Головна

Примітки

  1.  Підрядкові примітки не допускаються.
  2.  Правила оформлення примітки, виносок і посилань
  3.  Правити] Примітки
  4.  ПРИМІТКИ
  5.  Примітки
  6.  Примітки
  7.  Примітки

1

Якщо що "смітник" на голові - це такий як бе зачіска панківська =)))

2

Це слова з дуже веселою пісеньки славного тандему Карапузик і Ляпіса Трубецького, яке так і називається: "Любов повернулася до мене задом".

3

Картина художника Тома Вудраффа "Нептун".


4

Лист Пушкіна В'яземському, в якому він пише про Баратинського.

5

Вітрувіанська людина - людина, зображена в двох наложениях, рукою Леонардо да Вінчі з метою зобразити пропорційне ідеальне (канонічне) чоловіче тіло.

6

Катя - головна героїня "Музичного привороту"

7

Кей і Келлі, музиканти "На краю", - герої "Музичного привороту", як, втім, Катя і її друг-технік

8

Вудсток - один з найбільших фестивалів рок-музики, що проходить в штаті Нью-Йорк.

9

Галазов - Давньогрецька колонія (ін. - Грец. "ГАЛАЗ" - блакитний), а нині курортне відоме містечко розташована на Чорноморському узбережжі. Якщо судити строго, то саме звідти починається історія Маші і Дениса. Хоча, звичайно, насправді цього міста не існує, як і легенди про Діонісії і Філімонов. До речі, ім'я Филимон перекладається як "улюблений". І це не даремно перегукується з третім значенням імені Чіпа /

" Нашої завжди маленьку дівчинку Марійці. На щастя. Батько, дід, брат ". |  Теоретична частина


" Черрі: На тебе неможливо злитися ... ", - зробив витончений комплемент хлопець. Ну Черрі дає! І зайчиком дозволяє себе називати! 15 сторінка | " Черрі: На тебе неможливо злитися ... ", - зробив витончений комплемент хлопець. Ну Черрі дає! І зайчиком дозволяє себе називати! 16 сторінка | " Черрі: На тебе неможливо злитися ... ", - зробив витончений комплемент хлопець. Ну Черрі дає! І зайчиком дозволяє себе називати! 17 сторінка |  Я тебе розгадав. Ти - моє орігамі. 1 сторінка |  Я тебе розгадав. Ти - моє орігамі. 2 сторінка |  Я тебе розгадав. Ти - моє орігамі. 3 сторінка |  Я тебе розгадав. Ти - моє орігамі. 4 сторінка |  Я тебе розгадав. Ти - моє орігамі. 5 сторінка |  Я тебе розгадав. Ти - моє орігамі. 6 сторінка |  Епілог. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати