Головна

Приємного прочитання! 19 сторінка

  1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

- Що ти робиш? - Видихнув він. - Навіщо всюди сунешся, все ворушити?

- Я сама розпоряджаюся своїм часом, - так само задихаючись, відгукнулася я, - з тих пір як розлучилася зі своїм довбаним коханцем.

Він загарчав, люто і пристрасно, рука стиснула моє волосся так, що стало боляче.

- Поцілунком або трахом за все не виправити, Гідеон. Цього разу не вийде.

Відпустити його здавалося немислимо важко, після всіх цих тижнів, коли мені було відмовлено в праві торкатися до нього, майже неможливо. Я потребувала ньому.

Його лоб притулився до мого.

- Ти повинна вірити мені.

Я вперлася долонями йому в груди, усуваючи його. Він відпустив мене і уперся поглядом в моє обличчя.

- Чи не повинна, якщо ти мені нічого не кажеш.

Простягнувши руку, я витягла ключ з панелі управління і простягнула йому. Кабіна пішла на спуск.

- Ти змусив мене пройти через пекло. Навмисно. Заподіяв страждання. І цьому не видно кінця. Вже не знаю, який чортівнею ти займаєшся, Ас, але ця дерьмово гра в доктора Джекіла і містера Хайда не для мене.

Його рука потягнулася до кишені в неспішному контрольованому русі. Такі руху він здійснював, будучи особливо небезпечним.

- Ти зовсім некерована.

- Коли одягнена, так. Звикай до цього.

Двері ліфта відкрилися, і я вийшла назовні. Його рука торкнулася мене нижче спини, і по моєму тілу пробігла дрож. Невинне дотик крізь кілька шарів тканини миттєво сколихнуло пристрасне бажання.

- Ще раз покладеш таким манером долоньку на зад Корінн - і я тобі пальці обламаю.

- Сама знаєш, що я нікого, крім тебе, не хочу, - відгукнувся він. - І хотіти щось не можу. Я поглинений потягом до тебе.

У тротуару стояли і «бентлі», і «мерседес». Поки я перебувала у доктора Лукаса, небо потемніло, немов занурившись в роздуми, як і чоловік зі мною поруч. У повітрі розлилося відчутне напруження - вірний провісник збирається річної грози.

Зупинившись під козирком, я подивилася на Гідеона:

- Скажи, щоб їхали разом. Нам треба поговорити наодинці.

- Сам про це думав.

Енгус торкнувся краю кашкети і ковзнув за кермо. Другий водій підійшов до Гідеону і вручив йому ключі від машини.

- Міс Тремелл, - ніби як вітав він мене.

- Єва, це Рауль.

- Уже зустрічалися, - відгукнулася я. - Рауль, ви в той раз передали моє послання?

Пальці Гідеона ворухнулися на моїй спині.

- Передав.

Я розпливлася в усмішці:

- Дякую, Рауль.

Рауль попрямував до переднього пасажирського сидіння «бентлі», а Гідеон повів мене до «мерседесу» і відкрив для мене двері. Я відчула деяке хвилювання, коли він сів за кермо і поерзал на сидінні, пристроюючи свої довгі ноги. Запустивши двигун, Гідеон влився в божевільний нью-йоркський транспортний потік, вміло і впевнено керуючи потужним автомобілем.

- Те, як ти ведеш машину, підсилює моє бажання, - сказала я, і від мене не сховалося, як напружилися його до цього моменту легко тримали кермо руки.

- Боже мій! - Він глянув на мене. - Невже ти прихильна водійського фетишизму.

- Мій фетиш - це такий собі Гідеон, - знизила голос я. - А я вже котрий тиждень змушена обходитися без нього.

- Єва, мені кожна секунда без тебе ненависна. Це справжнє катування. Я зосередитися не можу, спати не можу. Втрачаю самовладання через дрібниці. Без тебе я в пеклі.

Мені зовсім не хотілося змушувати його мучитися, але сказати, ніби мені не стало легше від того, що він переживав розлуку зі мною так само, як і я з ним, було б неправдою.

Я розвернулася на сидіння до нього обличчям:

- Чому ти так з нами чиниш?

- Я використовую ті можливості, які є. - У нього на вилицях здулися жовна. - Наша розлука - це ціна. І вона не вічна. Мені потрібно, щоб ти проявила терпіння.

- Ні, Гідеон, - похитала я головою. - Не можу. Більше не можу.

- Ти не покинеш мене. Я тебе не відпущу.

- Та ми вже розлучилися. Ти що, не бачиш? Я живу своїм життям, і тебе в ній немає.

- Я присутній там настільки, наскільки це можливо зараз.

- Змушуючи Енгус слідувати за мною? Ну, продовжуй в тому ж дусі. Тільки адже це ніякі не відносини. - Я притулилася щокою до спинки сидіння. - У всякому разі, не ті, яких хочу я.

- Єва, - хрипко видихнув він. - Моє мовчання - це менше зло. У мене таке відчуття, що поясню я все чи ні, це все одно віддаляє тебе, але пояснення таїть в собі більший ризик. Тобі здається, ніби ти хочеш все знати, але насправді ти б про це пошкодувала. Просто, коли я говорю тобі, що в мені є щось, чого тобі не захотілося б бачити, повір мені на слово.

- Ти повинен дати мені щось, з чим можна працювати. - Я поклала руку йому на стегно і відчула, як тугі м'язи сіпнулися при моєму дотику. - Зараз у мене немає нічого. Я порожня.

Його рука лягла поверх моєї.

- Ти віриш мені. Нехай побачене підштовхує до іншого, ти віриш в те, що знаєш. Це головне, Єва. Для нас обох. Для нас, і крапка.

- Та ні вже ніяких «нас».

- Припини так говорити.

- Ти хотів, щоб я сліпо вірила тобі, і домігся свого, але це все, що я можу тобі дати. Ти майже не розкривався переді мною, але я мирилася з цим, тому що мала тебе. Але тепер цього немає ...

- Я як і раніше твій, - заперечив він.

- Не в тому сенсі, в якому мені потрібно. - Я підняла одне плече в незграбному потиску. - Ти давав мені своє тіло, і я впивалася їм, тому що це був єдиний спосіб, яким ти переді мною розкривався. Але тепер у мене немає і цього, а коли я намагаюся зрозуміти, що ж у мене є, то бачу одні лише обіцянки. Мені цього недостатньо. За відсутності тебе у мене залишається лише купа недомовок, і нічого більше.

Він дивився прямо перед собою, профіль його напружився. Я витягла свою руку з-під його долоні і повернулася до нього спиною, дивлячись у вікно на багатолюдний, метушливий місто.

- Якщо я втрачу тебе, Єва, - прошепотів він, - у мене не залишиться нічого. Суть всього, що я зробив, в тому, щоб не втратити тебе.

- Мені потрібно більше, - відгукнулася я, притискаючись обличчям до скла. - Якщо я не можу отримати тебе зовні, то мені потрібно зробити це зсередини, але всередину ти мене не пускаєш.

Деякий час ми мовчки рухалися в щільному потоці машин. Велика крапля дощу впала на вітрове скло, за нею інша.

- Після смерті батька, - неголосно вимовив він, - мені довелося несолодко. Я пам'ятав, як люди любили його, як цінували його товариство. Адже він робив людей багатими. І коли раптово світ перевернувся і обрушився йому на голову, все ще збільшили ненависть до нього. Мою матір, до того часу таку щасливу, немов підмінили. Вона без кінця ридала, і вони з батьком весь час сварилися. Саме цим мені найбільше запам'яталося той час - крики, лайка і сльози. - (Я дивилася на нього, вивчаючи його кам'яний профіль, але мовчала, боячись збити настрій.) - Вона відразу ж знову вискочила заміж. Ми виїхали з міста. Вона завагітніла. Раз у раз я наражався на ненависників мого батька, і на мене вивалювали купи лайна. Все підряд. Діти. Їх батьки. Вчителі. Його продовжували поносити распоследній словами. Я страшенно злився. На всіх. У мене траплялися напади злоби. Я речі ламав. - Важко дихаючи, Гідеон зупинився на червоне світло. - Коли народився Крістофер, я почав поводитися ще гірше, а років з п'яти він став наслідувати мені, влаштовуючи за обідом припадки, став тарілки об підлогу кидати і все таке. Мати тоді була вагітна Айер ленд, і вони з Відалом вирішили, що далі так тривати не може і мені необхідна психотерапія.

Його розповідь про нещасний, скривдженому, розлюченим дитину, відчувати себе чужим у новому житті рідної матері, викликав у мене сльози.

- Вони прийшли додому - жінка-психотерапевт і здобувач, що проходив практику під її керівництвом. Обидва були доброзичливі, приємні в спілкуванні, терплячі. Але незабаром психотерапевт стала приділяти більшу частину часу консультування моєї матері, у якої, на додаток до двох погано контрольованим хлопчакам, була ще і важко протікає вагітність. І я все частіше і частіше залишався з асистентом один на один.

Гідеон зменшив швидкість і зупинив машину. Його руки стискали кермо так, що побіліли кісточки пальців, кадик ходив ходором. Дощ продовжував невпинно барабанити, але стукіт його пом'якшав, залишаючи нас наодинці з нашими гіркими істинами.

- Можеш мені більше нічого не розповідати, - прошепотіла я, відстібаючи ремінь, потягнулася до нього і мокрими від сліз пальцями торкнулася його обличчя.

Ніздрі Гідеона розширилися в різкому вдиху.

- Він робив так, що я кінчав. Всякий, чорт забирай, раз він не зупинявся, поки я не кінчав, тому він міг сказати, що мені це подобається.

Скинувши туфлі, я відірвала його руку від керма, так що змогла забратися до нього на коліна і обійняти його. Він стиснув мене так, що було боляче, але я не скаржилася. Ми знаходилися на жвавій вулиці, з одного боку від нас безперервним потоком рухалися машини, з іншого - щільний натовп пішоходів, але нам не було діла ні до тих ні до інших. Він відчайдушно здригався, наче від неконтрольованих ридань, але не видавав жодного звуку, і очі його залишалися сухими.

А ось небеса над нами виходили плачем, дощ періщив бруківку лютими струменями.

Обхопивши його голову обома руками і притискаючись обличчям до його обличчя, я плутано бурмотіла:

- Ш-ш-ш, малюк. Я все розумію. Я знаю, як це сприймається і як вони потім зловтішаються. Мнезнакомо все, що ти відчув: сором, сум'яття, почуття провини. Але ти не був ні в чому винен. Ти не хотів цього. Чи не насолоджувався цим.

- Але я підпустив його до себе, не став неслухняним його дотиків. Він запевняв, що вся проблема в моєму віці ... в гормонах ... щоб заспокоїтися, мені доводилося мастурбувати. А торкався він до мене під тим приводом, що хоче показати, як це робити правильно, а то від невмілих дій користі мало ...

- Гідеон, вистачить.

Я трохи подалась назад, щоб поглянути на нього, в той час як уява вже підказувало мені подальший розвиток подій і все те, що було сказано, щоб вселити Гідеону, ніби він сам і був ініціатором власного зґвалтування.

- Ти був дитиною і влучив у руки дорослого, прекрасно знав, на які кнопки натискати. Всі вони хочуть звалити провину на нас і прикинутися невинними у власних злочинах, але це неправда. - Я ніжно його поцілувала, відчуваючи смак власних сліз. - Я люблю тебе. І вірю тобі. Ні в чому з цього не було твоєї вини.

Гідеон запустив пальці мені в волосся, утримуючи мою голову і несамовито цілуючи в губи.

- Не залишай мене.

- Залишати? Я збираюся з тобою побратися.

Він різко набрав повітря і притиснув ще міцніше. Його руки жадібно нишпорили по моєму тілу.

Гучний стукіт по склу змусив мене здивовано смикнути. Жінка-поліцейський в накидці від дощу і бронежилеті, похмуро дивилася на нас крізь нетонированних переднє скло з-під козирка кашкета, пробурчала:

- Даю вам тридцять секунд, щоб відвалити, інакше приверну обох за непристойну поведінку в громадському місці.

Побагровівши від збентеження, я ніяково перебралася назад на своє сидіння. Дочекавшись, коли я пристебніть ремінь безпеки, Гідеон рушив з місця, доторкнувся до чола, салютувавши Служебниць правопорядку, і знову влився в потік.

Потягнувшись до моєї руки, він підніс її до губ і поцілував кінчики пальців.

- Я люблю тебе.

Я застигла з колотящімся серцем.

Стиснувши ще міцніше наші пальці, він прилаштував їх на коліні. «Двірники» ковзали туди-сюди по вітровому склі в ритмі, немов передражнює мій пульс.

- Повтори, - важко сглотнув, прошепотіла я.

Зменшивши швидкість перед світлофором, Гідеон взглянулна мене. Вигляд у нього був втомлений, немов його зазвичай шалено пульсуюча енергія виявилася витраченої і на місці багаття утворилося димляче попелище. Однак очі були теплими і ясними, вигин губ - ніжним і вселяв надію.

- Я люблю тебе. Мені це слово як і раніше здається неточним, але я знаю, що ти хочеш його почути.

- Мені необхідно його почути, - тихо підтвердила я.

- Якщо ти розумієш різницю. - Спалахнуло зелене, і він рушив з місця. - Люди здатні пережити любов. Можуть жити без неї, можуть рухатися далі. Любов можна втратити і знайти знову. Але зі мною цього статися не може. Я б не пережив тебе, Єва. - Він глянув на мене, і побачивши його обличчя у мене перехопило подих. - Я одержимий тобою, ангел мій. Ти для мене як наркотик. Ти все, чого я коли-небудь бажав, що коли-небудь було мені потрібно, все, про що я мріяв. Ти все. Я живу і дихаю заради тебе. Для тебе.

Я поклала другу долоню поверх наших з'єднаних рук.

- У житті для тебе ще багато чого знайдеться. Ти просто поки цього не знаєш.

- Більше мені нічого не треба. Щоранку я встаю з ліжка в готовність зустрітися зі світом, тому що в ньому є ти.

Він повернув за ріг, підкотив позаду «бентлі» до Кроссфайр, заглушив двигун, відстебнув ремінь безпеки і глибоко зітхнув:

- Завдяки тобі світ знайшов для мене сенс, якого не було раніше. Тепер в ньому є для мене місце, з тобою.

Несподівано мені стало зрозуміло, чому він невтомно працював і добився в настільки молоді роки такого шаленого, шаленого успіху. Його підганяв прагнення знайти своє місце в світі, перестати відчувати себе ізгоєм.

Кінчики його пальців пройшлися по моїй щоці. Я так знудьгувалася по подібним дотиків, що відчула, як моє серце обливається кров'ю.

- Коли ти повернешся до мене? - Пролунав мій тихий питання.

- Як тільки зможу. - Подавшися вперед, він поцілував мене в губи. - Жди.

глава 19

Повернувшись на своє робоче місце, я виявила голосове повідомлення від Крістофера і на мить задумалася про те, наскільки далеко варто мені заходити в пошуках правди. Крістофер явно був не тією людиною, з яким я хотіла б зійтися ближче.

Але мені не давали спокою вираз обличчя і хрипкий голос Гідеона, коли він розповідав про своє минуле, про пережите соромі і муках.

Ці муки я сприймала як свої власні. Зрештою, інших варіантів не було. Я подзвонила Крістоферу і запропонувала йому сходити разом на ланч.

- Невже мені всерйоз світить ланч з такою красунею? - Радісно поцікавився він.

- В такому разі мене влаштує будь-який вільний час на цьому тижні.

- А що, якщо сьогодні? - Запропонував він. - Мене часом так і тягне зазирнути в той заклад, куди ти мене водила.

- Годиться. Опівдні зможеш?

Ми домовилися про час, і я повісила трубку якраз в той момент, коли в мій відсік увійшов Вілл.

- Допоможи, - попросив він, дивлячись на мене щенячими очима.

- Із задоволенням, - з посмішкою відповіла я.

Дві години пролетіли непомітно. Опівдні я спустилася в хол, де мене вже чекав Крістофер. Його коротко підстрижені золотисто-каштанове волосся биліслегка скуйовджене, а сіро-зелені очі блищали. У чорних слаксах і білій сорочці з засуканими рукавами він виглядав впевненим і дуже привабливим. Крістофер вітав мене своєю хлоп'ячою посмішкою, і тут до мене дійшло, що було б не боляче порядно з мого боку розпитувати його про те, що він давним-давно сказав своїй матері. З тієї простої причини, що в ту пору він сам був дитиною, які жили в умовах домашнього розладу.

- Я в захваті від того, що ти мені подзвонила, - почав він, - але чесно зізнаюся, мені цікаво, в чому тут причина. Чи не в тому чи, що Гідеон знову проводить час з Корінн.

Чути це було боляче. Жахливо боляче. Мені довелося зробити глибокий вдих, щоб скинути напругу. І адже, здавалося б, я розуміла суть того, що відбувається. Не сумнівалась. Але змушена була чесно собі зізнатися в тому, що бажала отримати Гідеона в повну власність. Так, щоб не тільки мені, а й усім навколо було ясно, що він - мій.

- За що ти його так ненавидиш? - Запитала я, пройшовши перед ним за обертові двері.

Звідкись здалеку долинув гучний гуркіт, але хльостаючих дощ вже припинився, залишивши на вулицях калюжі брудної води.

Наздогнавши на тротуарі, він обійняв мене за талію, від чого по всьому тілу пробігла дрож.

- Чому? Хочеш обмінятися нотами?

- Звичайно. А чому ні?

На той час, коли ми розправилися з ланчем, я вже прекрасно розуміла, що підігрівало ненависть Крістофера. Він дбав лише про те єдиній людині, якого бачив у дзеркалі. Гідеон був красивіше його, багатшими, більш впливовою, впевненіше ... був більше його у всьому. І Крістофера просто заживо поїдала заздрість. Його спогади про Гідеон були пофарбовані вірою в те, чторебенком Гідеон привласнював все батьківське увагу. Можливо, в якійсь мірі це і відповідало дійсності, враховуючи, що Гідеон був важкою дитиною, але з віком це хлоп'яче суперництво перейшло на інший рівень, особливо після того, як «Крос індастріз» стала основним власником акцій «Бачив рекордс». Я зробила уявну замітку: неодмінно запитати Гідеона, навіщо йому це знадобилося.

Коли ми зупинилися біля Кроссфайр, щоб розпрощатися, поруч, піднявши фонтан бризок, промчало таксі. Намагаючись ухилитися від бризок, я мало не збила Крістофера.

- Єва, - сказав він, - я хотів би куди-небудь тебе запросити. Може бути, повечеряємо?

- Мені зараз ніколи, - відрадити я. - Мій сусід по квартирі дуже серйозно постраждав, потребує догляду, і я намагаюся якомога більше часу проводити з ним.

- Гаразд, мій номер у тебе є, - посміхнувся Крістофер і поцілував мені тильну сторону долоні. Впевнена, він вважав цей жест невідпорним. - Та й я про себе нагадаю.

Я зайшла в Кроссфайр і попрямувала до турнікету, але мене зупинив один з одягнених в чорну уніформу співробітників служби безпеки.

- Міс Тремелл, - посміхнувся він. - Будьте люб'язні пройти зі мною.

Заінтригована, я пройшла за ним в офіс охорони, де під час вступу на роботу мені видали службовий пропуск. Охоронець відкрив двері, і я побачила Гідеона.

Він стояв, притулившись до столу і схрестивши руки на грудях, прекрасний, спокусливий і дещо спантеличений. Коли двері за нами зачинилися, він зітхнув і похитав головою:

- Що, є ще й інші пов'язані зі мною люди, на яких ти збираєшся наїжджати заради мене?

- Ти знову за мною шпигував?

- Чи не шпигував, а наглядав, про всяк випадок. Як би чого не вийшло.

Я вигнула брову:

- А звідки ти знаєш, наїжджала я на нього чи ні?

Його усмішка стала ширше.

- Тому що я тебе знаю.

- Так ось, я на нього не наїжджала. Чесне слово. - Він подивився на мене з сумнівом, і я повторила: - Чи не наїжджала. Так, збиралася, але передумала. А чому ми в цьому приміщенні?

- Ангел, а ти що, затіяла щось на зразок хрестового походу?

Так ми і перекидалися фразами. Я не дуже розуміла, до чого ця розмова, але не надто турбувалася із цього приводу, оскільки до мене дійшло щось більш суттєве.

- Ти сам-то усвідомлюєш те, як спокійно відреагував на мій ланч з Крістофером? Втім, те ж саме можна сказати і про мою реакції на твоє часу з Корінн. Ми обидва сприймаємо це зовсім інакше, ніж сприйняли б місяць тому.

Гідеон взагалі став іншим. І коли посміхнувся, навіть в теплому вигині його губ бачилося щось унікальне.

- Просто ми довіряємо один одному, Єва. Приємне відчуття, чи не так?

- Довіра до тебе зовсім не означає, що мене менше хвилює те, що відбувається між нами. Можеш пояснити, навіщо ми ховаємося в цьому офісі?

- Слушний привід. - Випроставшись, Гідеон ступив до мене, взяв моє обличчя в долоні і ніжно поцілував. - Я люблю тебе.

- О, та ти вже запросто це вимовляєш.

Він запустив пальці в мою нову зачіску:

- Пам'ятаєш, коли ти пережила нічний кошмар, а я пізно повернувся? Ти тоді гадала, де я був.

- Мені і зараз цікаво.

- Я був в готелі, звільняв номер. «Сексодром», як ти його називала. Але пояснювати це тобі, коли тебе вивертало, було якось не з руки.

Я різко видихнула. Дізнатися, де він тоді пропадав, було для мене полегшенням. Ще великим полегшенням було дізнатися, що «сексодрома» більше не існує.

Його звернений до мене погляд був м'яким і теплим.

- Я взагалі про нього забув, поки це питання не сплив у доктора Петерсена. Ми обидва знаємо, що мені він більше не буде потрібно. Моя дівчина вважає за краще ліжок транспортні засоби.

Посміхнувшись, він попрямував до виходу. Я проводила його поглядом.

Охоронець заповнив дверний отвір, і я відігнала роїлися в голові думки в сторону, вирішивши розібратися з ними пізніше, коли у мене буде час до ладу собразом, у що все це може вилитися.

По дорозі додому я купила пляшку газованого апельсинового соку замість шампанського. Час від часу мені попадався на очі «бентлі», наполегливо йшов за мною, завжди готовий підвезти. Ще недавно мене це просто бісило, бо служило постійним нагадуванням про фактичне розриві з Гідеон. Тепер вигляд машини викликав у мене посмішку.

Доктор Петерсен мав рацію. Утримання і деякий відсторонення прояснили мені голову. Якимось чином відстань між мною і Гідеон зробило насобоіх сильніше, навчило більше цінувати одне одного і в меншій мірі сприймати все як належне. Я любила його зараз більше, ніж будь-коли, але збиралася провести час в компанії Кері, мене не турбувало, де і з ким буде Гідеон. Я твердо знала, що думками і серцем він зі мною.

Задзвонив телефон. Я витягла його з сумочки, побачила на екрані, що це мама, і відповіла:

- Привіт, мамуля.

- Не розумію, що вони шукають! - З ходу заявила вона зі страхом і роздратуванням у голосі. - Ніяк не залишать Річарда в спокої. Сьогодні нагрянули в офіс і скопіювали записи всіх камер відеоспостереження.

- Детективи?

- Так. Ніяк не отвяжутся. Чого вони хочуть?

Я звернула за ріг, до своєї вулиці.

- Спіймати вбивцю. Ймовірно, намагаються відстежити всі пересування Натана. Час розрахувати або щось в цьому роді.

- Нісенітниця якась!

- Ну, це ж тільки моє припущення. Та не переживай ти. Нічого вони не нароют, адже Стентон невинний. Все буде в порядку.

- Єва, він так добре проявив себе в зв'язку з цими подіями, - м'яко промовила вона. - І так піклується про мене.

- Знаю, мама, - зітхнула я, вловивши в її голосі вибачатися нотки. - Я тебе розумію. Папа теж. У тебе все так, як повинно бути. Ніхто тебе не засуджує. У нас у всіх все в порядку.

Заспокоюючи її, я добралася до свого будинку, і за цей час у мене виникло інше запитання: а що з'ясують поліцейські, якщо перевірять ще й записи відеокамер в Кроссфайр? Адже вони фактично відобразили історію моїх відносин з Гідеон з самого початку - з того моменту, як я зіткнулася з ним у вестибюлі, -з усіма їх суперечностями, злетами і падіннями. Що ж виходить: детективи ось так запросто познайомляться з настільки особистими, інтимними моментами мого життя.

- Якщо що, дзвони, - сказала я мамі, перед тим як кинути пакет і сумочку на барну стійку в кухні. - Сьогодні ввечері я вдома.

Ми закінчили розмову, і лише тоді я помітила накинутий на спинку барного стільця чийсь плащ.

- Я прийшла! - Крикнула я Кері.

Потім поставила пляшку апельсинового соку в холодильник і відправилася в спальню, щоб прийняти душ. Я була вже на порозі своєї кімнати, коли двері Кері відкрилася і звідти з'явилася Тетяна. Мої очі розширилися побачивши її пустотливого наряду медсестри, доповненого сітчастими панчохами з підв'язками.

- Привіт, милашка, - сказала вона з самовдоволеним виглядом. На підборах вона здавалася напрочуд високою. Будучи успішною моделлю, Тетяна Черлін володіла особою і фігурою, здатними зупинити вуличний рух. - Подбай про нього замість мене.

Моргнувши, я проводила поглядом довгоногу блондинку і незабаром почула, як за нею зачинилися вхідні двері.

Вийшов Кері, кострубатий, розчервонілий, в одних трусах, і притулився до одвірка з ледачою, задоволеною усмішкою.

- Вітання.

- Тобі привіт. Схоже, ти непогано провів день.

- Страшенно вірно помічено.

Це викликало у мене посмішку.

- Чи не подумай, що засуджую, але мені здавалося, ніби ви з Тетяною ніби як розійшлися.

- Та я й сам не припускав, що так вийде. - Він скуйовдив свою шевелюру. - Уяви собі, вона завалилася сьогодні, вся стривожена, і давай вибачатись. Була в Празі і до сьогоднішнього ранку не знала, що зі мною сталося. А який прикид начепила! Ну ніби підгледіла в моєму спотвореному свідомості.

Я теж прихилилася до одвірка.

- Здається мені, вона непогано тебе знає.

- Схоже на те, - знизав він плечима. - Гаразд, по-дивимося, що з цього вийде. Їй відомо, що в моєму житті є Трей, і я сподіваюся його там утримати. Трей, проте ... Знаю адже, що йому це не сподобається.

Я співчувала обом хлопцям: розвиток їх відносин вимагало безлічі компромісів.

- Слухай, як щодо того, щоб нам обом забути на вечір про всі, що б вони для нас ні значили, і відтягнутися за переглядом бойовиків. Я притягла безалкогольне шампанське.

У нього піднялися брови.

- А в ньому-то який кайф?

- Ти що, не врубаєшся? Не можна заважати ліки з випивкою.

- А тренування сьогодні збираєшся пропустити?

- Завтра сходжу. Твій вид мене розхолоджує. Хочу розвалитися на дивані і їсти піцу паличками, а що-небудь китайське - руками.

- Та ти бунтівниця, дитинко, - посміхнувся Кері.

- І влаштувала собі побачення.

Паркер, крекнувши, приклався про мат, і я скрикнула, збуджена власним успіхом:

- Ось так!

Я потрясла кулаком в повітрі. Не так-то просто припечатав до мату такого хлопця, як Паркер, оскільки доведення прийомів до автоматизму зайняло у мене більше часу, ніж слід було, адже в останні два тижні мені важко було на чомусь зосередитися.

Де вже було засвоїти техніку збереження рівноваги в стійці, коли в моїх відносинах з Гідеон рівновагою і не пахло.

Паркер зі сміхом простягнув мені руку, і я допомогла піднятися йому на ноги.

- Добре. Дуже добре, - похвалив мене він. - Сьогодні ти працюєш на повну силу.

- Рада чути. Спробуємо знову.

- Влаштуємо десятихвилинну перерву. Мені треба поговорити з Джеремі, поки він не пішов.

Джеремі був одним з тренерів, справжнім гігантом. Дивлячись на нього, важко було уявити, як взагалі можна схопитися з настільки потужним Противником, однак я сама бачила, як деяким миловидним жінкам це цілком вдавалося.

Прихопивши рушник і пляшку води, я попрямувала до тягнувся уздовж стін алюмінієвим лавок і мало не спіткнулася, побачивши одного з детективів, які приходили до мене додому. Правда, на цей раз детектив Шеллі Грейвс була одягнена не для роботи: у спортивній майці, шортах і кросівках. Її темне волосся було зачесане назад і зібрані в кінський хвіст.

Вона входила в приміщення через найближчу до лавок двері, і виявилося, що я йду прямо їй назустріч. Мені не залишалося нічого іншого, як прийняти, безпристрасний вид, хоча справжнє мій стан був зовсім іншим.

- Міс Тремелл, - вітала вона мене. - От уже несподівана зустріч. Ви давно тренуєтеся у Паркера?

- Близько місяця. Приємна зустріч, Детектив.

- Чи, - злегка скривилася вона. - У всякому разі, ви навряд чи й справді вважаєте її такою. Бувай. А можливо, продовжите вважати так само і після нашої розмови.

Я насупилася, спантеличена її словами, хоча до одного висновку вони мене підштовхнули відразу.

- Боюся, наша розмова неможливий за відсутності мого адвоката.

- Я ж не при виконанні. Та й в будь-якому випадку вам ні на які питання відповідати не буде потрібно. Говорити буду я. - Грейвс вказала на лаву, і я неохоче села. У мене були всі підстави для занепокоєння. - Може, переберемося вище? - Вона піднялася до верхнього ряду амфітеатру, і я, вставши, пішла за нею.

Ми сіли, і вона, поклавши руки на коліна, деякий час дивилася на що йшла внизу тренування.

- Вечорами тут інша атмосфера. Зазвичай я займаюся днем. Знаєте, я сподівалася випадково зустрітися з вами в неробочий час і поговорити, хоча розуміла, що шанси практично нульові. А ось треба ж - ви тут. Повинно бути, це знак.

На останнє доповнення я не купилася:

- Ви не робите враження особи, яка вірить у всякі там знаки долі.

- Тут ви праві, але в даному випадку має місце виняток. - На мить вона стиснула губи, немов про щось задумалася. Потім глянула на мене в упор. - Гадаю, це ваш коханий убив Натана Баркера.

Я напружилася, у мене перехопило подих.

- Мені ніколи не вдасться це довести, - похмуро зізналася вона. - Він дуже розумний. Занадто передбачливий. Коли Гідеон Крос прийняв рішення вбити Натана Баркера, він ретельно все продумав і підготував.

Я ніяк не могла вирішити, чи то мені залишитися, то чи встати і піти, оскільки обидва рішення мали свої недоліки. А поки я коливалася, вона продовжила:

- Думаю, все почалося в понеділок, після нападу на молоду людину, з яким ви ділите квартиру. При огляді номера готелю, де було обнаруженотело Баркера, ми знайшли фотографії. В основному ваші, але зараз я веду мову про знімках цієї молодої людини.

- Кері?

- Якби я зверталася до помічника окружного прокурора за ордером на арешт, то сказала б, що Натан Баркер напав на Кері Тейлора, з тим щоб налякати і зробити більш поступливими Гідеона Кроса. За моїми припущеннями, Крос не піддався на шантаж Баркера.

 Приємного прочитання! 18 сторінка |  Приємного прочитання! 20 сторінка


 Приємного прочитання! 8 сторінка |  Приємного прочитання! 9 сторінка |  Приємного прочитання! 10 сторінка |  Приємного прочитання! 11 сторінка |  Приємного прочитання! 12 сторінка |  Приємного прочитання! 13 сторінка |  Приємного прочитання! 14 сторінка |  Приємного прочитання! 15 сторінка |  Приємного прочитання! 16 сторінка |  Приємного прочитання! 17 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати