавленням. Основні параметри. Схема зварювального поста |  Ручне електродугове зварювання і наплавка. Устаткування для зварювання. |  Змащує устаткування. Мастильні матеріали і їх властивості. Системи мастил. Карта змащення машин. |  Установка валів і підшипників ковзання і кочення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати